Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Yabanci oyunculara fobimiz var anlasilan aldigimiz tutmuyor

55.hakan

Okan Alkan Bandırmaspor'dan çok beğendiğim oyuncu sağ kanatta olsa çok iyi olurdu.

Sadece Samsunspor

Tuzla bugun erzurumla oynayacak bizim macada haliyle yorgun gelirler. Basip gecelim. Devre arasina moralli girelim. Zaten tuzla gibi adi takimlara had bildirmek lazim

ercan0655

Hasan olayını bilen var mı? Yine abuk subuk şeyler dönüyor sosyal medyada. Ne olduda Hasan gideceğim diye tutturdu. Aslında geldiğinden beri sahada çeyrek olarak vardı. Olmaması daha iyi idi. Hocaya geodiginde gitmek istiyorum demiş ona rağmen sahada hep ilk onbirde oldu ve takımi eksik bıraktı. Bunu biz gördük hoca niye görmedi ısrar etti. Kendi ayağımıza sıktı sürekli.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ercan0655 - 22 Aralık 2021, 14:23:02Hasan olayını bilen var mı? Yine abuk subuk şeyler dönüyor sosyal medyada. Ne olduda Hasan gideceğim diye tutturdu. Aslında geldiğinden beri sahada çeyrek olarak vardı. Olmaması daha iyi idi. Hocaya geodiginde gitmek istiyorum demiş ona rağmen sahada hep ilk onbirde oldu ve takımi eksik bıraktı. Bunu biz gördük hoca niye görmedi ısrar etti. Kendi ayağımıza sıktı sürekli.

Tekrar takima kazandirmaya calisti ama olmadı.

jean

Saka gibi arkadas Ertugrul saglam gokhan karadeniz hasan kilic mehmet akyuz gibi kaliteli isimler bize gelince gercek performanslarini sergilemiyor var bir ugursuzluk takimda

eprianu

Alıntı yapılan: jean - 22 Aralık 2021, 20:59:49var bir ugursuzluk takimda

Bence "uğursuzluk" diyerek geçiştirilecek bir şey değil bu. Son 3 yıldır aynı senaryo. İsmail Uyanık giderken benzer cümleler kurmuştu. Camia içi sorunlar olduğunu düşünüyorum. Başkanın yönetim anlayışında sıkıntılar var bence. Daha açık yazayım; beceremiyor bu işi.

jean

Dostum Ertugrul gibi hocayi getirdi ona guvenerek dunyanin parasini harcadi adam ne yapsin baska

eprianu

Alıntı yapılan: jean - 23 Aralık 2021, 11:56:31Dostum Ertugrul gibi hocayi getirdi ona guvenerek dunyanin parasini harcadi adam ne yapsin baska

Türkiye'de hiçbir teknik direktörle 5 yıllık sözleşme yapılmaz. Hiçbir teknik direktöre bu kadar yetki verilmez.

55.hakan

Yıllardır genellikle böyle oldu ne zaman galibiyet serilerine başlasak ya hakem oyunları ya takım içi oyunlarla duraksamaya başlıyoruz. Para var dedik bu sefer iyi yönetilemiyoruz, eskiden para yoktu daha mantıklı transferler ve kararlar alınıyordu. Sonuçta dönüp dolaşıp konu iş bilen yönetici kadrosundan geçiyor. Para yetmiyor şampiyonluğa.

Sadece Samsunspor

25 Aralık 2021, 09:41:50 #48880 Son düzenlenme: 25 Aralık 2021, 09:58:11 Sadece Samsunspor
Dun bazi taraftarlar antreman a gitmisler. Bunlar guzel seyler moral motivasyon saglar. Ama taraftar grubu buyuklerinden birinin antreman sahasina girip isaret parmagini surekli hareket ettirerek konusma yapmasi cok ilginc degilmi. Isin ilginci futbolcular da gayet dinliyor alkisliyor.(belki iclerinden sallamiyorlar o ayri) Ben teknik direktor veya baskan olsam boyle birseye asla izin vermem. Boyle seyler eskiden vardi yani ne bilim cok garip geldi bana.

evolution55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Aralık 2021, 09:41:50Dun bazi taraftarlar antreman a gitmisler. Bunlar guzel seyler moral motivasyon saglar. Ama taraftar grubu buyuklerinden birinin antreman sahasina girip isaret parmagini surekli hareket ettirerek konusma yapmasi cok ilginc degilmi. Isin ilginci futbolcular da gayet dinliyor alkisliyor.(belki iclerinden sallamiyorlar o ayri) Ben teknik direktor veya baskan olsam boyle birseye asla izin vermem. Boyle seyler eskiden vardi yani ne bilim cok garip geldi bana.

videoyu izlediğimde kesinlikle aynı şeyi düşündüm. ben izlerken gerildim.

ercan0655

Transfer ve Hasan ile ilgili bir gelişme haber var mı? Site sessizliğe büründü yine yeniden.

ercan0655

Ali Ülgen e verilen ceza ne kadar çok sevildiğimizin, ne kadar kolay ceza verilebildiğinin, ne kadar savunmasız olduğumuzun gostergesi.
Tamam bizim adamın yaptigi aptallık, maç bitmiş ne **k yemeye hakeme sallarsın.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ercan0655 - 04 Ocak 2022, 20:19:08Ali Ülgen e verilen ceza ne kadar çok sevildiğimizin, ne kadar kolay ceza verilebildiğinin, ne kadar savunmasız olduğumuzun gostergesi.
Tamam bizim adamın yaptigi aptallık, maç bitmiş ne **k yemeye hakeme sallarsın.

Manisa macinda Orgill, Yunus Emre ye nerdeyse tekme tokat girdi 2 mac ceza aldi. Bunlarin adaletine edeyim.