Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı, dün öğleden sonra, gelen tepkilerden olacak ki, zoraki olarak düşündüğüm bir açıklama yapmıştı.

Samsunspor taraftar grupları ise olayın başında,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'na yüzde 10 Samsunsporlu değiliz diyerek imali tepki açıklaması yapmıştı.

Şimdi ise Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'na gidilmiş ve bunu münferit hareket eden bir Samsunspor taraftarı olarak kabul etmem mümkün değil. Ne Samsun'un, Ne Samsunsporlu'nun keyif bağışlanmasına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Konu Samsunspor olunca şehrin idari kadrosu alerjen madde yemiş gibi kabardı, kaşındı. Bunu alenen gördük. Samsunspor kongresinde de malum milletvekili şahsın triplerinden gördük.

Verilip uygulanmayan sözler ortada.
En basitinden ya, en basit olarak Samsunspor armalı storenin önüne sırayla reklam panosu dikip kamufle etti adamlar.

Bunlar Samsunspor'a Fatiha okur mu?

Sadece Samsunspor

Maclara girmek icin 3. Aşı zorunluluğu çok saçma degilmi. Ucak haric hic bir yerde aşı zorunluluğu yok kaldirildi.  Stad ne alaka. Kocaman stadlar. Otobustemi daha cok bulas olur staddami? Tff nin bu uygulamayi kaldirmasi lazim.

_SoN_

O kadar eleştir, her defasında Samsunlu olmamakla, Samsun'a yanlış yapmakla suçla, sonra çağırınca toplanıp ayağına git, ondan sonra söz verdi herşey yolunda vs de, ya ben çok ince düşünüyorum, yada bu işlerde bir terslik var, ben olsam bu kadar tepki sonrasında, bu zamana kadar yapılanları göz önüne alıp gitmezdim ayağına.

Sadece Samsunspor

Taraftar gruplarına fazla takilmayin bence. Munferit olmak iyidir. Bi olay olursa zaten munferitler birlesip kamuoyu yaratir. Ayni tesislerde oldugu gibi

GurbetciFanatik

Slm dostlar
Nasipse persembe günü Samsundayiz

Hanim la cuma aksami maa gelmeyi planliyoruz

Nasil yapcagiz
Cuma günü bize passolig ve bilet lazim ?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ocak 2022, 15:09:53Slm dostlar

Nasil yapcagiz

Passolig e basvuru yapcaksin internetten. Sonra o kart hemen gelmeyecegi icin. Passolig bilet giselerine gideceksin gecici kart cikartip icine bilet yukletceksin. Bulvar avm veya stadin orda olur.

_SoN_

Başvuru sonrası onaylanmasını beklemeden, internet biletinizi alıp telefon uygulaması ilede giriş yapabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Kağıt geçici bilet için uğraşmayın .

Bu arada şimdiden hoşgeldiniz.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: _SoN_ - 18 Ocak 2022, 15:15:25Başvuru sonrası onaylanmasını beklemeden, internet biletinizi alıp telefon uygulaması ilede giriş yapabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. Kağıt geçici bilet için uğraşmayın .

Bu arada şimdiden hoşgeldiniz.

Yurtsisindan yapabilirmiyim bunu ?

Cevap icin teşekkürler

GurbetciFanatik

Girdim baktim
TC numarasi istiyor
Hanim alman vatandaşi 🙄
TC numarasi yok

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ocak 2022, 18:18:01Girdim baktim
TC numarasi istiyor
Hanim alman vatandaşi 🙄
TC numarasi yok

Yabancilar da girebiliyor. Hic ugrasma. Direk passolig gisesine git. Hepsini hallederler.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 18 Ocak 2022, 18:33:50Yabancilar da girebiliyor. Hic ugrasma. Direk passolig gisesine git. Hepsini hallederler.

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

_SoN_

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ocak 2022, 18:18:01Girdim baktim
TC numarasi istiyor
Hanim alman vatandaşi 🙄
TC numarasi yok

Ybancılar ile ilgili kısım vardır, gişeye gider tek kullanımlık kart sıra vs bence daha fazla uğraşırsınız, internetten hemen halledin, cep telefonunuza indirdiğiniz passolig uygulaması ile hiçbirşeyle uğraşmadan maça girin. Sıra vs olmaz gişede beklerim derseniz de yoğun saatleri tercih etmeyin. Bence iki dakikalık iş halledin hemen internetten, biletinizide alın anında.

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ocak 2022, 15:09:53Slm dostlar

Nasil yapcagiz

Passoligi Personalausweis numarasıyla alabilirsin. Internetten al stadyumda mobil uygulamasıyla giriş yaparsın.
Yalnız aşılarını Türkiye'de tanımlatman gerek. HES uygulamasında görünmesi lazım yoksa giremezsin.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 18 Ocak 2022, 20:39:35Passoligi Personalausweis numarasıyla alabilirsin. Internetten al stadyumda mobil uygulamasıyla giriş yaparsın.
Yalnız aşılarını Türkiye'de tanımlatman gerek. HES uygulamasında görünmesi lazım yoksa giremezsin.

Tskler
Aşi olarak
1 kere johnson var
Ve 2 ay önce moderna vuruldum
Insallah kabul ederler

Hepinize tsk ederim
Varsin maca giremim 3 puan alalimda

Sadece Samsunspor

Leicester Tottenham macini izleyen oldumu bilmiyorum. Efsane mac oldu. Izlemeyenler icin ozeti izlemelerini oneririm. Az sonra duser internete. Tottenham 5dk uzatmada 2 gol atarak 3 2 kazandı.