2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Şampiyonlar ligi oynayan topçuyu transfer ettik die oynatmayıp bize göndermelerinden belliydi bi halt olduğu. Düşünsenize şam. ligi elemesinde oynayan adam Türkiye ye hemde 2.lige geliyor 😛. Patlak adamı itelediler sakatlığını bizde geçirttiler bide üstüne dünya para aldılar hemde tomane nin alacağından kurtuldular 🥴... İyileşti, şimdi de yok taksidim yatmadı yok param azaldı diyip parasını da alıp sijtir olup gidecek. Ancak bu numaraya bizim gibi salak transfer ekibi düşer. Ne mal adamlar var Allah ım yaaa

kaan

Mehmet A.

Gökhan K.

Hasan Saviçeviç Dje Dje Yasin

Hakaj  R.Burak Osman Ali

Nurullah

Mehmet Altıparmak Hatay'da 4-4-1-1 oynatmış. Bizdeki sistemi ne olur bilemiyorum.

Mehmet Akyüz bizi şampiyon yapacak santrafor kesinlikle değil. Ancak iyi bir alternatif olabilir.

Hasan ve Dje Dje dışında orta sahada güven veren kimse yok. Kapalı kutu transferler ve geçen sene isteneni veremeyen oyuncular var. Belki hoca faktörü ile farklı bir hal alabilir.

Gelen kaleciler vasatsa, kalede geçen seneye benzer bir tablo izleriz.

Kerem-Caner-Erhan üçlüsünden daha kötü bek zaten yoktur.

Recep Burak beğendiğim bir oyuncuydu, Boli'den emin değilim, Osman'la ilgili olumlu şeyler yazılmış. Buraya çok kaliteli bir isim daha şart gibi duruyor. 

Özetle; en az bir kaliteli santrafor, bir kaliteli stoper şart.

Stoper

Sağ bek
Sol stoper
Ofansif orta saha
Forvet
Forvet (Tomane giderse)

5 transfer gerekli.

_SoN_

Tomane'ye bel bağlayıp bir sezonu daha yakmak istemiyorsak, kesinlikle sağlam , süpriz olmayan, sözde değil, youtube videolarından değil, gerçekten golcü olan en az bir FORVET almak zorundayız. Maceraya gerek yok, laf kalabalığını, transfer kalabalığına gerek yok, FORVET LAZIM FORVEEEEEEET ! Yeter da.

Sadece Samsunspor

2 sezondur 1 tane forvet bulamayan yonetiminde icine edeyim yani. Gına geldi artik. Eger para vereceksen harcayacaksan bu ligde ileriye para harcayacan. Yabanci stoper yabanci orta saha cokta sey degil.

defansif orta saha

Yağmur duası misali santrfor duasına çıkalım en iyisi. Bu kadar zor olmamalı yahu. TFF1'den düşerken bile performansı tartışmalı da olsa Samaras vardı bu takımda. Yok Tomane, yok Mathias falan... Zengin başkanımız para musluğunu çok yanlış yerlerde kısıyor.

maço

evolution55

Alıntı yapılan: maço - 09 Temmuz 2021, 10:09:26ozegovici alalım bitsin bu iş

ben seviyorum bu uşağı ama sen kaç para verdin ki bunu alalım diye yazıyorsun :D

maço

Alıntı yapılan: evolution55 - 09 Temmuz 2021, 14:54:23ben seviyorum bu uşağı ama sen kaç para verdin ki bunu alalım diye yazıyorsun :D
Başkanın takip edip cevap vermediği tek yer burası .
Aman tadımız kaçmasın şşş :D

defansif orta saha

Alıntı yapılan: maço - 09 Temmuz 2021, 15:11:01Başkanın takip edip cevap vermediği tek yer burası .
Aman tadımız kaçmasın şşş :D

Hocam, twitter tayfa veya 2 seneye kadar kimsenin tanımadığı youtuber'lar olmadığımız için başkanın burayı takip ettiğini pek sanmıyorum. Keşke biraz göz ucuyla da olsa baksa 🤷🏻‍♂️

(Bu arada "youtuber" olarak kastettiğim mehmet yılmaz hocam değil yanlış anlaşılmasın. Mehmet Yılmaz hocam, kulüp için emek harcamış biri. Onun youtube programları benim için keyifli ekstralar.)

evolution55

bizim eleştirilerimiz yapıcı yönde, yıkıcı yönde değil. yüksel başkan da farkında bence. öyle olmasa mehmet hocayla 1 saat telefonda konuşmazdı, önem veriyor bence düşüncelerimize

ercan0655

Ayberk

Şu altyapıdan kampa dahil edilen çocuklar vasatın altında değilse Allah aşkına transfer yerine şu çocukları oynatalım.

Sadece Samsunspor

Bolu kampida basladi hala forvet yok. Tebrik ederim 2 senedir 1 forvet bulamadiniz. Hicmi calisma yapmadiniz hicmi arastirma yapmadiniz. Lig biter bitmez imzayi attiracaktin. Hala oyuncu bakiyorlar. Rezillik. Tomane ye guvenip yola cikanlari gorecegiz.

orucreis