Bana Müsaade...

Başlatan CANULUN, 17 Temmuz 2009, 11:55:30

« önceki - sonraki »

METE_55

şeytanlargrubu arkadaşlar CANIMIZA SAHİP çıktığınız için teşekkürler bence bizim ALTIN ÇOCUĞUMUZ artık sizde olduğuna göre gelin kardeş takım olalım çünkü emin olun biz büyük samsunspor taraftarı herzeman dostluk ve kardeşlikten yanayız

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: METE_55 - 17 Temmuz 2009, 15:18:30
şeytanlargrubu arkadaşlar CANIMIZA SAHİP çıktığınız için teşekkürler bence bizim ALTIN ÇOCUĞUMUZ artık sizde olduğuna göre gelin kardeş takım olalım çünkü emin olun biz büyük samsunspor taraftarı herzeman dostluk ve kardeşlikten yanayız

diğer yazılarımda yazdım;Samsunspor a daha önceden beri sempati duyarım..severim

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: METE_55 - 17 Temmuz 2009, 15:18:30

mersinli dostlarımıza hoşgeldin diyoruz ve ligde başarılar diliyoruz ama forumumuzda defalarca tartıştık yinelemekte fayda var Samsunspor olarak kimseyi kardeş görmüyoruz.....

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 17 Temmuz 2009, 15:23:15
mersinli dostlarımıza hoşgeldin diyoruz ve ligde başarılar diliyoruz ama forumumuzda defalarca tartıştık yinelemekte fayda var Samsunspor olarak kimseyi kardeş görmüyoruz.....

kardeşlik farklı birşey ;Öyle basit olacak birşey değil.Haklısın tabiki.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: seytanlargrubu - 17 Temmuz 2009, 15:26:19
kardeşlik farklı birşey ;Öyle basit olacak birşey değil.Haklısın tabiki.

inşallah ligde en azından kalıcı olursunuz fotolarınızı gördük sağlam grupsunuz takımınıza sahip çıkıyorsunuz kutluyorum sizi

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 17 Temmuz 2009, 15:27:57
inşallah ligde en azından kalıcı olursunuz fotolarınızı gördük sağlam grupsunuz takımınıza sahip çıkıyorsunuz kutluyorum sizi

sağolasın kardeş.Emin olun sizde iyisiniz.Takımınıza nasıl baglı oldugunuzu forumda yazdıklarınızdan belli ediyorsunuz...

Kaya

ah be ahh canımız gitti en önemliside adam yokluğunda ADAM gibi BİR ADAM ı kaybettik.Uzun zamandır böylesine duygu yüklü bir yazı okumamıştım ve hiç bu kadar etkilenmemiştim iyi ki varsın ve biz iyiki bizler gibi SAMSUNSPOR delisi CANımızın olduğunu hissediyor, biliyor ve görüyoruz...

yolun açık olsun kardeşim ALLAH utandırmasın amiiin...

s_uzunkaya

bi futbolcu gördünüzmü ki taraftar sitesinde taraftarlarına yakın olmak için, vakit harcasın ve bu kadar içten samimi ve edebi bi yazı yazmak için bu kadar zaman ayırsın. belliki adam AŞIK SAMSUNSPOR a AŞIKKKK... böyle bir insanı bu takımdan ayırmak için insan ne kadar gaddar olabilir. belliki kişisel meseleler yüzünden can ı silmişler. ayıptır,günahtır,yazıktır...samsunsporu kimliksizleştirmeyemi çalışıyorsunuz!?! celil i gönderdiniz, serkanı harcadınız, can ı sildiniz. tüysüzler antremanda teknik trektöre hareket çekiyo, yapma olum böyle şeyler denilip affedilebiliyorda, samsunspora aşık birisi nasıl oluyorda taraftarlarından,takımından koparılabiliyor.
sevgili CAN, takma kafana, kazan ekmek paranı, "keser döner sap döner gün gelir devran döner" aşık ları ayıramazlar, tekrar samsunsporda seni görceğimize eminim. Allah yardımcın olsun....

seytanlargrubu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Temmuz 2009, 15:50:55
@ şeytanlar grubu ;

sitenize de yazmaya çalıştım ancak kaydım gerçekleşmedi .. Buradan yazdıklarımızı iletirsin ..

