Samsunspor'dan Valiye Ziyaret

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 17 Eylül 2008, 10:04:22

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

17 Eylül 2008, 10:04:22 Son düzenlenme: 17 Eylül 2008, 15:35:55 berusa55
Alıntı
Samsunspor için birliktelik çağrısı
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Hasan Basri Güzeloğlu´nu ziyaret etti. Güzeloğlu, futbolun her türlü skora açık bir spor olduğunu belirterek ´Birliktelik´ çağrısında bulundu.

VALİ MEMNUN OLDU
Fuat Köktaş başkanlığındaki Samsunspor Yönetim Kurulu, dün öğleden sonra Vali Hasan Basri Güzeloğlu´na ziyaret etti. Bu ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu belirten Vali Güzeloğlu, yönetim kurulu üyelerinin üstlendikleri bu zor görevden dolayı hepsini kutladığını dile getirdi. Samsunspor´un kentin en önemli, en değerli markası olduğunu ve Samsunspor´un kentin tanıtımında, toplumda Samsunluluk bilincinin yaratılmasında önemli olduğunu ifade eden Vali Güzeloğlu, şunları söyledi:

KURUMSALLAŞMA SORUNLARI
´Samsunspor, Türk futboluna önemli katkılarda bulunmuş, başarılar göstermiş bir kulüptür. Geride kalan yıllarda mali yapıdan kaynaklanan ve kurumsallaşmamadan kaynaklanan birçok sorun da ortada. Sayın başkan ve yönetim kurulu üyeleri bu sorunun aşılması için göreve talip oldular ve büyük bir güvenle de bu sorumluluğu üstlendiler. Sportif anlamdaki başarıları yaratan, aslında kurumsallaşmanın, altyapının ve sürdürülebilir bir mali, idari ve sportif altyapının var olmasına bağlıdır.´´

ÇALIŞMALARINIZI İZLİYORUM
Bu nedenle yapılması gerekenin sorumluluk alanlarının üzerinde durulması olduğunu vurgulayan Vali Güzeloğlu, ´´Sorunların ayrıştırılarak çözüme kavuşması ve şüphesiz kurumsallaşmayla birlikte sportif anlamda başarıya yoğunlaşılması gerekir. Bu anlamda kulübün gelir kaynakları elde etmesi, tesis altyapısının zenginleşmesi, Samsun´un yeteneklerine fırsat verilmesi çok önemli başlıklar. Bu yöndeki çalışmalarınızı izliyorum. Bunların daha ileri taşınmasında başarılarınızın devamını diliyorum. Futbol her türlü skora açık bir oyun. Kent olarak hepimiz Samsunspor´un başarısı adına birleşmiş durumdayız. Herkesin Samsunspora sahip çıkma duruşunu göstermesi gerekir. Ben takımın olumlu getirilerini ilerleyen dönemde göreceğimize inanıyorum.´´

BİZLERE MORAL VERDİNİZ
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş ise, göreve geldikleri günden bu yana tek düşüncelerinin çalışıp çabalayarak bir şeyler yapmak olduğunu belirtti. Samsunspor´un problemlerinin çözümü noktasında yavaş yavaş yol aldıklarını ve tekerleği çevirmeyi başardıklarını ifade eden Köktaş, ´´Siz sayın valimizin karşısına çantamız, bohçamız dolu çıkalım istedik. Samsunspor adına her zaman yanımızda oldunuz. Zaman zaman cesaret de vererek morallendirdiniz. Siz Samsunspor´u bizden daha iyi biliyorsunuz. Son geldiğimiz noktada nasıl şartlarda görev aldığımızı çok iyi biliyorsunuz. Ama Samsunspor´un, şu durumda sahaya çıkarabileceği futbolcusu var. Şu an kapısını zorlayacak bir borç yükünün altında değil, ama çok da kolay değil. Zamanla ihtiyaçları çok daha fazla artacak´´ dedi.

KENDİMİZİ AFFETTİRECEĞİZ
Samsunspor´un Kayseri Erciyesspor maçında aldığı galibiyet ile lige iyi başladığını, ancak son hafta Giresunspor´a beklemedikleri bir sonuçla mağlup olduklarını belirten Köktaş, ´´Futbolcularımız, bu hafta oynanacak olan Karşıyaka maçında kendilerini affettireceklerinin sözünü verdiler" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17084

celebi

17 Eylül 2008, 10:29:03 #1 Son düzenlenme: 17 Eylül 2008, 15:36:20 berusa55
hep aynı sözler neye işnanacağız neye inanmayacağız şaşırdım valla

Clint_Eastwood

17 Eylül 2008, 13:19:15 #2 Son düzenlenme: 17 Eylül 2008, 15:36:44 berusa55
AlıntıGüzeloğlu, ''Kent olarak hepimiz Samsunspor'un başarısı adına birleşmiş durumdayız''

Ne kadar ironik bir cümle... Nerde bu ''birleşme'' durumu biri bana göstersin... Lafla peynir gemisi yürümüyor artık...

Kaya

17 Eylül 2008, 13:37:59 #3 Son düzenlenme: 17 Eylül 2008, 15:36:57 berusa55
bu ziyaretlerin amacını bir türlü kavrayamadım eskiden beri kime mesaj neye mesaj eğer vali samsunspor un yanındaysa zaten belli olur ziyaret de ne oluyor yani bakıın vali samsunspor u destekliyor ona göre anlamına mı geliyor eğer öyleyse demekki kise ilgi duymuyor ne yazıkki!!!