BU TAKIM 6'DA 6 YAPACAK (YAPMALI)- LİGDE KALACAK (KALMALI)

Başlatan celebi, 26 Şubat 2012, 01:59:42

« önceki - sonraki »

Ayberk

o iddianameden bir şey çıkacağına inananınız var mı? Çıkıp adam gibi topumuzu oynayıp bu ligde kalacağız o kadar!

GurbetciFanatik

gazi_antep miy_x sivas_spor hadi 3 ic saha 9 puan aliriz insallah
antalya_spor kayseri_spor besik_tas 3 deplasman 4 alsak en az
etti 13 puan yani 39

gazi_antep 32
miy_x 33

bu iki takimdan birisi 6 mactan 3 galibiyet cikarmamasi lazim

bu iki takimda eskisehir deplasmanina gidecek ben o takima güvenmiyorum
bu iki takimda bize gelecek
bu iki takimda sahasinda IBB le oyniycak, onlarinda Arif ten sonra formu belli zaten
bu iki takimda sahsinda Karabük ibnelleriyle oynicak

size beim tahminimce bi sürpriz mac yazim

30 Hafta KARABÜK-ANTALYA

egerki Antalya bugün IBB deplasmaninda yenilirse ve biz onlara orda yenersek isleri zor
ve Bursa haftaya Karabükü yenerse bu 2 Takim ister istemez o potaya girecek
biri 34 digeri 35 puanla sahaya cikacak ve isler iyice karisacak

biz 2 mactan 6 puan alirsak hesabima göre son 4 hafta  samsun 32  antep 35  karabük 34 antalya 35 mersin 36

yani  ankara_gucu ve  manisa_spor yanina 5 takim daha aday olacak

2 sart var.
trabzon_spor merisini yenecek
buyuk_sehir antalyayi yenecek

en önemli biz 2 mactan 6 puan alacagiz

insallah dedigim gibi olur

bluegreen55

10 ANTALYASPOR 27 7 5 2 18 13 2 3 8 9 16 9 8 10 27 29 -2 0 35
11 KAYSERISPOR 28 6 3 5 22 17 4 1 9 9 18 10 4 14 31 35 -4 0 34
12 KARDEMIR KARABUKSPOR 28 9 2 3 26 19 1 2 11 12 29 10 4 14 38 48 -10 0 34
13 GAZIANTEPSPOR 28 6 3 5 15 13 2 5 7 11 20 8 8 12 26 33 -7 0 32
14 SAMSUNSPOR 28 5 4 5 21 22 1 4 9 9 21 6 8 14 30 43 -13 0 26
15 MERSIN IDMAN Y 27 3 3 8 12 22 6 3 4 16 13 9 6 12 28 35 -7 0 21

16 ISTANBUL BB 27 6 6 1 23 13 4 1 9 16 27 10 7 10 39 40 -1 0 19  1LG
17 MANISASPOR 28 4 3 7 13 20 3 5 6 14 16 7 8 13 27 36 -9 0 17 1LG
18 ANKARAGUCU 28 1 3 9 5 21 1 2 12 14 38 2 5 21 19 59 -40 0 11 1LG

Silinecek puanlara göre puan durumu
O yüzden diyorumki 35 puan yaparsak garanti kurtarırız,ama 32 puanlada kurtarabiliriz son ana kadar desteğe devam.Şu son çıkışımız olmasaydı puan silmelere rağmen düşme potasına sokacaklardı bizi.
Çok dikkatli ve sakin bir şekilde 35 puana ulaşmlıyız.

Sonuna kadar destek...

Bazı arkadaşlar böyle ligde kalacaksak kalmayalım diye düşünüyolar ama o şike yapan ve bbu sayede kasalarını doldurarak güç kazanan bu takımlarla mücadele ediyoruz.Mesela Sivassporda 4-5 tae teknik hücum silahı varki onlardan biri bizde olsa yeterdi..Olaya bu açıdan bakın..

Shane_Falco

Bu takım adım gibi eminimki önümüzdeki 4 maçta 10 puan alacaktır.
Bjk deplasmanında puan almak güç olacaktır ama her şeyi yapabiliriz oradan puan almadık gibi düşünsekte son hafta evimizde sivas'ı yenip 39 puan ile biz bu ligde kalırız kalacağızzz....

lucarelli

Bu hesapların tutabilmesi için öncelikle Fink, Murat Ceylan ve Murat Yıldırım'dan en az birinin oyunu dikene oynaması, Gekas'a arapasları atması lazım. Ekigonun bir maç iyi bir maç kötü oynamaması lazım.

Mesut Bakal'la 5'te 3 yaptığımızı düşünürsek, Bunlar imkansız mı? bence değil. Herşey sahaya çıkanların elinde. Bizim kadar onlar da isterlerse olur.

europe_55

Bundan sonra oynayacagimiz maclar, kazanilmayacak maclar degil.

