Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

futbolcu

Süper Lig'de Selim Teber'de bize aynısını yapmıştı, yanılmıyorsam.

SSKLA

Normalde "talihsiz" bir sakatlık yaşadığı için kadroda tutmak erdemli bir davranıştı. Ancak son gelişme başka şeyler düşündürtmeye başladı. Çünkü gerçidiği sakatlığı geçiren bir sporcu onu takımdan kovmayan takıma minnettar olur ve oraya yapışır ayrılmak istemez, çünkü yaşadığı sakatlık gerçekse artık onun için kronik bir sakatlık ve bence spor hayatı bitti, öyle randımanlı bir sporculuk beklenemez ondan. Bu durumdaki bir sporcu ben gitmek istiyorum sizi de federasyona veriyorum diyorsa demek ki sakatlığı gerçek değil, çünkü gerçek olsa bilir ki başka bir yer bulamayacağım. Ama demek ki başka bir takım bulma konusunda şüphesi yok, bu da demektir ki sakatlık durumu ile ilgili kuşkusu yok. Her şeyin hayırlısı ama yabancının da yerlinin de karaktersizini bulabilmek ayrı bir başarı.

_SoN_

Abi nedir numaran, topmu sürüyorsun, kafa topunamı çıkıyorsun, adammı geçiyorsun, fırsatçılık mı yapıyorsun, nedir abi, allah aşkına beklemekten yorulduk, yap numaran neyse de bizde rahatlayalım sende. Böyle takımın as forveri olunmaz, Nurullah gibi olmasın sonun , hadi uyan be Tomane.

_samsunspor_

Bu sene çok umudum vardı,hala da var.Eğer Kocaeli maçındaki gibi bir performansla oynarsa vay ki bizim halimize

SSKLA

_SoN_

İşte aradığımız beklediğimiz Tomane, koştu çabaladı, rakip defansı bunalttı ve tam bir Forvet golü attı, hem onun için hemde bizim için zamanlama çok iyi oldu. Bundan sonra eğer "sakatlanmazsa" inşallah bu performansı devam ettirecektir.

eprianu

Kanatlar biraz daha verimli olsun, Gökhan Karadeniz'in mevkisinde beklenen aksiyonu alalım, siz ondan sonra görün Tomane'yi. Çok fazla beklentim yoktu, dünkü performansı umut verdi.

Sol Açık

Son 3 maçta da harika oynadı. Bursa deplasmanında rakip orta sahayı bile dağıttı, yanılmıyorsam kırmızıya dönen kartlarla toplam 3 kart da göstertti rakibe.

Bu hafta da hem rakip savunmayla kavga etti, hem oyun kurulumunda görev aldı, hem de golünü attı.

Demeyeyim demeyeyim diyorum ama "geçen sezon 2 maç fazla oynayabilseydi, şimdi süper ligdeydik" demeden edemiyorum.

Sezon başında en zayıf halkamız olacağı düşünülen mevkide harika işler çıkartıyor. 👍

Sadece Samsunspor

Bu kadar kotu takimla oyunla gol atmakda beceri isidir. Adam gibi besleseler her mac 2 gol yazar.

Sadece Samsunspor

Gecen sene sana cok sovduk oynamadin diye ama oynadikca gorduk. Sen adamsin. Su yoklukta beslenmemesine ragmen kanatlardan. Yine gol atiyor penalti aldiriyor kart aldiriyor. Helal olsun

_SoN_

Beklediğimize değecek inşallah.

orucreis

Kesinlikle takım oyuncusu

55.hakan

O kafa vuruşu girseydi haftanın golü olurdu. Israrla rakibin önüne geçerek penaltı yaptırdı. Nazar değmesin.

Sadece Samsunspor

Sen babasın baska lafim yok

Sol Açık

Yanarım yanarım, geçen sezon 2 maç daha oynayamamış olmana yanarım!

Ligin en golcüsü olmayabilir ama kumaşı en iyi, en kaliteli santraforu bence. İleri geri oynuyor, savaşıyor!
Bu takım başarılı olacaksa, Tomane'nin bundaki payı büyük olacak...