SAMSUNSPORDA OYNAYAN FUTBOLCULARA

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Şubat 2008, 14:52:18

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

DÜNYADA VE DOĞAL OLARAK TÜRKİYEDE ÇOK KULLANILAN BİR SÖZ VARDIR

"BU DÜNYADA ÇALIŞMAYANA EKMEK YOK"

BU LAFIM SİZE SAMSUNSPORUN FUTBOLCULARI BELKİ SİZE AZDA OLSA BİŞELER KAZANDIRIR DİYE YAZDIM

BÜYÜK İHTİMAL FUTBOLCULARDA BURALARI OKUYORLARDIR !!!

Çaðrý55

benim anlamadığım hepsi şuan Türkiye çoğu kişinin hayal edemediği paraları kazanıyolar belki şimdi verilmesede elinde sonunda alacaklar neden bu paranın hakkını vermiyolar hiçmi Allah'tan korkmuyonuz
açmı kaldınız kalmassınız merak etmeyin lüks otomobillerde gezmeyi biliyosunuz o stada gelen çoğu kişi
gelir seviyesi düşük başka sosyal aktivitesi olmayan insanlar bi kere sevindirin çokmu sizde çıkın lige hem sizin için hem bizim

Tribün_ali

arkadaşlar futbol para üzerine kurulmuştur parasız hiçbirşey olmaz yazılarınızda haklısınız ama ac ayı oynamaz bişiler vereceksin futbolculara ama bunlar bizi kurtaracak gereken destegi yine sonuna kadar verecegiz

delacoste

King Of The North

Onur=Para.. başka da bişey demiyorum.

Northone

bir de şu açıdan düşünmek lazım tmm futbolcular haklı demiyorum ama olayı bütün futbolcuların üstüne yıkarsak yanlış olur. bu futbolcularla bu antrönerle bundan çok daha fazlasını beklemek zaten yanlış .ama en azında bir çaba gösterip yenilmesi bizim için daha iyi olurdu . bir tek celile bu iş olmaz bu en başından beri zaten belliydi.

Sercan

Arkadaşlar bu futbolculardan Celil ve Serkan hariç hepsi parayı düşünüyolar.Çünkü onlar bu takım iyi iş yaptığında futbolcuların bu şehirde krallar gibi yaşadığını,hiçbir şeye para vermediklerini ve bunun gibi birçok şeyi bilmiyolar.O yüzden onlarada hak vermek lazım,çünkü artık herşey ticaret oldu...

ozkan17

tamam futbol para ancak bugune kadar samsunsporda kımın parası kalmış arkadaslar..elbet bırgun alacaklardır paralarını ama bunun karsılıgındada karaktersızlık yapmamalılar..aslında su kotu gunde antrenmana gıdıp guzel bır ders vermelı ya taraftar gruplarımız neyse...eskıden vıdeolarda goruyoduk nası kacıyolardı antrenman cıkısı >:(