İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 05 Haziran 2021, 20:12:49Cok ah edecez gittigi takimda attigi golleri izlerken. Boyle bi adam elinde olacak sende yararlanamican.

hiç zannetmiyorum ah vah edeceğimizi şahsen

s_uzunkaya

Kubilay 2.lig de 1 senemizi yedi 1. lig de ömrümüzü yedi. Kendince haklı olabilir oyun tarzında. 2.lig de olmasaydı daha çabuk takım olabilirdik. Bu sene de Ertuğrul u yakan isim oldu. O götün geri zıplayıp adamın burnunu kırdığı pozisyon tüm kinini pisliğini zihniyetini ortaya koymuştu aslında. Ama koyunun olmadığı yerde keçiyi nimet bildik. Yöneticiler kör oldu biz taraftarlar bile görmemek için gözlerimizi yumduk. Ben taraftar olarak hakkımı helal eymiyorum. Bundan sonra ki hayatında da neye layıksa onu bulsun inşaallah diyorum.

5trawberry

Dediğim gibi oldu. Direk rakibimize transfer oldu. Üstelik takımın başında Mustafa Reşit Akçay gibi oyuncuya özgüven kazandıran hoca var.
Kocaelispor'un ciddi manada çok maaş teklif ettiğini düşünmüyorum. Bizim yönetimin de ne yapmaya çalıştığına anlam vermek mümkün değil.

Kubilay'a yol verdiğine göre Shengelia,Boldrin falan gelecek heralde :)

Gökhan Karadeniz'i o bölgede ilk tercih olarak düşünmeye devam edecekse hayırlı işler o zaman.

SSKLA

Biraz vizyonsuz bir kardeşimizmiş, İstanbul'a daha rahat gider gelir artık.

cembaba

Valla Süper Lig bekledim. Ama yine bu ligde kaldı. Hayırlısı olsun. Üzülmedim şahsen. Bu lig Kubilay'ın ligi değil.

KareAs55

Günümüz futbolunda ilk 11'de yer alan kubilayı kitleyemeyen hoca lisansını yırtsın bir zahmet :) Olayın bu yönü bir tarafa yolun açık olsun şef ne seninle oluyor ne de sensiz ama yapacak bir şey yok. Kubi bir takıma sezon içinde maç kazandırır,keyif verir ama şampiyon yapamaz.Hepimiz sezon içinde adam yedek kalıyor yine küsmüyor helal olsun dedik aslında bu onun en büyük zaafiyeti bu tavrı futbolun doğasına aykırı futbolcu isyan etmeli futbolcu istemeli ama kubilay sadece futbol oynamaktan zevk alıyor bu da rekabetçi lig ortamında ona eksi yön yazıyor zaten mental yönden eksik olmasa bizden önce süper lig rahat yapardı.

@5trawberry hocama bu sezonki gökhan karadeniz yorumlarına katılıyorum ama bu adam öyle bir kalemde silinecek adam değil hatta bu dönemki performansından sonra karakter yapısından kaynaklı eskisinden daha da iyi geleceğini düşünüyorum. Evet kubilaydan yetenekli değil ama gökhan karadeniz hırsıyla azmiyle isyanıyla daha önce yaptığı gibi bir takımı şampiyon yapacak olan isim. Dediğim gibi yarım dönemi felaket kötüydü ama geçen sene sevgili hocamızın aşağıya çekmediği bir isim olmadığı için ben yeni hoca ve yeni dönemden umutluyum şahsen.

ercan0655

Kocaelisporlu arkadaşlar verilen parayı duyunca b...nda boncuk mu var bu adamın diye soruyor. Bizim yoneticiler kafayı yemiş takımın ahengini bozar bu kadar para diyorlar.

Stoper

Alıntı yapılan: ercan0655 - 19 Haziran 2021, 01:57:30Kocaelisporlu arkadaşlar verilen parayı duyunca b...nda boncuk mu var bu adamın diye soruyor. Bizim yoneticiler kafayı yemiş takımın ahengini bozar bu kadar para diyorlar.

Aldığı rakam ne kadar biliyor musunuz?

_SoN_

Direk yardım etmese bize karşı ilk maçında ilk golünü atacaktı, o an şansımız yardım etti.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: _SoN_ - 30 Ağustos 2021, 16:26:31Direk yardım etmese bize karşı ilk maçında ilk golünü atacaktı, o an şansımız yardım etti.
çokta isteyerek vurmadı yüz ifadesi ve vuruşundan öyle anladım

5trawberry

Gökhan Karadeniz yerine Kubilay bu takımda olsaydı daha farklı olurdu. Aklı burda kaldığı kesin.
Ama üzülmüyorum haketti.

Raqua55

Kubilay bizde kalmaliydi.

5trawberry

Dün Twitter'da Samsunspor Özel Harekat sayfasının yayınına katıldı. Saatlerce yayında kaldı.
Emin Başkanla ile ilgili güzel konuştu. Çok efendi ve karakterli kişilik.

Sadece Samsunspor

Yalandan yere gonderdik. Yerini doldursak tamam diyecegim yeri de dolmadi.

Sadece Samsunspor

Kocaeli Genclerbirligi mucadelesi oncesinde yapilan Emin Kar'a saygi durusunda yedek kulubesinde Kubilay'in elini kalbine goturerek saygi durusunde bulunmasi takdire şayan