Öncelikle Bank Asya'ya hoşgeldiniz .. 17 farklı kentten , 17 farklı kültürün çarpıştığı bu lig gerçekten süper ligden de zevkli halde .. Sizlerde güney bölgesi derbileriniz ve büyükşehir olmanız ile lige renk katacaksınız ..

Alt liglerin gerçeği ne yazıkki toplama takımlar .. Para için takım seçen ruhsuz oyuncuların oluşturduğu takımların başarısızlığını hepimiz iyi biliyoruz .. Can sizler için dışarıdan alınan bir isim olabilir ancak Bank Asya'da nadir bulunan oyuncu karakterine sahiptir Can .. Mersin'i para için tercih ettiğini düşünmüyorum , Samsunspor'dan da para için ayrılmadığına hepimiz hemfikiriz .. Mersin takımı , dışarıdan alabileceği en karakterli adamlardan birisini kadrosuna kattı .. Can , maddi sorunları kafasına takmaz , takım içinde huzursuzluk gruplaşma çıkarmaz .. Taraftarlarla her zaman sıcak-içten ilişkiler kurar , kendisi bizimle birlikte birçok organizasyona katılmıştı .. İstanbul takımlarının hegamoyasında altındaki futbolumuzda " yaşadığı kentin takımını tutabilen nadir oyunculardan biri" idir kendisi ..

Tekni açıdan ele alırsak , kısıtlı yeteneğini her zaman ekstra mücadelesi ile tamamlar .. Bu sene sizlerin formasını terletecek , terletecek derken lafın gelişi değil , gerçekten terinin son damlasına kadar savaşan bir isimdir Can ...  Antremanlarda ve kamplarda iyi çalışır , örnek alınacak profesyonelliğe sahiptir ...

Can'ımız sizlere emanet , ona gösterdiğiniz her türlü sıcaklık ve alakalı , hem sahada sizlere artı olarak dönecektir , hem de Mersin ile olan ilişkilerimize samimiyet katacaktır ..

yorumun için tşk...

ben mersinidmanyurdu taraftarlar derneği şeytanlar grubu RESMİ SİTESİ olan www.seytanlar.org de adminim.Sitemiz bu ay faaliyete gecti.Bu yazıyı sitemize senin atman doğru olacaktır.Sana birazdan üyelik alacam. özel mesaj atarsan paslaşabiliriz.

Jnr.Serkan

milan kakayı sattıgında aynen başkanı söyle demiş.'kaka yeteneginde bir oyuncuyu bulabiliriz ama onun kişiliğini doldurabilecek bir oyuncu bulabilirmiyiz ondan şüpheliyim'   
aynı can gibi onun karakterinde birisinin yerini nasıl doldurcaz

selahattin55

bundan sonraki hayatında sana başarılar.CAN ULUN ALLAH HEP YARDIMCIN OLSUN.dünyanın işine bak şu takımdan gitmesi gereken hatta kovulması gereken sercan ve sefa gibi adamlar takımda.sen yok sun .hadi hayırlısı ALLAH SAMSUNSPRUMUZUN VE SENİN BAHTIN AÇIK OLSUN.

MeL_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 17 Temmuz 2009, 14:05:58
Daha ne denebilir ki? Yolun açık olsun beyefendi, büyük Samsunspor'lu Can'ımız. Tekrar burada buluşmak dileğiyle!

supernatural_55

içim ürpererk okudum her cümleyi.Allah orda yardımcın olsun umuyorum ki geri döneceksin bir gün ve o zamn Samsunsporumuz tüm pisliklerden arınmış ve senin adamlığınla tamamlanmış olacak...

kerem55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 17 Temmuz 2009, 13:18:59

ALLAH ına köle Can Ulun !! O Kutsal armayi operek maratona gelisini unutmayacağiz !!!! Yolun acik olsun

Ertuğrul Sağlam

Allah yolunu açık etsin.....
Allaha emanet ol.......
Mersinde başarılar sana Can Ulun (Adam gibi Adam) :-[