Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Salak kaleci. kaleci atisini altayli oyuncuya atti. Atak gol oldu.

Sadece Samsunspor

Bu nasil sistem ya. 11 maglubiyeti olan 63 puan alan takim superlige cikiyor. 4 maglubiyeti olan 70 puan alan biz bu ligde kaliyoruz.

yk55

Atsa ya o muhteşem genç yeteneğiniz 50 metreden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

defansif orta saha

İki madalya da ertuğrul efendi'ye versinler. Bir tanesi 10 puan geride olan ads'yi şampiyon yaptığı için, diğeri de altınordu maçındaki tercihleriyle altay'ı süper lig'e çıkarttığı için.

Bu arada ben ertuğrul sağlam olsam tazminatımı almadan şuradan şuraya gitmem. Bizim başkan "param da param" diyor ya belki yüklü tazminat ödeyince doğru hoca tercihinde bulunabilir. Kim olursa olsun "ligi şu sırada bitiremezse / şu başarıyı yakalayamazsa tazminatsız gider" maddesi konulmalı. "Tazminatsız gider" olmasa bile en azından tazminatta indirim maddesi olmalı. Hoca imzalamazsa da başaka hocaya bakarsın, kimse kimseye muhtaç değil.

2.lig'deki playoff sistemi bana düştüğümüz sene bile tuhaf gelmişti. Bence 1.lig'den her sene 4 takım düşmeli, 2.lig'den ise iki grubun lig şampiyonları ve playoff şampiyonları çıkmalı. Güncel sistemde 2.lig'in playoffundan çıkmak tavşanın suyunun suyu oluyor. Yine de bu planlama sezon başında olmalıydı. Bu saatten sonra "kocaeli ve sakarya ikisi birden gelsin" demek doğru olmaz.

Elyesa

maci bilerek izledim dedimki acaba son dakiklardami atiiracaklar altaya diye ? aynende dedigim gibi oldu masada oyle anlasmislar demekki altinordu az daha altayla beraber sevenceklerdi utanmasalar..90 dakika boyunca zevk hiiiic yok final adi ama macin sonucu onceden yazilmis yaziklar olsun

jean

Allah sizi bildigi gibi yapsin ads ve altay lige havlu atmislardi nerdeyse ikiside cikti biz yerimizde saydik

forzasirin55

Celil Hekimoğlu
@celil_hekimoglu
Büyük şehir takımları diye yarın final sonrası 1. Lige alınacak kocaelispor ve Sakaryaspor 'a biz kurban edildik. Peki 70 puanlı avarajla ligi 3. bitiren
@samsunspor 'a yazık olmadımı. Sayın @YY_Samsun  'un emeklerine bizim emeklerimize yazık degilmi

Hekimoğlu Trabzon başkanının twiti.

eprianu

Şahsi görüşümdür; her türlü küme düşmeye ve bedavadan üst lige çıkarılmaya karşıyım. Samsunspor'umuzun ise üst lige çıkarılmasına iki kat karşıyım. Koskoca camiayız; böyle dilenerek, ağlayarak, siyasilere el açarak üst lige çıkmak kara bir leke olarak kalır tarihimizde.

Daha düne kadar birbirini yiyen Kocaeli ve Sakarya taraftarları bile ortak pankart hazırlamış. Kimse utanma kalmamış.

_SoN_

Çocuk oyuncağına çevirdiler işi, bu işin olacağını sanmıyorum, ihtimal dahi vermiyorum, ama saçma sapan işlere onay vererek 24 takımla süper lig, 20 takımla 1. lig oynatılırsa bilin ki bu memlekette artık herşey olabilir. Pandemi vs sığınmak moda olur, ilerde başka şeylerin arkasına sığınmak için yer arar takımlar, düşmüssün hala konuşuyorsun, çıkamamışsın hala konuşuyorsun, sahada kazanılamayan, yada kaybedilen, dilenciliklermi geri alınırmış !! YAZIK ..

5trawberry

Koskoca Samsunspor'un adı,şanı Ümit Karan ile anılacak kadar düştü mü?

Haberin gerçekliğini bilmiyoruz ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Türkiye'de bazı hocalar var yan masasında çay bile içilmez onlar gündeme gelecekse gidelim İskoçya liginden hoca getirelim daha iyi.

twitter

hüseyin kalpar ordunun sana ihtiyacı var

Sadece Samsunspor

Bu haberleri kim yapiyor anlamiyorum. Yuksel baskanin vizyonu Umit Karan olamaz ihtimal vermiyorum. Ibrahim uzulmezle gorusulmus o olabilir bi ihtimal.

defansif orta saha

Bu nedir yahu? Gerçek olma ihtimali var mı?

https://mobile.twitter.com/omeraliakyuz/status/1396863346733993990

Uydurma ise dalga geçebilirsiniz ama başkanın bu elemanı takip ettiğini biliyorum. Ayrıca bir programda "Kim olduğunu bilmiyorum ama fikirlerine değer veriyorum" dediğini de bizzat duydum. Gerçi başkanın "Football Manager oynayan gençlerden scout ekibi kuruyoruz" cümlesine benzer bir açıklamasından sonra pek de şaşıracak durumum kalmadı.

_SoN_

Ümit Karan mış , Ümit Özatmış vs bunları ortaya atan şakamı yapıyor, bizimi sınıyor, eğer böyle hocalar gelecekse biz Ertuğrul Hocaya çok ayıp etmişiz.

isyan

Baskanin aslinda Vizyon sahibi olarak birsey degistirme istegi ile basladigina inanirim, ama Türk Futbol'u öyle bir bok cukuru ki Baskani icine cekti. Simdi kendisi de baslamis Ümit Karan Ibrahim Üzülmez gibi Adamlara yönelmeye.