Insallah biz bu ligde kalacagiz...

masbene

dün, bursa taraftar otobüslerini samsun girişinde karşılayanlardan biri bendim. içlerinden kuzenim ve 2 tane holigan bursalı taraftarı arabama aldım ve samsuna şirinlerin derneğine geldik. ben hiçbirşey demeden çocuklar abi bu takım düşerse gerçekten yazık olur, en çok da şu taraftara yazık olur, şu şehre baksana aynı bursa gibi maç günü taa sabahtan itibaren maç hareketliliği başlar atkılar bayraklar sokaklarda dolanır. zaman okadar kısaydı ki nereden başlayıp anlatacağımı şaşırdım ve içimden dışımdan petkoviçe saydırdım. dün maçtan sonra bu takım 6 maçın 4 ünü kazanır ve yine de düşerse canı sağolsun ama kazanamadan yata yata düşerse kahrolurum dedim. en çok da düştükten sonra ceplerini doldurup valizleriyle buradan ayrılan bazı futbolcuları düşünüce kahroldum. yine de inşallah tersi olur, bu takım 6 maçın en az 4 ünü kazanır, kalırsa kalır bu ligde kalmazsa canı sağolsun deriz. parola 641  (6 da 4 ve 1 beraberlik)

SSKLA

6 da 6 yapacağız çünkü düşmesi gereken başka takımlar var

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 26 Şubat 2012, 12:52:41
gazi_antep miy_x sivas_spor hadi 3 ic saha 9 puan aliriz insallah
antalya_spor kayseri_spor besik_tas 3 deplasman 4 alsak en az
etti 13 puan yani 39

gazi_antep 32
miy_x 33

bu iki takimdan birisi 6 mactan 3 galibiyet cikarmamasi lazim

bu iki takimda eskisehir deplasmanina gidecek ben o takima güvenmiyorum
bu iki takimda bize gelecek
bu iki takimda sahasinda IBB le oyniycak, onlarinda Arif ten sonra formu belli zaten
bu iki takimda sahsinda Karabük ****lleriyle oynicak

size beim tahminimce bi sürpriz mac yazim

30 Hafta KARABÜK-ANTALYA

egerki Antalya bugün IBB deplasmaninda yenilirse ve biz onlara orda yenersek isleri zor
ve Bursa haftaya Karabükü yenerse bu 2 Takim ister istemez o potaya girecek
biri 34 digeri 35 puanla sahaya cikacak ve isler iyice karisacak

biz 2 mactan 6 puan alirsak hesabima göre son 4 hafta  samsun 32  antep 35  karabük 34 antalya 35 mersin 36

yani  ankara_gucu ve  manisa_spor yanina 5 takim daha aday olacak

2 sart var.
trabzon_spor merisini yenecek
buyuk_sehir antalyayi yenecek

en önemli biz 2 mactan 6 puan alacagiz

insallah dedigim gibi olur

hep varsayımlar üzerinden konuşuyoruz ama umarım dediğiniz gibi olur antalyayı kesinlikle yenmemiz lazım

ismail

puan silme olsa bile onlar seneye eksi puanla başlamayacaklar mı ? yani bu sene sadece küme düşen takımlar işimize yarar,puanı silinenler değil..yanlış mı biliyorum??

5trawberry

SametYılmaz55

6 da 6 yaptıktan sonra her türlü kalırız ligde.futbolcuların bunun farkına varması gerekiyor öncelikle..6 da 6 yapıp ligde kalamazsak gidelim çöle kutup ayısı çıkar zaten karşımıza.

samuray

ben şikeye kulübünün adı karışan bşkt bşk. eğer seçilirse ne puan silme ne bi başka bi ceza vereceklerini pek sanmıyorum ama bi taraftanda uefa eğer tff bi ceza vermesse ne milli takımımız ne de kulüp takımlarımız bütün organizasyonlardan men edilirki bunu göze alabileceklermi bilemiyorum eğer puan silme verilecekse verilirse playof.dan önce vermeleri gerekiyor ve bu sene için olur puan silmeler o yüzden bizim işimiz mucizelere kaldı matematiksel olarak kimse düştük diyemez ama mutlak 3 puan parolasıyla çıktığımız maçta 3 golle yeniliyorsak futbolcularımız aşırı motivasyondan dolayımı bu kadar kötü top oynadılar stresten dolayımı ne hırs ne mücaadele sahaya yansıyan giç bir olumlu hareket yoktu küçümsemek için demiyorum ama ya şu karabük ordu mersin kadar olmıyoruz malesef bana en çok koyan da bu yazık bu şehre taraftarlarımıza yazık ya  >:( >:(

yilmazselcuk55

Puan silme olursa play-off'tan önce açıklanacak bu sezona uygulanması lazım normalde ama işi sulandırdılar bakalım ne olur ama işimiz çok zor artık  :( :( :(

5trawberry

Aziz Yıldırım savunmasını yapmadan önce herkes kesip biçiyordu...
Yok 8 takım var, yok hepsi gider uçar bilmem ne. Adam çıktı çatır çatır savunma yapıyor.. Fener üzerinden olaylar büyüdü, diğer takımları kimse konuşmadı bile..
Ee Demirören'de Federasyon başkanı olacak.. Fenerbahçemiz diyen adam Babasının hayrına mı olacak. Fener Bjk ve Ts nin iddiaları unutturulacak ve düşme puan silme hikayeden öte geçmeyecek, adı geçen diğer anadolu takımları da bayram edecek..

Hikaye Hikaye Hikaye..