SEVGİLİ YÖNETİMİMİZ NE OLACAK BU PERSONELİN HALİ YAZIK DEĞİLMİ

Başlatan METE_55, 31 Aralık 2008, 10:50:04

« önceki - sonraki »

METE_55

EVET SEVGİLİ SAMSUNSPORLU KARDEŞLERİMİZ NE OLACAK BU SAMSUNSPORDA ÇALIŞAN VE  AYLARDIR MAAŞLARINI ALAMAMALARINA RAĞMEN HİÇ SESİNİ ÇIKARTMAYAN BU ASLAN YÜREKLİ KARINCA GİBİ ÇALIŞAN VEFALI PERSONELİN HALİ YAZIK HEMDE ÇOK YAZIK SADECE BİR ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞIYORLAR SEVGİLİ BAŞKANIM LÜTFEN FUTBOLCULAR KADAR BU İNSANLARIDA DÜŞÜNÜP YARDIM EDELİM FUTBOLCU PARASINI ALAMAYINCA FEDARASYONUNA BİLDİRİYO YA BU GARİBANLAR NEREYE BİLDİRSİN  O ZAMAN BENDE SAYIN TURGUT TÜFENKE,SAYIN GALİP ÖZTÜRKE,SAYIN YEŞİLYURTA, SAYIN GALİP ASALA,ALT KADEME BELEDİYE BAŞKANLARINA,KISACASI SAMSUNSPORU SEVEN HERKEZE SESLENİYORUM LÜTFEN BU İNSANLARA SAHİP ÇIKIN ÇÜNKÜ UNUTMAYINKİ OMLAR BELKİ TESİSLERDE TEKLER AMA ONLARINDA ÇOLUĞU ÇOCUĞU VE AİLESİ VAR EKMEK BEKLEYEN...

Akyol

tesislerde ki personelimize de gereken ilgi hatta fazlasının gösterilmesi gerekir başkanımızın bu konuda daha hassas davranmasını istiyorum...

Sadece Samsunspor

bu sene personelde sıkıntı var mı bilmiyorum o kadar para topladılar en azından onların paralarını vermişlerdir

METE_55

arkadaşlar sezgin gümüş ilşk göreve geldiğinde personelin yanılmıyorsam 5 aylık içerdeki maşını ödemişti lütfen bence daha iyi araştıralım hem zaten bizim şu anki konumuz yok o nevermiş, yok bu nevermiş değil mağdur edilen büyük samsunspor çalışanlarının hakkını alabilmeleri.. ayrıca  hocalıkla alakası olmayan hayrettin gümüşdağ bile bu takımda 70.80 milyar arası para aldı 2 ayda ve gitti,  bu garibanlar açken,merak ettim ve birden aklıma geldi  şimdi soruyorum bizim ercüment hoca ve ekibi ne aldı ellere var ama bizim kendi öz evlatlarımıza yok hemde bu kısa zamanda yakalanan başarıya rağmen arkadaşlar..

beşnumara

çok önemli konuya değinmişsiniz.bu adamlar asgari ücretle çalışıyorlar.beildiğim kadarıyla personelin yönetimle mahkemeleri de var alacaklarını alamıyorlar diye.nasıl bir kulüptür ben anlamıyorum.topçulara milyarlar dökülüyor ama emekçi :D personelimizi hiç gören yok.