Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

55.hakan

Birçok hocada gördüğümüz takıntılı,dediğim dedik kişilik özelliği Osman hocada da var.Kendi görüşlerini takımın başarısından önde görüp inatçı davranmak sağlıklı düşünmeyi engelliyor maalesef.

Musti

Göksu inadı yüzünden 4 yabancımızdan (Kone, Brands, Adilovic ve Lumu) faydalanamıyoruz. Lumu, Kevin, Adilovic hazır değilse Göksu hiç hazır değil.

Göksu en uçta oynarsa Kone kanada geçiyor verimi azalıyor ve takım defansı (sol kanat) zorlanıyor. Lumu ve Adiloviç dışarda kalıyor.
Göksu forvet arkası oynarsa Kevin dışarda kalıyor. Hasan ve Kenan'a yük biniyor. Ofansif olarak destek veremiyorlar.

Golü de böyle bulduk zaten. Göksu en uca geçip Gökay orta sahaya yardım edince Hasan ileri çıkma fırsatı buldu ve hemen zehri saldı. Ama mesela orada ilk koşuyu yapması gereken Göksu olması gerekirken bitik dediğimiz Murat koşuyu yaptı. Peki ilk koşuyu yapamadı ama takip koşusunu yapar dedik. Onu da Gökay yaptı. En uçta oynayan Göksu pozisyonda yok!

Aynı görevi verdiği Alperen'den fazlası yok Göksu'nun aldığı süre boyunca.

orucreis

Brands'ı küstürdün şimdiden tebrikler.

özkan

Sol bekte bu formülü taa biz sivasda maçta düşünmüşken,orada icat etseydin belki +3 puanımız daha olacaktı.İç dış farketmez sol bekte ne sevgi ne burhan oynamamalı.Aynen devam..

Goksu..Yeter daha kardeşim bu adam yemek yersinde koşmaya çalışırsınya sürekli arkadan biri çekiyo gibi bir hali var.Boyle topçumu olur.Bu adam yüzünden ne kone ne bradsdan verim alamıyoruz.Bu işede o koltukta oturan olarak tabiki sen çozum bulacaksın.Ha inanmıyorum,neden ? Çünkü o senin maenvi oğlun..

Egolarınız sistemden taktikten daha onemli çünkü..

eprianu

06 Mart 2017, 09:40:12 #139 Son düzenlenme: 06 Mart 2017, 09:43:33 eprianu
Osman hoca kendi kendini bitiriyor. Bu takımın kaybedecek bir puanı bile yok, bu takımın Göksu'yu yeniden forma sokmak gibi lüks bir amacı yok.
İleride Lumu, Kone ve Murat çabaladı durdu, ileri top taşıdı ama Göksu yüzünden hepsini harcadık daha doğrusu kullanamadık.
Bütün takımın çabası Göksu yüzünden boşa gidiyor. Hayır adamda bu kadar ısrar edecek ne var? Koşamıyor, şut çekemiyor, top saklayamıyor, hantal ve formsuz.
Gol pozisyonunda bile piyasada yok, Murat kaçırdı, Gökay attı.

Brands gibi adamı 90+3'te oyuna alıyorsun, hiç düşündün mü bu adamın moral motivasyonunu? Adiloviç geldi geleli 10 dk forma giyemedi.
Sırf Göksu'ya yer açmak için Kone'yi kanada alıyorsun, göbeğe çekiyorsun. Sanki bütün takım Göksu'nun üzerine kurulmuş.

Ondan sonra Bolu maçında taraftar laf edince de kavga ediyorsun. Kendine gel hoca. İki maçtır işimiz yaver gidiyor, Allah yardım ediyor.
Fantezi yapmanın lüzumu yok. Adiloviç'in ölüsü Göksu'dan daha iyi iş yapar. En azından Göksu'nun bulduklarını zımba gibi yapıştırır.

55.hakan

İlk çıkarman gereken takımı sonradan değişikliklerle yapıyorsun.Daha sonra da vakit kalmıyor.Ayrıca kapanan takımlara taktiğin yok yıllardan beri de böyle.İlk golü nasıl atarız ona çalış sürekli pas çevirmeye değil.Bunun dışında Ndiaye'nin olmaması iyi seçim ama Gökay ilk 11 olmalıydı.

Kaya

Yok arkadaş ne anlatsak ne söylesek boş kere boş...  >:(

Elli kere dedik ikinci devre yaptığımız transferler ile birlikte iç saha maçlarımızda kafaya oynayan takımlar dışında her takım kapanacak buna göre oyun düzeni ve taktiksel değişiklikler yapman gerekiyor diye. Nato kafa nato mermer!!

Maçın 1.dakikasından 90.dakikası arasında taktiksel olarak en ufak değişiklik yapmayan bir hoca nasıl takımına katkıda bulunabilir ? Santrafordan Koneyi alıp kanada koymak arada da Göksü'nun yerini değiştirmek hamle yapmak mıdır ?

''Pas pas pas yana pas geriye pas top hep bizde olsun aferin oğlum'' peki sonuç? Dakikalarca pas yapıp stoperlerimize kadar gelen topu şişireceksek neden yapılır o kadar gereksiz pas.

