Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

hakikaten saçma bir iş. aymazlık...

Sadece Samsunspor

Bunlarin sampiyon oldugunu dusunemiyorum. Samsun cok karisir o gece. Her ortamda 10 sene bunlari dinleriz sampiyon oldular diye.

jean

Ne yazikki olacaklar gibi bu sene

5trawberry

Her seneki Trabzon. Bir yerde çöküşe başlarlar sonra federasyon diye ağlarlar.

jean

Herkes gucsuz ne yazikki bu sene havalarindan gecilmicek gibi gorunuyor

Ayayorgi Tekfuru

Kupada rakip Göztepe oldu. Bu arada şampiyon kim olursa olsun bizi ilgilendirmez bence.

eprianu

İsmail Uyanık'ın en ufak yanlışını bile abartıp, adamı yerden yere vuranları piste alalım. Kaçıncı yanlış, kaçıncı hata bu? Erald Çinari'yi videoda bahsedilen adamın getirdiği iddia ediliyor.

https://twitter.com/selcukkaya5555/status/1467084926495477761

alperen_55

Yunus Emre,Cihan,Berk Nurullah polat gibi gençlerin kadroya girip süre almaları ve onların performansı gelecek adına beni heyecanlandırıyor.
  Biraz daha sabırlı olursak iyi işler çıkartacağımıza inanıyorum.Sadece eksikliğimiz yabancı oyuncu kalitesizliği.Avrupa futbol kültürü ile yetişmiş deneyimli yabancılarla gençlerimizi serpiştirirsek farklı bir jenarasyon çıkarabiliriz ortaya.

Sadece Samsunspor

Suan Samsunspor mor forma galasi yapiliyor. Cogu instagramda ekli arkadaslarim ordan videolar atiyorlar ve cogunun Samsunsporla hic alakasi yok. Kim neye gore bu etkinlige davet edilmis ilginc.

Sadece Samsunspor

12 Aralık 2021, 22:26:12 #48864 Son düzenlenme: 12 Aralık 2021, 23:54:52 Sadece Samsunspor
Taraftarlarimiz Ankaragucu macinda cok iyidi ancak 55.dk yi herkes unuttu galiba stadda cit yoktu o dakikada. Birde vip 216 da izledim kantin bombostu. Susuz kaldik simiti falan gectim su yoktu. Tanidigi olanlar protokolden istediler geldi. Biz susuz mac izledik ayiptir.

Stoper

Plaka gelince bağırma işi miadını doldurmadı mı ya

evolution55

forum çok sessiz, hayırdır totem mi yapıyoruz, boluspor maç başlığımız da açılmamış :)

ercan0655

18 Aralık 2021, 09:28:31 #48867 Son düzenlenme: 18 Aralık 2021, 09:35:36 ercan0655
Başkan transfer için yurtdışına gidiyormuş!!!!! Yanında eski menejer veya scout ekibi varsa halimiz harap😡

Tomane geldi bir sene sakat,yeni oynuyor.....

melinovic geldi oynayamadi müzmin sakat,

boli kondüsyon sıkıntısı vardı uzun süredir sakat,

diomande sağlam dedik 5 maç sonra sakat,

Savicevic randıman tutmuyor bir iyi bir kötü,

Fofana 6 aydır 50 dakikalık oyuncu yani yarım,

bah yok ötesi,

Çinari bir şey söylememe hakkımı kullaniyorum,

İki yabancı geldi biri oynamadan gönderildi biri kiraya verildi,

İkiz kardeşler var ama yok,

Melih bir varmış bir yokmuş,

Tutar yok,

Akyüz güle güle oldu,

Hasan gelirken çok sevindim ama buraya çeyrek olarak gelmiş yokkkkk.

Geriye kalanları da yazmiyayim artık bunaldım. Nasıl bir planlama nasıl bir politika ?

Hata bir kere yapılınca hatadır ikinci üçüncü kez insanın aklına başka şeyler gelmeye başlar. Ne oluyor burada işin altında başka birşey mu var.

eprianu

Transfer politikası kötü hatta berbat. Ancak futbolcuların performans sorunlarında kulüp içi sorunların da etkili olduğunu düşünüyorum. Soner için ligin en iyi sol beki dedik, Ali Ülgen için olumlu şeyler söyledik, Melih iyidir dedik ancak hepsinde de sorunlar var. Artık farklı nedenler olduğunu düşünüyorum.

Ben olsam şu dakikadan sonra yabancı transferi yapmam. Biz normalde yabancı transferini beceremiyoruz ki ara transferde kimse elindeki iyi oyuncuyu bırakmaz. Yine Süper Lig ve bu ligden ununu elemiş, eleğini asmış oyuncuları almanın anlamı yok. Gökhan Alsan, Karadeniz, Akyüz gibi isimlerden ağzımız yandı. Aynı hatada ısrar etmemek gerekiyor.

Sene başında alt liglerden yaşı 24`ü geçmemiş oyuncuları almayı veya alt yapıdan oyuncu çıkarmayı savundum ki gelinen noktada bu isimlere bel bağlamış durumdayız. Hala aynı fikirdeyim. Alt liglerden parlama potansiyeli olan, kendini kanıtlamaya çalışan futbolcular alalım diyorum.

Desiqner

Dolar/Euro kuru buralara çıkmışken çoğu takım yabancı oyuncu transferini on kere düşünerek yapacaktır.
Eğer düşünüyorsa da sonradan para kazandırabilecek genç oyunculara yönelmek en mantıklısı.