Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

evolution55

çok ama çok zor durumda kalmadıktan sonra asla geriye dönmüyor, çalım atıyor adamı geçiyor pası öne veriyor. onunla birlikte takım daha çok ileriye oynamaya alışacaktır, alışmalı.

adige73

Alıntı yapılan: evolution55 - 06 Şubat 2021, 12:21:09çok ama çok zor durumda kalmadıktan sonra asla geriye dönmüyor, çalım atıyor adamı geçiyor pası öne veriyor. onunla birlikte takım daha çok ileriye oynamaya alışacaktır, alışmalı.
ama pası alan adam en geriye dönüyor onu boş olsa da, ona takım ona ayak uydurabilse süper maçlar izleriz ama yok

evolution55

aynen, maç boyunca dikkat etmeye çalıştım, bir tane kaleye top dönmedi, örneği orta sahadan kaleye hem de havadan top atan kerem canı görünce çok küfür ettim yalan yok :D

Kaya

Sorsan ön libero. Arka direğe koşu atıyor ve goool :)

Süperlig kadromuzun olmazsa olmazı...

kaan

Seviyoruz seni Kara Boğa.

Ekrem

Sahanın her yerinde var adamsın 👏🏽

jean

Allah nazardan saklasin insaallah

ata55

Hem sempatik hem yakışıklı :)))))
Hahhaha...
La helal olsun sana, kaç yıldır önlibero diye neler seyretmişiz?

brigand

Tahminlerimizi ve beklentilerimizi kesinlikle boşa çıkarmadı. Hatta maaşallah diyelim, üzerinde bir performans sergiledi çıktığı maçlarda. 
Ne kadar önemli ve fark yaratan bir isim olduğunu kanıtladı diyebiliriz.

Elyesa

istanbulun gizli bombasi

Sadece Samsunspor

onların içinden geç karaboğam

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 19 Ocak 2021, 10:06:27Transfer ettiğimiz isimlerin arasında büyük fark yaratacağını düşünüyorum. Yıllardır doğru düzgün bir ön liberomuz yoktu. Kendisinden beklentim büyük...

Gram şaşırtmadı beni karaboğa. Böyle devam...

Tiryakiler55

Süper lig'e cikacak olursak insallah, süper lig'de de isimize yarayabilecek kalitede. Simdilik performansi gayet iyi.

Sadece Samsunspor

Seni yaradana kurban olayim. 6 ay top oynamamis dediler 90+ da hala önde baskı yaptı karaboğaaaaaam

isyan

Sözlesmesi uzatilmali. Süper Lig de rahat oynar