Samsunspor Basketbol Takımı

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2019, 20:28:03

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

17 Mayıs 2021, 15:54:28 #75 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2021, 20:10:25 KocumVolkan
73-65 kazandık ilk maçı :D

İkinci maçı da kazanıp Yarı finale yükseldik.  Rakibimiz Mamak.

jean

Mamak bize 20 kusur fark atmisti insaallah turu geceriz

adige73

Yarı final ilk maçında Mamak belediyesini 89-84  yenerek 1-0 öne geçmişiz inşallah futbolda başaramadığını basketbolda başarırız (3-0 yapan takım finale çıkacak cumartesi ve salı günü maç var salı günkü maçı trtspor 2 canlı yayinlayacak)

jean

Super lige ciksak bile 12 milyon tl lazim en az sponsorsuz lige katilim zor olur daha once iki defa cekildigimiz gibi

seskat

Basketbol takımımız efsane oynuyor.
Gerçekten şu maçtaki hırs ve azmi gördükçe, futbolculara daha çok sinirleniyorum.

KocumVolkan

seskat

Alıntı yapılan: seskat - 29 Mayıs 2021, 17:51:10Basketbol takımımız efsane oynuyor.
Gerçekten şu maçtaki hırs ve azmi gördükçe, futbolculara daha çok sinirleniyorum.

Neden yazdım ki, al işte nazar ettik.
Neyse sağlık olsun.

ugurozkan

son periyodu o kadar kötü oynadık ki elimizdeki maçı verdik. zaten mamak, oyuncu kalitesi açısından bizden biraz daha önde. umarım deplasmanda bir maçı kazanıp son maçı samsun'a getirebiliriz.

_SoN_

Artık öyle bir hal ve psikoloji oluştu ki bende,Samsunspor-Samsunspor final oynasak yine kupayı alamayız.

celebi

Alıntı yapılan: ugurozkan - 29 Mayıs 2021, 20:03:25son periyodu o kadar kötü oynadık ki elimizdeki maçı verdik. zaten mamak, oyuncu kalitesi açısından bizden biraz daha önde. umarım deplasmanda bir maçı kazanıp son maçı samsun'a getirebiliriz.

o iş bitti kanımca 1-3 biter seri. bizim takımın mamakı yenmesine ihtimal yok

jean

Tayfun diye oyuncumuz var sakat ne yazikki etkisi buyuk zaten takimimizin buraya kadar isi getirmesi bile basari

KocumVolkan

adige73

81-70 kazandık ve durumu 2-1 yaptik

Stoper

Dukes çok büyük oynadı.
Tek başına takım.

jean

Persembe insaallah yenersek finaldeyiz