gelin birlik olalım yarı çok geç olmadan

Başlatan karatas_55, 02 Ocak 2008, 19:22:49

« önceki - sonraki »

karatas_55

sevgili samsunlu ve samsunsporlular hiç düşündünüzmü koskoca samsunspor nerden nereye geldi ben çok düşünüyorumda vah vah diyorum halimize nerede 80-90 yıllarındaki samsunspor birde bakın şimdiki samsunspora ben bunları derken bahsetmek istediğim konu başka hadi gelin hep beraber dönelim o eski yıllara başta belediye başkanı yusuf ziya yılmaz,millet vekilleri,alt kademe belediye başkanları,yardım etmeyen iş adamları vs gibi bakın bakalım o şeref tiribünü ve protokolde hiç boş yer kalıyormuydu kalmaz tabiki ozaman rant var işin içinde televizyonlar,gazeteler,istanbulun ve medyanın tanınmış simaları ya şimdi bakın nerde bu saydıklarım yinede stadda olan o muhteşem seyici candan samsunsporlular buda demektirki düşenin dostu olmaz beyler ama unutmayalımki her cefanında bir sefası vardır elbet bir gün bu aslan başkanım ve ekibi uyuyan devi uyandıracaktır allahın izniyle allaha emanet olun samsunsporlular.... :?:

yönetici

karataş, değindiğin konulara diyecek yok. bir kıvılcım yakmak istediğin anlaşılıyor. ama her mesajın için ayrı başlık açma diye bir ikazımız olmuştu. bu ikazı neden dikkate almıyorsun?

karatas_55

sevgili arkadaşım haklısın ama unutmaki ben bu siteyi daha yeni yeni çözüyorum ayrıca senide beni bu konuda uyardığın için ve düşüncelerime ortak olduğun için kutlarım işte samsunsporluluk ruhu bu sevgili kardeşim teşekkürler......