Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10
31
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Brice Dja Djédjé
Son İleti Gönderen ercan0655 - 21 Temmuz 2021, 19:28:13
Sözleşmeli oyuncumuz değil mi? Gitme şartları bonservis bedeli bellidir, asıl gitme nedeni maç başına para alıyor olması bence daha iyi para verene gidecektir. Başkan dedi ya bir milyon fazla verip istediğiniz oyuncuyu alıyorlar diye bu da onlardan bence.
32
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: 2021 - 2022 Sezonu Transf...
Son İleti Gönderen ercan0655 - 21 Temmuz 2021, 17:21:51
Alaaddin Okumuş?
33
Son İleti Gönderen Raqua55 - 21 Temmuz 2021, 16:24:14
Gitmek isteyene kapi acik olmali. Ilgi gorunce tribe bagliyorlar. Paralarini aldigi halde boyle sorunlar cikiyorsa kapi orada.
34
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yüksel Yıldırım - Başkan
Son İleti Gönderen jean - 21 Temmuz 2021, 11:22:11
Su cevap verme polemik isini bir turlu birakmadi
35
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 21 Temmuz 2021, 10:43:36
3 4 gun once video da takimdakilerle dans eden oynayan adam ne ara anlasamaz oldu. Ayrica djedje zaten biraz dengesiz maclarda da gorduk bunu. Yani bu yonetimde her seyi futbolculara direkt yikiyor. Bence sonrada djedje aciklama yapacak boyle bise yok diye. Bu kulup artik bana samimi ve seffaf gelmiyor. Hep bi yuvarlak cumleler. Disardan her sey iyi soyle boyle derken bi anda kulubu sikayet etmeye baslayan futbolcular. Kulup sanki yonetilmiyorda idare ediliyor gibi.
36
Son İleti Gönderen Stoper - 21 Temmuz 2021, 10:18:46
Oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında da bilgi veren Mustafa Aztopal, "Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında ortaya çıkan bazı haberlere de açıklık getirmek istiyorum. Djedje, genel olarak ailesel nedenleri ön planda tutarak Samsunspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Djedje ve eşi bebek bekliyor ve eşi açık bir biçimde çocuklarını burada büyütmek istemediğini belirtmiş. Djedje de arada kaldığını fakat ailesinin doğal olarak karar almasında ana etken olduğunu bize bildirdi. Oyuncumuz kamp süresince de içinde bulunduğu bu kafa karışıklığından ötürü bir iki takım arkadaşıyla problem de yaşadı ve bu durumun takım ortamı açısından çok da sağlıklı olmadığını da gözlemledik. Bizim Djedje ile kendi açımızdan kulüp olarak bir problemimiz yok. Kendisinin kulüpten bir alacak sorunu da yok.  Ama şu aşamada aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz. Başkanımız ve Samsunspor Futbol Kulübü AŞ bu konu ile ilgili yakın zamanda bir değerlendirme yapacaktır." diye konuştu.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5830
37
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Yüksel Yıldırım - Başkan
Son İleti Gönderen defansif orta saha - 21 Temmuz 2021, 09:55:37
"Başkanım her fırsatta param param diye söyleniyorsunuz fakat futbolcuların paraları ödenmediği için şikayet ediyorlar. Geçen sene Bahattin olsaydı süper ligdeydik. Bu sene tomane ve dje dje... 
@YY_Samsun"

"Bence sen avukatlığa başla. Benim elimden şampiyonluğu alanlara ders veriyorum. Artık adalet dağıtıyorum. Beğenmeyenler gitsinler. Sende madem beni beğenmiyorsun o zaman mutlu olman için başka bir takım tut yada bilmeden boş konuşma!!!"

Sabah sabah yine şenlik(!) var. Yahu taraftar olarak takımda maddi sorun olmasın diye şirketleşmeye izin vermedik mi? Bu üslup ile hangi topçuyu takımda tutacaksın da hangi topçudan verim alacaksın? "Bende Galatasaraylılık sevgisi de var" diyen başkan, taraftarın Samsunsporluluğunu sorguluyor.

Ayrıca kusura bakmasın "Para bitti" diye bir bahane yok. Tamam, arap şeyhi değil eyvallah ama koskoca Yılport'un parasının TFF1 mücadelesinde iki sezonda bitecek hali yok. "Yüksel Yıldırım kendi parasını harcıyor" derseniz, o zaman da neden formada Yılport'un bedava reklamını yapıyoruz? Yılport para vermiyorsa neden takımın isim sponsoru oldu?

Uzun uzun yazmaya gerek görmüyorum, altyapı yatırımı haricinde kendisine zerre kadar inancım kalmadı.
38
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen defansif orta saha - 21 Temmuz 2021, 09:36:42
Bilet olayında hâlâ tatmin edici bir gelişme yok bence. Söz konusu ekran görüntüsünde açık açık "Kulübümüz, derneğimize 100 kişilik kontenjan ayırmış olup derneğimize sezonluk kombine fiyatını 300 tl yapmıştır" yazıyor. Kulüp açıklamasında bu yalanlandı ama ben ya her konuya müdahil olan başkandan ya da basın sözcüsünden üç beş kelimelik de olsa "sesli-görüntülü" açıklama beklerdim. Bu arada adı geçen taraftar grubu da bando vs demiş sanırım, bu fiyatları yalanlamamış sanırım. Eğer bir şey kaçırdıysam lütfen düzeltin.
39
Son İleti Gönderen ugrass - 21 Temmuz 2021, 07:28:10
Samsunspor'u bu kadar seven, düşünen bir grup neden ederinden cok daha düşük meblağlara bilet almak için uğraşır ki?

Umarım kulüp böyle bir oluşuma bu şartlarda aile tribununde izin vererek bir çok taraftarı küstürmez.
40
Son İleti Gönderen Ayberk - 21 Temmuz 2021, 00:42:23
Benim anlamadığım, kardeşim herkesin  maddi durumu iyi değil tamam. Ama bğtçene göre tribüne girmek varken neredeyse 3'te 1 fiyatına kıyak neden? Durumun buysa kale arkasına girersin. Bitti.
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10