Kadıköy'deki Finalde Seyircisiz Cezamız Mı Olacak?

Başlatan berusa55, 13 Mayıs 2014, 16:53:23

« önceki - sonraki »

samsunum

Mersin yönetimi iki gündür bilet satışını durduruyor. bu nasıl korkudur böyle :D

King1965

Bilet kalmadı Satış yapılmıyor kendi taraftarlarına dağıtıyor mersin yönetimi

evolution55

Dağıtsalar dağıtsalar 20bin dağıtabilirlerdi biz de zaten bunun 8-10 binini aldıysak şartlar eşit,gidip de bizim tarafımızdan zaten satamazlar

kuzey55

adamların yarısı Mersin'de kaldı.kime dağıtacaklar ki ? önce taraftarına otobüs verseymiş biletleri alana kadar.

lato

Ben de dün kuzeni gönderdim karaborsaya düşmüş bilet satmıyorlarmış.Kuzenin Mersinli yönetici olduğunu düşündüğü tombul bir adam:'' Boşverin girmeyin maça çok karışır yarın burası'' demiş. Herkes ne olacağının farkında ama bütün sorumlular kış uykusunda :(

Nuri Asan

tarih bunu da yazdi ve final maçında bir takimin taraftari alinirken diger takimin da sadece bayan ve çocukları alindi.

bu işte emegi geçenler aslında 2 kişi.  yeni stadi olan takimlar super ligde olacak diye gizli bir anlaşma var. devlet çalışıyor desinler. super lig her zaman goz onundedir çünkü. 

ne alakasi var demeyin. bir takımın morali en fazla bu sekil bozulabilirdi. kendi taraftari giremeyecek ve kadınlarına kufur edilecek.

önümüzdeki sene süper ligden düşecek takımları lig başlamadan söylemek vok zor degil artik.

sadece55

Serdar ölmez soruyorum sana ekmegini yedigin sehir icin nasil böyle bir oylamaya oy verdin... sizin borsaniniz samsunspor baskani olmadan once varmiydi...tamam dedenin dedesi trabzonlu olabilir samsunu sevmeyebilirsin ana siz aile olarak herseyi samsundan samsunspordan kazandiniz...yaziklar olsun vicdan onemli