22 - Arif Şahin

Başlatan germencisse, 03 Eylül 2013, 19:54:33

« önceki - sonraki »

germencisse

03 Eylül 2013, 19:54:33 Son düzenlenme: 02 Ekim 2013, 20:21:12 salihcakir

Tam adı:Arif Şahin

Doğum tarihi:22 Aralık 1985 (27 yaşında)

Doğum yeri:Eskişehir, Türkiye

Boyu:1,72 m

Mevkii:Orta Saha

Tek yönlü oynayan orta saha elemanlarımızın yanına,Arif gibi iki yönüyle oynayan bir oyuncunun gelmesi kadro dağarcığımızı genişletecektir..

samuray

son durumu hakkında bigi varmı

Burak

Özcan İNAN

ismail

burakbas

Devrim Çetin twitter'dan ailevi sebeplerden dolayı takımından ayrıldı yazmıştı...
Futboluna baksın, iş yapar. Hayırlı olsun.

Dartagnan

Alıntı yapılan: ismail - 04 Eylül 2013, 14:12:51

Resmı görünce doğan Abi arkaplanda olur dedim ama hayal kırıklığına uğradım :( seviyorum Abı seni :)

Furkan

Hocam Arif 2 sene önce Elazığsporda oynuyordu gerçekten büyük katkısı vardı süper lige cıkmasında Elazığdaki en az 10 maçını felan statta izlemişimdir ama hiç iki yönlü bi oyuncu değildi ve buna karsılık ofansif becerileri gayet iyi, fark yaratan bi oyuncuydu. Bence iki yönlü bi oyuncudan ziyada böyle bi oyuncu lazımdı eğer hala o performansını yansıtabilecekse. Cünkü ortasahamızın hepsi kosan basan defansa yardım eden ama ofansif becerileri cok sınırlı olan oyunculardan kurulu zaten. :)

samuray

arif şahin tamda aradığımız oyuncu orta sahada bi oyun kurucu ofansif yönü de olan bi başka oyuncumuz yoktu zaten benim merak ettiğim konu antep belediye böylesine önemli bi oyuncusunu niye bırakıyor bi soru işareti bu inşallah takımıza yararlı olur

Ahmeti

Hayırlı olsun , inşaallah 4. şampiyonluğunu bizimle yaşar.

cakir55

Hücum bölgesinde ki son pasları atabilecek, o eksiği giderebilecek bir oyuncu çok yararlı olacak inanıyorum.

cembaba

Ordu ile oynadığımız maçta çok istekliydi. Kafasını kaldıran oyuncumuz Arif'e pas atmaya çalıştı. Kanatlara top atarken çok izleyeceğiz gibi. Ben dün beğendim. İnşallah ilerleyen maçlarda daha iyi olur.

seyf55

hayırlı olsun inşallah yararlı olur

samsunsporlu1994

Bu akşam ilk 11 oynamasını bekliyorum. Takımımıza katkı saglayacaktır.