Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

Elyesa

Raqua55

Napiyon olum az sakin vur

HoliganSamSunLu

Samsunspor'un iskelet kadrosunun vazgeçilmezi olacak süper lige çıkalım inşallah daha iyi olacak kara boğa

Mert

Salim Yıldızın haberine göre djedje ile sorun varmış hatta yollar ayılabilirmiş.İnsallah yalandır

Sadece Samsunspor

Djedje tamam seni sevdik ama abartma sende. Devre arasi bostayken nerdeyse 1 yil top oynamadigini bile bile aldik seni. 2 haberlere ciktin diye atesli oynadin diye hemen vikvik ötme.

_SoN_

İçimden bir ses, bu sene Dje Dje yi aratacak bir oyuncunun oraya monte edileceği, kadroda olsa dahi oynayamayacağı yönünde, bu yüzden rahatım, içimdeki sese güvenirim.

defansif orta saha

Eğer parasını alamayıp da kulübü FIFA'ya şikayet ettiyse tek kelime diyemem. Sonuçta bu iş para için yapılıyor. Bir de "Samsunspor, futbolcuların ödemelerini tıkır tıkır yapan nadir kulüplerden biri" denilmedi mi? Nasıl oluyor bu iş? Umarım bu sorun hayırlı bir şekilde halledilir zira Djedje sevilen ve TFF 1.Lig için faydalı bir oyuncu ama araya bir kez soğukluk girdi mi eskisi gibi olmuyor.

Stoper

Oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında da bilgi veren Mustafa Aztopal, "Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında ortaya çıkan bazı haberlere de açıklık getirmek istiyorum. Djedje, genel olarak ailesel nedenleri ön planda tutarak Samsunspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Djedje ve eşi bebek bekliyor ve eşi açık bir biçimde çocuklarını burada büyütmek istemediğini belirtmiş. Djedje de arada kaldığını fakat ailesinin doğal olarak karar almasında ana etken olduğunu bize bildirdi. Oyuncumuz kamp süresince de içinde bulunduğu bu kafa karışıklığından ötürü bir iki takım arkadaşıyla problem de yaşadı ve bu durumun takım ortamı açısından çok da sağlıklı olmadığını da gözlemledik. Bizim Djedje ile kendi açımızdan kulüp olarak bir problemimiz yok. Kendisinin kulüpten bir alacak sorunu da yok.  Ama şu aşamada aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz. Başkanımız ve Samsunspor Futbol Kulübü AŞ bu konu ile ilgili yakın zamanda bir değerlendirme yapacaktır." diye konuştu.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5830

Sadece Samsunspor

3 4 gun once video da takimdakilerle dans eden oynayan adam ne ara anlasamaz oldu. Ayrica djedje zaten biraz dengesiz maclarda da gorduk bunu. Yani bu yonetimde her seyi futbolculara direkt yikiyor. Bence sonrada djedje aciklama yapacak boyle bise yok diye. Bu kulup artik bana samimi ve seffaf gelmiyor. Hep bi yuvarlak cumleler. Disardan her sey iyi soyle boyle derken bi anda kulubu sikayet etmeye baslayan futbolcular. Kulup sanki yonetilmiyorda idare ediliyor gibi.

Raqua55

Gitmek isteyene kapi acik olmali. Ilgi gorunce tribe bagliyorlar. Paralarini aldigi halde boyle sorunlar cikiyorsa kapi orada.

ercan0655

Sözleşmeli oyuncumuz değil mi? Gitme şartları bonservis bedeli bellidir, asıl gitme nedeni maç başına para alıyor olması bence daha iyi para verene gidecektir. Başkan dedi ya bir milyon fazla verip istediğiniz oyuncuyu alıyorlar diye bu da onlardan bence.

_SoN_

Özet belli oldu;

Önceki senlerde boştaydı, yada gittiği takımda ilk 11 oynayamadı sorunlar yaşadı, bize geldiğinde para,pul yada başka bir kriter onun için önemli değildi, önemli olan Samsunspor'da oynamak tekrar futbola dönmekti, bunu ilk sezon başardı, takımda parladı, "PARLATTIK" ön plana çıktı, ikinci sene doğal olarak ücretinde artış istedi, maç başı, bonus garanti para vs, klüpte bunu kabul etmeyince, yada itiraz edince ipler kopma noktasına geldi.

Önceki iletimde de belirtiğim gibi, bu sene onu arayacağımızı samıyorum, ama oyuncu aşırıya kaçmıyorsa orta yol bulunmalı.

Not: Dışarıdan takip ettiğim kadar yorumlamaya çalıştım, net bilgi vs almadımk.

_Jack Daniels_

Transfer yapılması lazım 6 numaraya. Sadece Osman yetmez büyük kumar olur.

Shane_Falco

Tahminim,

Arkadaşla geçen sezon maç başı ücret karşılığında anlaşma yapıldığından şuan lig oynanmadığı için para alamıyor ve bu iki ayı boşa geçirdim diye düşünüyordur. Büyük bir ihtimal garanti para + maç başı karşılığında yeni bir sözleşme kovalıyor. Ben bi şekilde takıma geri döneceğini düşünüyorum.

Hakeza geri dönmezse yerini doldurmamız aynı kalitede doldurmamız biraz zor.

_SoN_

Yeni gelen isimle beraber takımdan ayrılması kesinleşmiş gibi görünüyor.