Fanatik 'Samsunspor'un gözü yükseklerde!'

Başlatan FaTiH_HaN, 11 Ağustos 2010, 00:01:10

« önceki - sonraki »

deli 55

kabacevizli55

kalptenþimþek

Samsunspor'un gözü yükseklerde!" okuduk biz de sevinelim şimdi! >:(
sanki gözümüz şampiyonlar ligi finalinde!! >:(
banka asya şampiyonluğu ve yükselen gözler?? hadi ordan ya! o kadar da küçük mü gözüküyoruz?? >:(
İnsan "Bir dev uyanıyor!","Samsun dönüyor!" vb manşetler atar
ahhhh ahhhhh!!!! >:(

babasamsunlu

Onlar insan değil hocam..İnsanlık arma onlarda..Bilgisiz cahil adamlar gazeteci olunca böyle oluyor.Samsunsporun geçmişini potansiyelini bilen veya araştıran bi gazeteci olsa senin dediğin başlıkları atar ama işte eyyamcı basının cahil kalemşörleri.. >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

kalptenþimþek

12 Ağustos 2010, 12:54:38 #19 Son düzenlenme: 06 Şubat 2011, 23:54:36 kalptenþimþek

Elin yabancısı on sene önce, "Samsunspor'u Açık Farkla Şampiyon Yapardım." diyebiliyorken, Bu büyüklüğü göremeyen bizdeki beyin özürlüler ne manşetler atıyor ama >:(...
Böyle çıkartacaklarsa ulusal manşetlere bizi, sektirolup gitsinler! lazım değil adiler...

55(tuncay)55

HAZIRLANMAYAN VARSA HAZIRLANSIN SONRA GEÇ KALIRSINIZ HAZIRLANAMAZSINIZ  BU YIL BİZİM İÇİN 17 MAÇTAN OLUŞUYOR İLK YARIDAN İŞİ BİTİRİRİZ (İNŞAALLAH)

Kadir ÇELEBİ

şu sıralar geçmişteki başarılı günleri özlemle anıyoruz malesef inanıyorum boyalı basına zamanla yeniden kabullendireceğiz kendimizi '' Samsun tıpkı Eskisi gibi '' başllıkları atıcak rakipler puan alabilirmiyiz hesapları yapıcak hepimizin düşüncesi bu yönde şüphesiz ama unutmayalım 5 yıldır buradayız artık tahamül sınırlarındayız bunun için bizlerde elimizden gelenin fazlasını yapıp ortaya 11 kişilik değil tüm şehrin ruhunu çıkarmalıyız ben inanıyorum bu sene tribünlerimiz çok konuşulacak..

gozgoz yýlmaz

İçimden bir his, iki Ankaraspor maçından toplam 6 puan çıkaracağımızı ve gol yemeden 6 gol atacağımızı söylüyor.  :P ;D

celebi

gozgozum sen siteye takılmayalı tff yöentmeliği değiştirdi. bay geçeceğiz o maçların olduğu hafta puan vermiyorlar

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 12 Ağustos 2010, 12:54:38

Uploaded with ImageShack.us

Elin yabancısı on sene önce, "Samsunspor'u Açık Farkla Şampiyon Yapardım." diyebiliyorken, Bu büyüklüğü göremeyen bizdeki beyin özürlüler ne manşetler atıyor ama >:(...
Böyle çıkartacaklarsa ulusal manşetlere bizi, sektirolup gitsinler! lazım değil adiler...

Bu neymiş böyle ya? Hey gidi günler hey... Hocam Milliyet arşivi sana emanet, keyifle takip ediyorum inan.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: celebi - 13 Ağustos 2010, 23:53:13
gozgozum sen siteye takılmayalı tff yöentmeliği değiştirdi. bay geçeceğiz o maçların olduğu hafta puan vermiyorlar

O halde buradan federasyona seslenmek istiyorum. Adam olun len. Terbiyesizlik yapmayın. Derhal o yönetmeliği alıp, münasip bir toplantıda değiştirin. Ankaraspor maçlarına 3-0 hükmen yazılmasını ve gollerin 6'sının da Sercinho'ya yazılmasını istiyorum. Yakarım orayı da yakarım, yaparım bilirsin...

http://www.dailymotion.com/video/x43lit_mahsun-krmzgulyaparm-bilirsin_music

Mustee13

;D ;D ;D
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Ağustos 2010, 00:06:00
O halde buradan federasyona seslenmek istiyorum. Adam olun len. Terbiyesizlik yapmayın. Derhal o yönetmeliği alıp, münasip bir toplantıda değiştirin. Ankaraspor maçlarına 3-0 hükmen yazılmasını ve gollerin 6'sının da Sercinho'ya yazılmasını istiyorum. Yakarım orayı da yakarım, yaparım bilirsin...

http://www.dailymotion.com/video/x43lit_mahsun-krmzgulyaparm-bilirsin_music

asistler de ona yazılsın tam olsun...