Enes İslam İlkin

Başlatan elexir, 16 Ağustos 2017, 13:01:50

« önceki - sonraki »

ugrass

Spor Toto 1.Lig

@ST1Lig
5 dk.5 dakika önce
Daha fazla
TRANSFER - Trabzonspor, Samsunspor'un U18 Milli oyuncusu Enes İslam İlkin ile anlaştı.

Karabudun

Aslı var mı? Hayır, aslı varsa bir ilki yaşayıp Trabzon'a minnet duyacağım.

orucreis

Asli yok , ahmet karayilmaz yalanladi. Sozlesmesi devam ediyo durumuna yeni yonetim karar verecek dedi

Sadece Samsunspor

Eger giderse uzun yillar sonra bi oyuncudan az da olsa para kazancaz galiba. Ben yillardir adam satip para aldigimizi hatirlamiyor. Aksine gidenin arkasindan senelerce para oduyoruz

Nuri Asan

Giden gitsin kalan sağlar bizimdir.

Şimdi olayın aslı şu. bu ts ismail başkanın geleceğini biliyor ya o yüzden acele ediyor yangından mal kaçırır gibi. enesin sözleşmesinin bitmesine 1 sene 3 gün var. ahmet başkanda enesi vermiyor yeni gelecek yönetim karar verecek dedi ;D

giderse pişman olur, benden demesi enes. zaten kimsenin bi yere gittiği yok. bu inekler kendi kendilerine gelin güvey oluyor. he giderse de hiç umrumuzda değil bizim başımız artık dik. eski sahipsiz SAMSUNSPOR bitti.

Sol Açık

Açıkçası ben gitmesini istemem. 18 yaşında ve düzgün bir organizasyonla ileride çok daha başarılı olabilir, bize çok şey katabilir. Satılacaksa bile, değerini artırıp satmak gerekir.

Bence kalmalı.

Levent ÖCAL

İsmail başkan olmasa gitsin düşüncesindeydim ama artık kalabilir başkan adam eder bu arkadaşı   ;)

SametYılmaz55

Ercan kaptan yeni oluşumda yer alacaksa alayını adam eder :) dursun biraz daha bakalım

ata55

Sanki olmayacak bu çocuktan, umarım yanılırım.

55.hakan

Kırılma anlarında gol pozisyonu yakalıyorsun birini at artık.

Sadece Samsunspor

Bise olmaz ugrasilip sonucunda bise cikmaz

_Jack Daniels_

Haftada en az 2-3 gün son vuruş çalışmalı. İyi bir kanat oyuncusu olacağım diyorsa sezonda en az 5-6 gol atması lazım bence.

Sol Açık

Bugünkü maç ile değerlendirmek çok zor. Bitiriciliği kesinlikle zayıf ve geliştirmesi gerekli. Ama pozisyona girmesi de önemli, atlamamak gerek...

ata55

bizi küme düşürmüştü, başarısızlık misyonuna kaldığı yerden devam ediyor.

ata55