Futbolu az da olsa takip etmiş insanlar dahi 11 kişi savunma yapan takımı açmanın yollarını bilir.Birincisi topu kanatlara yaymaktır ikincisi ve zoraki olanı da topu şişirmek.

Peki biz ne yaptık oyunun büyük bölümünde pas yaptık rakip komple yarısahasındayken boşluk bulabileceğimizi zannederek hemde. 1. açma yöntemi olan kanatlara çalışmadık sadece kanatların olduğu bölgelere defans arkası toplar attık. 2.açma yöntemi olan şişirelim uzun oynayalım taktiğini de top stoperlerimize geri paslar ile geldiğinde denedik. Biz Adilovici neden aldık. Topu önüne alsın metrelerce sürsün diye mi ? İşte böyle top şişirilecek maçlarda işe yarasın diye.

Malesef benim hocaya olan inancım bitti.Belki değişir belki düzeltir dediğimiz ne varsa ''ben bilirim'' egosuna yenilerek puanlar uçtuktan sonra yerine getirdi. Dün Ndiaye eleştirilerine kulak asan hoca bugün Göksu ısrarıyla bunu kanıtlamaya da devam ediyor. İyi teknik direktör takımına artı puan kazandırandır.Geldiğinden beri bize bir puan dahi kazandırdığına inanmıyorum. Top oynuyoruz felan bence tamamen hikaye. Tamamen taraftar baskısı ile alınmış puanlar ile ayaktayız.

Yenilgi beraberlik felan değil bu içimdeki öfkenin sebebi. Bir EGOya kurban gidiyoruz....

fanatik samsunsporlu

Adilovic sadece hava toplarını alsa bize yeterdi

korayxyz

Maç sonu açıklamalarında rakip takım hakkında konuşması çok terbiyesizce. Hala diyor ki forvetsiz çıktılar, defans oynadılar vs. Adamlar istediği gibi oynar seni ilgilendirmez.

Senin işin oyunu okuyup açmak, rakibi eleştirmek değil. Bu lig bitince bence bu adamdan kurtulmalıyız. Karakter kalitesi olarak bize uygun değil. Gitsin Gökçeklerin takımında hocalık yapsın, onlara daha çok yakışır

emre

Hocanin başarısızlığıyla giden 2 puan. Tek artısıysa Ndiaye'yi tercih etmemis olmasi.

Sadece Samsunspor

Goksuyu oynatcam diye kume duscez. Tek hareketli adam Lumu yu cikardin kanatlardan gelemedik. Mustafa sevgi kimse olmasa bile oynamasin artik

GurbetciFanatik

Vedata yapilan ayiptir bugün senin yaptigin ( egerki sakatlanmadiysa ).
Son 5 dakika adami cikarmicaktin. Murata Göksuyu katlandigin kadar ona bi 5 dakika daha katlanabilirdin.
Dedigim gibi günahini almiyayim sakat degilse eger.
Gecen bir yeremi ne katilmissin Göksu icin bu lig icin cok kalite felan filan hikayler anlatmissin.
Dogrudur ama her adam gittigi her takimda ayni performansi sergilicek diye kural yok.
Olmuyor iste tutmadi zorlamanin anlami yok illa hakli cikcan diye adamin form tutmasini bekliyecek durumda degil takim.
Murat dan ancak joker olur son yarim saatde o 90dk oyun kaldiracak kapasite yok.Sen 90dk oyunda tutuyorsun.
Gökay gecen hafta seni bizi ipten almis iyide bir oyuncu 86dk oyuna sokuyorsun ve sana gol lazim.
Caner diye bir bek kiraladin F.bahce den adam ilk 18 de yok.
Adilovic gibi bir bitirici uzun boylu forvetin var 2 aydir hazir hale getiremedim.
M.Sevgi icin birsey söylemiyorum ABS sakatligindan faydaliniyor onu biliyorum.
Kevin adam ikinci macinda 2 gol atmis sonra sildin. Göksuyu ona tercih etdin. Forvet arkasi Kevin Göksuden iki gömlek üstün onun bile göremiyorsun.

Ilk devre cogu seni elistiriken ben sahip cikalim dedim adamin elinde kadro yok dedim ama gördümkü kadro olsa bile sende bu boku bilmiyorsun.
8 bin kisi yanilmaz ayni görüsteyse herkez. Ya Takim icin kal yada kendine oynicaksan git. Senin egolarini kibirini cekecek ne halimiz var ne durumumuz.

AhmetDenizci

Vedat'ı neden çıkardı anlayabilen var mı ?

5trawberry

ayman ziya doğan

göksu osman ozkoylu

Karabudun

Göksu fantezisine bizi kurban ediyorsun. Sürekli karşı tarafı suçlaman, yaptığın işi sorgulamaman mantaliteni ortaya koyuyor. Yok rakip şöyle yok rakip böyle. Artık elindeki malzemeyi de bahane edemezsin. Geldiğini öğrendiğim gün de demiştim: İyisindir ya da kötüsündür ama kesinlikle Samsunspor'a uygun değilsin. Takım ligde kalsın ama sen kalma, git.