andan güngör gelirse BANA MüSADE?

Başlatan kaptan 55, 25 Haziran 2013, 09:36:10

« önceki - sonraki »

kaptan 55

25 Haziran 2013, 09:36:10 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2013, 16:00:18 Cheregi
adnan güngör gelirse bana müsade artık?

geçen sezon olduğu gibi yine adnan güngör'ün takıma dönmesi gündemde diye haber aldım,çok açık ve netim bu konuda bu karaktersiz bu formayı tekrar giyerse ben artık SAMSUNSPOR ile olan gönül bağımı bitirme konusunda kararlıyım.ezeli ve ebedi rakip değil bana göre düşman ts'ye imza atarken söylediklerini yok sayıp tekrar bu takıma dönmesini sağlamak camiaya yapılmış olan en büyük ihanettir kanımca.dobiye bile sırf emin abi için katlandığım geçen senenin üstüne bu sene adnan güngör tuz biber olur bunu da ne kendime ne de SAMSUNSPOR'a yediremem.yarın ts'li biri çıkıp lan hala ts ile kendinizi bir tutuyorsunuz biz sizin takım kaptanınızın bile hayallerinin takımıyız onu bile iki üç hafta kullandık attık üstüne tekrar adamı aldınız daha neyin kafasındasınız  dese kim ne cavap verecek.
camiaları büyük kılan değerler vardır adnan güngör'ü bu takıma geri almak bu değerleri yok saymak anlamına gelmez mi?dediğim gibi bU konuda rengim çok net imzayı attığı gün benim SAMSUNSPOR ile hiç bir bağım kalmayacaktır.

Ertuğrul Sağlam

Herşey gelip geçici taraftarlık baki'dir be Kaptan, hayatımızda belki kaç defa bu kararı aldık ama olmadı bence hiç kendini yorma sen hiç birşey için Samsunspor'dan vazgeçemezsin.

celebi

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 25 Haziran 2013, 09:52:55
Herşey gelip geçici taraftarlık baki'dir be Kaptan, hayatımızda belki kaç defa bu kararı aldık ama olmadı bence hiç kendini yorma sen hiç birşey için Samsunspor'dan vazgeçemezsin.

Atakumlu

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 25 Haziran 2013, 09:52:55

Takımımızdan vazgecemiyoz diye de Klube iti kopugu doldurmanın anlamı yok , Adnan ın bu kulupten iceri girmesi taraftarla, yonetimin arasının acılması olur ama ben yonetimin boyle bi yanlıs yapacagnı da dusunmuyorum ...

Ahmeti

ismi geçenlere bakıyorum birde gelene bakıyorum. Memlekette futbolcumu kalmadı Allah
aşkına.
Neden taraftarla karşı karşıya kalınacak isimler geliyor takıma anlamış değilim yoksa
Samsunspor'un taraftarıyla bir bütün olmasını istemeyenlermi var geçen sezon dobi bu
sezon kalpar ve adnan ne gerek var bunlara anlamış değilim

Mert

Adnan gelmez arkadaşlar.Yani gelmez derken bizi tercih etmediğinden değil biz getirmeyiz.Gitsin hayallerinin takımında malzemecilik yapsın.

King1965

sadece55

Geçen Çarşamba Adnan Musa Beraber Halı Saha maçı yapıyorlardı.Adnan Burada kalmayı istediğini belirtti ama Musa gibi fedakarlık yapar mı onu bilemem . İş yaparmı derseniz bence yapar. Ama Erdal abinin duygularına katılmamamak ta elde değil.Niye bizim Altyapıdan yetişen Uşaklarımız hep böyle Karakter yoksunu oluyor.

teksas3455

Hakkaten ben de anlamıyorum. Hadi geçmişi bir tarafa bırakalım (hani olmaz da farz edelim yani)  Adnan Güngör büyük bir oyuncu mudur? Onun gibi elli tane sayarım. Herşeyi geçtim bizim alt yapıda ondan daha istekli ve azimli oynayacak bir sürü genç kardeşimiz var.

Yönetim Adnan Adnan diye tutturacağına otursun da ilk dönemki Adana Demirspor deplasmanında gençlerin nasıl mücadele edeceğini izlesin.

beşnumara

Transfer detaylarini bilmiyorum ama Hakan Bayraktar da tercih edilebilirdi. Adnan belki dobinin yaptigini yapmamistir ama bana göre Emin abi o kontenjani gecen sene dobi ısrarıyla doldurdu.

##kdc##

Yönetimimiz ne yaparsa yapsın tepki alacaktır, çünkü herkesi memnun etme diye bir şey yeryüzünde yok. Yönetimimiz de bunu bilerek başa gelmiştir.

Ama zor dönemde gelmiş ve büyük sorumluluklar almış yönetimimiz, geçen sezon Dobi olayıyla kendi kafasına sıkıp millete sallamak için açık kapı bırakmıştı. Bu sezon da Adnan'la aynı olayı gerçekleştirmezler diye umuyorum.
Başkanımız ve yönetimimiz acemilik dönemini atlatıp kalfalık dönemine geçtiler artık.

usare

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Haziran 2013, 10:18:09
Niye bizim Altyapıdan yetişen Uşaklarımız hep böyle Karakter yoksunu oluyor.

Sanırım Altyapıdaki eğitimimiz yeterli ve ahlaki değil. Gençleri eğitirken sadece sportif başarı düşünülürse sonu hüsran oluyor maalesef. Eğitimi es geçiyoruz..

özkan

Yönetim böyle bi hata yapmaz herhalde.

seyf55

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Haziran 2013, 10:18:09
Geçen Çarşamba Adnan Musa Beraber Halı Saha maçı yapıyorlardı.Adnan Burada kalmayı istediğini belirtti ama Musa gibi fedakarlık yapar mı onu bilemem . İş yaparmı derseniz bence yapar. Ama Erdal abinin duygularına katılmamamak ta elde değil.Niye bizim Altyapıdan yetişen Uşaklarımız hep böyle Karakter yoksunu oluyor.

ikiside halı saha da oynarlar anca

seyf55

Adnan böyle her dönem anılıyorsa o zaman Tanju yu da alalım takıma kulübe neyse artık dobi girdi o girdi o zaman Tanju nunda hakkı var ne kadar sevmesem de bu takımda gol kralı olmuş biri