Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 10
21
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: 2021 - 2022 Sezonu Transf...
Son İleti Gönderen _SoN_ - 23 Temmuz 2021, 20:49:36
Çok acele ediyorsunuz çook :)
22
Son İleti Gönderen orucreis - 23 Temmuz 2021, 20:11:42
1 NET SANTRAFOR
1 FORVET

Hala gelmedi mi 😶
23
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 23 Temmuz 2021, 14:34:44
Bolu kampida basladi hala forvet yok. Tebrik ederim 2 senedir 1 forvet bulamadiniz. Hicmi calisma yapmadiniz hicmi arastirma yapmadiniz. Lig biter bitmez imzayi attiracaktin. Hala oyuncu bakiyorlar. Rezillik. Tomane ye guvenip yola cikanlari gorecegiz.
24
Son İleti Gönderen Ayberk - 23 Temmuz 2021, 14:19:34
Şu altyapıdan kampa dahil edilen çocuklar vasatın altında değilse Allah aşkına transfer yerine şu çocukları oynatalım.
25
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen muzo_55 - 23 Temmuz 2021, 10:10:13
Cücü bizde senin 25 kişilik bando takımını Y E D İ K :))))
26
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Brice Dja Djédjé
Son İleti Gönderen _Jack Daniels_ - 22 Temmuz 2021, 21:32:00
Transfer yapılması lazım 6 numaraya. Sadece Osman yetmez büyük kumar olur.
27
Son İleti Gönderen _SoN_ - 22 Temmuz 2021, 11:25:18
Özet belli oldu;

Önceki senlerde boştaydı, yada gittiği takımda ilk 11 oynayamadı sorunlar yaşadı, bize geldiğinde para,pul yada başka bir kriter onun için önemli değildi, önemli olan Samsunspor'da oynamak tekrar futbola dönmekti, bunu ilk sezon başardı, takımda parladı, "PARLATTIK" ön plana çıktı, ikinci sene doğal olarak ücretinde artış istedi, maç başı, bonus garanti para vs, klüpte bunu kabul etmeyince, yada itiraz edince ipler kopma noktasına geldi.

Önceki iletimde de belirtiğim gibi, bu sene onu arayacağımızı samıyorum, ama oyuncu aşırıya kaçmıyorsa orta yol bulunmalı.

Not: Dışarıdan takip ettiğim kadar yorumlamaya çalıştım, net bilgi vs almadımk.
28
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen eprianu - 22 Temmuz 2021, 01:24:25
Derneğe 100 kişilik kontenjan ayrıldığına dair söylentiler ve ekran görüntüsü yayılmaya başlayınca kulüpten yalanlama haberi geldi. Ancak ne ilginçtir ki aynı gün derneğin lideri Facebook hesabından yaptığı açıklama ile kontenjanın 100 değil 25 olduğunu, bu kontenjanın da bando ekibine ayrıldığını söyledi.

Ben bu açıklamaya inanmadım. Cüneyt Şenkal'ın Whatsapp grubunda paylaştığı mesajda bu kontenjanın bando ekibine ayrıldığına dair herhangi bir ibare yok. Kaldı ki bando ekibinin ne özelliği var da 750 TL'lik kombine bu ekibe 300 TL'ye satılacak?

Bu olayın can sıkan 2 yönü var. Birincisi, 750 TL'lik kombineler %60 indirimle birilerine 300 TL'ye satılıyor. İkincisi ve daha da kötü olanı Batı Alt'ın orta saha çizgisindeki 2 bloğu bu adamlar ayrılıyor. Çünkü kombineler satışa çıktığında bu blokların üst koltukları doluymuş. Yani Batı Alt'ın en iyi yerleri.

Batı Alt gibi insanların diğer tribünlerden kaçarak geldiği ve rahat rahat maç izlemek istediği tribünde bile iğrenç olaylar yaşanıyor. Futbol ve basketbol takımı sportif anlamda çok iyi yerlere gelebilir belki ama benim tribünler ve camia olarak bir adım ileri gidebileceğimize dair hiçbir umudum kalmadı.

Şunu da belirtmek istiyorum. PassoLig çıkınca almamak için 5 sene direndim. Bu süre zarfında maçlara davetiye ile girdim. Eski 19 Mayıs Stadyumu'ndaki kapalı tribünün çoğu beleşçiydi ve Samsunspor ile alakası yoktu. Yani şunu anlatmak istiyorum. Bu işler eskiden de yaşanıyordu. Ama belli ki gizli saklı yapılıyordu. Öyle bir devirde yaşıyoruz ki artık hukuksuzluklar aleni yapılıyor ve birilerinin gözünün içine sokuluyor. Yani kulüpten yalanlama gelmesine rağmen dernek lideri çıkıp hala daha indirimli kombine aldıklarını rahat rahat söyleyebiliyor. Beni en fazla üzen ve kızdıran mesele bu.

Batı Alt'ta bando olması da ayrı bir rezalet olacaktır. Aile tribününde bandonun ne işi var Allah aşkına? Millet rahat rahat maç izlemek için gelecek ama kafası şişecek. Bando işinin tutacağını sanmıyorum ama tutarsa Batı Alt'ta kombine satışlar ciddi oranda düşer.

Düzenleme: Bu olay duyulunca dernek lideri 100 kişilik kontenjanın bando ekibine ait olduğunu söyledi. Daha sonra bando ekibine birilerini bulamadıkları için 25'e düşürdüklerini söyledi. Bana kalırsa ikisi de yalan. Ne 100 kişilik ne de 25 kişilik bando ekibi olur. Sonuçta bu işi yapan Eskişehir tribünlerinde bando ekibinde kaç kişinin olduğunu biliyoruz.

29
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Alaaddin Okumuş
Son İleti Gönderen _SoN_ - 21 Temmuz 2021, 22:46:47

Kulübümüz, Sivasspor'dan Alaaddin Okumuş ve kulübü ile 1 yıllık geçici transfer kapsamında anlaşmaya varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5831
30
Son İleti Gönderen ercan0655 - 21 Temmuz 2021, 19:28:13
Sözleşmeli oyuncumuz değil mi? Gitme şartları bonservis bedeli bellidir, asıl gitme nedeni maç başına para alıyor olması bence daha iyi para verene gidecektir. Başkan dedi ya bir milyon fazla verip istediğiniz oyuncuyu alıyorlar diye bu da onlardan bence.
Sayfa 1 2 3 4 5 6 ... 10