Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Lusage

Keşke Ender Alkan gelse. Ama biz o kadar vizyoner değiliz maalesef. Bizi vizyonumuz twitterdan kulüp yönetmek. İsmi geçen adaylardan ise Deli İbo ve Tamer Tuna dışında içime sinen aday yok.

kutsalforma

Alıntı yapılan: eprianu - 24 Mayıs 2021, 02:33:56Utanma, arlanma olmadığı için çok da umurlarında olmaz. Şampiyonlar Ligi finali için "Kuzu kuzu gelecekler" dediler ama final maçı ülkemizden alınınca hiçbir şey olmamış gibi devam ettiler. Zaten ülkeyi veya Türk futbolunu düşündükleri falan yok. Maksat çamurdan olsun bizden olsun mantığı.

Bana göre anlaşmalı bir şekilde bizimkiler verdi CL finalini dışarıya, burada 'final bizden alındı' havası oluşturdular.

80 bin kapasiteli Olimpiyata 18 bin civarında yabancı taraftar gelecekti. Tam kapanma döneminde o stat hayatta dolmazdı, dolsa bile ülkeye bir faydası olmazdı.

Avro ve doların tavan yaptığı şu günlerde, gelecek her yabancı taraftarın getireceği dövizi kuruşuna kadar hesaplamıştır bizimkiler. O sebepten dolayı anlaşmalı bir şekilde finalin verildiğini düşünüyorum

5trawberry

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 27 Mayıs 2021, 21:17:03Bu nedir yahu? Gerçek olma ihtimali var mı?

https://mobile.twitter.com/omeraliakyuz/status/1396863346733993990

Uydurma ise dalga geçebilirsiniz ama başkanın bu elemanı takip ettiğini biliyorum. Ayrıca bir programda "Kim olduğunu bilmiyorum ama fikirlerine değer veriyorum" dediğini de bizzat duydum. Gerçi başkanın "Football Manager oynayan gençlerden scout ekibi kuruyoruz" cümlesine benzer bir açıklamasından sonra pek de şaşıracak durumum kalmadı.

İçerik nedir tam olarak

Lusage

Ligin dengeleriyle oynayabilecek Kocaeli yerine umarım Sakarya gelir.

kutsalforma

Guardiola ne kadar balon bir hoca olduğunu tekrar kanıtladı. Bize teknik adamlığın nasıl yapılmaması gerektiğini gösterdiğin için teşekkürler Pep.

Sadece Samsunspor

30 Mayıs 2021, 13:07:18 #48620 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2021, 13:44:43 Sadece Samsunspor
Baskan soylu ile ilgili bise deyince hemen haberlerde yuksel yildirimin limaninda uyusturucu yakalandi diye haber yaptilar. Sonra o bazi ads taraftarlari kokainci samsunspor gibi soylemisti. Ne oldu peki kendi yalanlarinizda boguldunuz. Bugun sedat peker video yayinladi uyusturucu silah ticareti falan filan ismi gecen kim ? Ads baskani Murat Sancak. Ne oldu simdi. Adam adam acik nerde nasil kim herseyi soyluyor. Bana gore dogrulari soyluyor inanmayanlar da olabilir saygi duyarim. Zaten bi adamin sosyal medyasinda kendisinden cok tayyip erdogan resmi varsa ondan korkun. Bilinki pis isi var onu kapatmak icin oyle fotolarla goz boyuyorlar

Sol Açık

Alıntı yapılan: kutsalforma - 30 Mayıs 2021, 12:45:05Guardiola ne kadar balon bir hoca olduğunu tekrar kanıtladı. Bize teknik adamlığın nasıl yapılmaması gerektiğini gösterdiğin için teşekkürler Pep.

