Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Bu adamın bahanelerinden sıkıldık artık,geldiğine geleceğine pişman oldu da işte bırakıp da gidemiyor şimdi. Beceremeyeceksen bırak git abi bize bahane üreten hoca değil çözüm bulan hoca lazım. Bununla olmayacak bu iş.

Musti

Evet transferlerin oturması için 2-3 haftaya ihtiyacımız var açıklaması bekliyorum TAKTİK dehadan.

orucreis

Bundan sonra guzel oyun istemiyoruz gol istiyoruz galibiyet istiyoruz >:( >:(

Sadece Samsunspor

Istemiyoruz pas oyunu. Ister sisir uster kontra yaptir. Gol attir gol. Birak defansi yedigin kadar atarsin gol calistir

Sadece Samsunspor

Takimi kontra oynat pas pas pas olmaz barcelonamiyiz biz. Tff 1.lig burasi

SametYılmaz55

Güzel oyuna 3 puan vermiyorlar gol attir su takıma hoca

elexir

Pas oyununda rakip defansına yerleşiyor pozisyon bulamıyoruz pas yapcaz diye 40 mt geri pas yapılıyor ama boş adam eksiltecek birebirde iyi oyuncumuz yok  beğenmediğimiz kalpsen daha iyi anlıyorum şimdi

elexir

55_OrHaN_55

23 Ocak 2017, 21:55:43 #53 Son düzenlenme: 23 Ocak 2017, 22:08:47 55_OrHaN_55
Sorun bence de Osman Özköylü'nün oyun anlayışından kaynaklanıyor. Her maç birbirinin kopyası gibi. Gol atacak boş alan bulamıyoruz çünkü sürekli önde oynayıp rakibi defansa zorlayarak akabinde kontratak fırsatı veriyoruz. Osman Diaye gibi bir adamın varsa defansta gelen geçen gol atar.

Karabudun

23 Ocak 2017, 22:18:12 #54 Son düzenlenme: 24 Ocak 2017, 12:32:24 Karabudun
Gelişine benim kadar kimse isyan etmemiştir. Hala diyorum keşke gelmeseydi.  Bugün geldiğimiz noktada tek suçlu olarak görmüyorum kendisini. Hatta bugüne kadar da kendisini hiç suçlamamıştım. Geldiği günden bu yana uğraş içerisinde. İstekli, özverili ancak 12 maçta sadece 6 puan toplayabilmişsen başarısızsın demektir. Uyum süreciydi, kadro derinliği yoktu muhabbetleri bizi ligde tutmaya yaramıyor. Şayet içeride oynayacağımız Malatya maçından da galibiyet çıkmazsa uzatmanın anlamı yok.

5trawberry

Osman Özköylü başarısızdır. Kan değişikliği işe yaramadı. Bu ligi bilen ve bu ligin pröfesörü olmuş isim ne yazık ki Hüseyin Kalpar'dır. Gittiği her takıma ivme yaşattığı kesin.

celebi

oguz_5528

malatya'ya kaybederse takımın yolunu açsın 6 golde kaldık amatör topçular olsa bu kadar maça gol atardı

eprianu

Mutlaka hataları var ama bence eleştiriler ağır.
Dün Kone'nin yerinde sıradan bi forvet olsaydı 2-3 tane atmıştı. Kalenin dibinden kaç gol kaçırdık dün öyle ben sayamadım. Direkten dönen top var. Bunları da Osman hoca vurup gol yapacak değil . Alınan oyuncuların neredeyse hiçbiri hazır değil.

bayfa55

Eleştiriler  ağır Osman Hocaya Bu takımın ilk yarısındaki kötü kadro lig tarihimizde olmamıştır. Transferler geç yapıldı. İki maç deplasmanda başlanıldı. Hocanın arkasında durulması gerekiyor.