İSTANBUL SAMSUNSPORLULAR DERNEĞİ

Başlatan evolution55, 05 Eylül 2020, 15:23:50

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Ekim 2020, 21:26:24Pidelerde iyiymiş hani.

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Nice deplasmanlara. hey gidi yıllar. İçinizden çoğunu tanıyorum.

Çelebi hocam hariç herkes gençleşmiş. :D

aksine her gören gün geçtikçe gençleşiyorsun diyor. yoksa bana ayar mı veriyorlar.:)) bunalıma girmeyeyim diye demiyorlardı demek ki. sen de gerçekleri yüzüme vurdun be kardeşim:((

Nuri Asan

Alıntı yapılan: celebi - 06 Ekim 2020, 11:38:33aksine her gören gün geçtikçe gençleşiyorsun diyor. yoksa bana ayar mı veriyorlar.:)) bunalıma girmeyeyim diye demiyorlardı demek ki. sen de gerçekleri yüzüme vurdun be kardeşim:((

Sevgili Hocam; aslında en çok gençleşen sensin de diğerleri kıskanır diye demedim. Aramızda :D
Cansın sen. 

cembaba

Samsun ana tayfa İstanbul'a taşınınca güzel görüntüler oluşmuş. Birliğiniz daim olsun.

celebi

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 06 Ekim 2020, 11:49:33Sevgili Hocam; aslında en çok gençleşen sensin de diğerleri kıskanır diye demedim. Aramızda :D
Cansın sen. 

eyvallah kardeşim sağolasın :)

celebi

06 Ekim 2020, 13:57:32 #34 Son düzenlenme: 06 Ekim 2020, 14:04:53 celebi
Alıntı yapılan: cembaba - 06 Ekim 2020, 12:28:20Samsun ana tayfa İstanbul'a taşınınca güzel görüntüler oluşmuş. Birliğiniz daim olsun.

o ne demekla yönetim kurulunda samsun tayfadan olan sadece kral var :) biz neciyiz burada. Samsun'da ana tayfa varsa burada da baba tayfa vardı :)

mehmet yılmaz

Nuri Asan

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 12 Ekim 2020, 13:07:02Web sitesi hayırlı uğurlu olsun. İstanbul dışında yaşayanlar bu kitaba nasıl erişebilir :D

https://www.isamder.com/duyuru/kisa-samsunspor-tarihi-kitabi-yayinlandi

Dostum, Çiftlik'te Denta Samsun Diş Polikliniği var. Oradan ücretsiz olarak temin edebilirsin. Herkes edebilir. :)

evolution55

Samsunda Denta Samsun Diş Polikliniği'nde mevcut :) ya da örnek vermek gerekirse doğudaki illerimizden bir tanesi (adını hatırlayamadım şimdi) bir renktaşımız orada yaşıyor, istanbuldaki bir arkadaşını derneğe yönlendirmiş ve derneğe gelip aldı. :)

Nuri Asan

Bilgi için Teşekkür ederim Mehmet hocam  ;)

@evolution55  hocam; Bende 1 Mart 2020'den beri(İnegöl maçı) en son o zaman bafra'dan dışarı çıkmıştım, virüsten korkuma(yada bilmiyorum vakit yoktu zaten virüs benim için bahane oldu) gidip geldiğim tek yer iş yerim oldu ;D Bir arkadaşı yönlendireyim bende Denta Diş Polikinliğine.

Nuri Asan

Ayberk

Polikliniğimize bekleriz vakit olursa gelenler ismimi söylesin bir çay içebiliriz.

misafir

Samsun da olanlar tirit yerdi istanbul da olanlar pide galiba bizimkiler dernek isini biraz karistiriyor :)

ali ihsan

İstanbul'da tanıdığınız Samsunsporluları derneğimize yönlendirin arkadaşlar.Tanışalım...

Stoper

Şu arkadaşı tanıtan bilen var mı ki?