Esin Hakaj

Başlatan _SoN_, 30 Haziran 2021, 16:23:08

« önceki - sonraki »

_SoN_

HOŞ GELDİN ESIN HAKAJ Sıkılmış pazularYangın

Kulübümüz, Arnavutluk Süper Ligi'nde FK Partizani forması giyen 24 yaşındaki Esin Hakaj ile 3+1 yıllık prensip anlaşmasına varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz. Avusturya Bayrağı

cembaba

Videolara göre yorum yazmayı pek sevmiyorum ama hücumcu bir bek gibi. Soner ve Hakaj ile orası güzel oldu. Hüseyin sanırım kiralanacak.

_Jack Daniels_

Videolara bakılırsa dengeli ve kumaşı iyi gibi duruyor. Soner'den formayı alırsa sürpriz olmaz gibi.

Lusage

Soner varken gereksiz bir transfer oldu bence.

KocumVolkan

Fazla mal göz çıkarmaz... Kulube zengin olsun. Bu ligde ne olacağı belli olmuyor.

maço

Bir Ömer Bayram havası gördüm , izlediğimde .
Geçen sene beklerden çok çektik. Soner'den daha fazla süre alıp faydalı olacağını düşünüyorum.

samsunluhakan

soner'in önünde bence soner ancak alternatif olur

tyyaman

21 Ağustos 2021, 13:58:59 #7 Son düzenlenme: 21 Ağustos 2021, 14:07:38 tyyaman
Biraz önce KF Vllaznia sözleşme imzaladığını açıkladı. Arnavutluk basınına röportaj vermiş, on bir oyuncusu olarak geldim ama oynatmayacaklarını söylediler, kandırıldım demiş özetle.

Bu ne saçmalık. Başkan param yok diye ağlayacağına hava parası kaptırmamaya odaklansa keşke. Ligin en iyi sol beki bizde derken adam bir maç bile oynamadan gitti. Madem gidiciydi niye forma numarası verdiler onu da anlamadım.

seskat

Alıntı yapılan: tyyaman - 21 Ağustos 2021, 13:58:59Biraz önce KF Vllaznia sözleşme imzaladığını açıkladı. Arnavutluk basınına röportaj vermiş, on bir oyuncusu olarak geldim ama oynatmayacaklarını söylediler, kandırıldım demiş özetle.

Bu ne saçmalık. Başkan param yok diye ağlayacağına hava parası kaptırmamaya odaklansa keşke. Ligin en iyi sol beki bizde derken adam bir maç bile oynamadan gitti. Madem gidiciydi niye forma numarası verdiler onu da anlamadım.
100% katılıyorum.
Adam ne dese haklı, madem oynatmayacaksın neden alıyorsun. Müthiş bir yönetim/Scout/transfer başarısı daha gördük.