Abi yapmayalım, Guardiola'ya da "balon" demeyelim. 🤣

kutsalforma

Alıntı yapılan: Sol Açık - 30 Mayıs 2021, 23:25:20Abi yapmayalım, Guardiola'ya da "balon" demeyelim. 🤣

😂😂 Hocam benimkisi birazcık gırgır ama pepin harcadığı paralara bakılırsa, elde ettiği başarılar bana göre yeterli değil. Klopp, Fink ve Tuchel kazanabiliyor ise Şampiyonlar ligini, Guardiola haydi haydi kazanması lazım ama işte sonuç ortada.. 😃

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 27 Mayıs 2021, 21:17:03Bu nedir yahu? Gerçek olma ihtimali var mı?

https://mobile.twitter.com/omeraliakyuz/status/1396863346733993990

Uydurma ise dalga geçebilirsiniz ama başkanın bu elemanı takip ettiğini biliyorum. Ayrıca bir programda "Kim olduğunu bilmiyorum ama fikirlerine değer veriyorum" dediğini de bizzat duydum. Gerçi başkanın "Football Manager oynayan gençlerden scout ekibi kuruyoruz" cümlesine benzer bir açıklamasından sonra pek de şaşıracak durumum kalmadı.

Alıntı yapılan: 5trawberry - 28 Mayıs 2021, 00:07:02İçerik nedir tam olarak

https://youtu.be/mfPu3WbqNrw (18 Nisan 2021. Bahsettiğim yer 38.19'da)

<< Bazı insanların twitleri benim için önemlidir. Ben seni takip ederim(Selçuk Kaya'ya söylüyor). Ömer Ali Akyüz var bazen çok iyi yazar, bazen çok kötü yazar. Kim olduğu belli değil ama takip ederim. >>

https://youtu.be/eqlSXLJfl4I (İlgili kısım, 31:50'de başlıyor. 30 Nisan 2021'de transfer komitesi ve idari yapılanma ile ilgili (Mustafa Aztopal hakkında) soru soruluyor, başkan da cevap veriyor.)

<< Sonuçta o, sadece pazarlığı yapıyor. Futbolcuları o buluyor, getiriyor falan yok. Futbolcuları bulan bizim scout ekibi. Hocanın talebi doğrultusunda, hocanın oynayacağı sisteme göre, istediği özelliklere göre oyuncuları sıralıyor, hoca da çiziyor üstünü. "Ben bunları istemiyorum, bunlar okey" diyor. Bizim ekip, 3-4 kişiydi. Şimdi biz gençler koyduk böyle, daha çok Football Manager oyunu oynayan, futbolu bilen, ileriye yönelik ... >>

ercan0655

Takımdan en küçük bir ses çıkmıyor. TD kaldı mı? kim transfer edilecek? kim gidecek kim kalacak?. Bir planlama var mı yok mu?
 Abuk subuk haberler had safhada. Yok mu bunlar hakkında bilgi verecek kimse?
Nasıl bir yapılanma nasıl bir şirketleşme?  Profesyonel bir yaklaşım yok mu hani şirket yönetimi bu mu?
Yok mu bu takımın a b c planları.

KocumVolkan

Ertuğrul hoca resmi istifasını etmiş sonunda.

defansif orta saha

Bizim altyapıda "alpaslan tahsin" vardı hatırlıyor musunuz? Geçen sene 16 yaşındayken paok'tan transfer etmiştik hani? Ali kılıç ile aynı yaşta olması lazım. Geleceğin yıldızıydı ama u19 maçlarının kadrolarında göremedim. Hatta tff sitesinde kaydı bile yok. Ben mi bulamıyorum?

KocumVolkan

Resmi sosyal medya hesaplarımız veli'nin gidişini yeni duyurdu :D :D

Tiryakiler55

Yeni sezon formalari hakkinda bir gelisme varmi ? Ne gibi tasarimlar bizi bekliyor yeni sezonda, yoksa yine siradan (bu sezonki gri Atatürk formamiz haric) birseymi?

Sadece Samsunspor

Yani tamam italya italya da Turkiyemiz ne yapiyor Allah askina bu kadar korkak oynamaya gerek varmiydi. Ceza sahasi etrafindan bi duran top bile alamadik. Ilk korneri dk 68de kullandik. Genc olabiliriz italya cok cok guclu gireni cikani yildiz ancak bu kadarda kotu oyun beklemiyordum.