Samsunsporlu M. Teoman Taş

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Ocak 2012, 22:26:52

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Mekanın cennet olsun Büyük Samsunsporlu.Bunca insanı bir araya getiren platformu kurup güzel günlerini göremeden göç etmek...İnşallah bu günleri görüyorsundur abi biryerlerden.

burakbas

3 puan hediye etmek isterdik Teoman Abi ; olmadı işte , olmadı.  :(

Tufan

Bugün sana 3 puan hediye edemedi takım ama biliyoruz sevinmek için değil Samsun'un değeri olduğu için aşıktın bu renklere.
huzur içinde yat Teoman abi.

ahmetakturk55

TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ... SENİ TANIYAMADIĞIM İÇİN KENDİMİ ÇOK EKSİK HİSSEDİYORUM ABİ... KEŞKE TANIŞMA OLANAĞIMIZ OLSAYDI! AMA BAŞLATTIĞIN GİBİ DEVAM ETTİRİYORUZ..
Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR  samsunspor_x

Sonuna Kadar 55

biz seni kalbimeze gördük teoman abi

berhan55

allah nur içinde yatırsın samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

BigBadMama5552

Kendisi belki de gelmiş geçmiş en büyük - kendisinin tabiriyle "en deli" Samsunspor taraftarıydı...Ben onu hiç tanımadım, fakat tanımak çok isterdim. 4 yıl olmuş gideli, zaman ne çabuk geçiyor...Huzur içinde uyusun... Eğer bugün hiç kimsenin Samsunsporlu olmadığı bu şehirde, İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarımın içinde "SADECE SAMSUNSPORLUYUM" diyebiliyorsam, Teoman abinin güzel anısı içindir...

berhan55

adansın teoman büyüksün samsunspor samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

burakbas

abi OLMAK yada OLMAMAK maçımıza çıkıyoruz. kardeşlerin her zamanki gibi yine KOL KOLA olacak evinde , evimizde. SEN DE BIZIMLE OLACAKSIN , BUNU BILIYORUZ :( sevdan bizimle olacak :(  TEOMAN ABI DUY BU SESI , TERKETMEDI SEVDAN BIZI ... :( :( :(

55_OrHaN_55

Samsun'un ve Samsunspor'un adını kullanan, bu vesileyle kendi reklamını yapan, iyi günde yanındaymış gibi görünen malum şahıslarda, sendekinin binde biri kadar SAMSUNSPOR sevgisi olsaydı keşke. Mekânın cennet olsun kardeşim. Biz de pazara kadar değil, senin gibi ölene kadar SAMSUNSPOR'luyuz. "Başka diye soranlara inat sadece SAMSUNSPOR". 

özkan

Senin gibi bizlerde hakkımızı haram ediyoruz bu ruhsuzlara Teoman Abi.Sen yine rahat uyu,sahipsiz değil bu arma.

Var mı Senden Öte

Samsunsporu tanımamla seni tanımam bir oldu Teoman abi senin gibi bir tane daha Samsunsporlu yok seni tanımayanlar bence çok şanssız Allah gani gani rahmet eylesin gerçekten terketmedi sevdan bizi..

55JNR55

Elimden geldiğince hazırladığım videodan, başkanımızın, futbolcuların, ailesinin ve sevenlerinin katıldığı, Teoman abinin anma programını gelemeyen arkadaşlar izleyebilirler.

Av. M. Teoman Taş (Timofte) Vefatının 5. Yıldönümü

Stoper

Seni tanımayı çok isterdim. Mekanın cennet olsun Teoman abi..

cembaba