SamsunCell

Başlatan fatih55ankara, 10 Mart 2010, 17:10:43

« önceki - sonraki »

erdem

ben sordum,hat olarak çıkacakmış..kampanya henüz yapım aşamasında dediler

YILDIRIM

hacettepeli

samsunspor_x güzel kampanya

sefa.isitan

İnşallah  bir an önce piyasaya sürülür bende hemen geçicem  samsunspor_x samsunspor_x

Stoper

Proje ne durumda ? Bilgisi olan var mı ?

Burak

Ben tesadüfen noterde bir evrak görmüştüm . Bu gsm şebekeleri işi resmi kulüp kararıyla Haluk Tan'a bırakılmış. O ilgilenecek diye ( gerçi normali de o zaten de resmi olması babında yazıyorum )

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor' a kalıcı gelir sağlayacak

Geçen yıl alt yapı çalışmaları sona eren "Samsuncell" taraftar hattı hayata geçti. Geçen yıl alt yapı çalışmaları sona eren "Samsuncell" taraftar hattı hayata geçti. Samsunsporlu taraftarları aynı hatta buluşturmayı sağlayan projenin hizmete girmesiyle kulübe kalıcı gelir de sağlanmış olacak.

AVEA'dan Samsuncell'i tercih eden taraftarlar telefon görüşmelerini daha uygun fiyatlarla yapabilecek. Tüm operatörlerden ücretsiz olarak Avea Samsuncell'e numara da taşınabilecek. İsteyen kişiler Samsuncell'e, özel telefon numaralarını normal hat ücreti karşılığı alabilecek.

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, "Samsunspor'luyum, Samsuncell'i kullanıyorum, Kulübe katkı sağlıyorum" diyen her taraftarın Samsuncell'i tercih etmelerini istedi.

cembaba

Tarifeleri öğrenmek lazım.

brigand

aynen öğrenip hemen geçmek lazım

GökhanÇağlar

ben yarın geçiyorum,sahiplenmek lazım.

masbene

bravo güzel kampanya Samsunspor taraftarına yakısır

mehmet yılmaz

Benim üstüme olan birkaç hat var, şartları uygun olan tarifelerden geçmek lazım.
Var mı tam bilgisi olan?

fat55

pazar günü kahvaltıdan sonra topluca bir bayiide bu hatta geçme yapalım mı?

Sercan

özellikleri neler acaba.. sadece bilgi için soruyorum, kulübe desteği olacaksa zaten sorgusuz sualsiz geçeceğim..

cgr

Bende bugun brosurlerını aldım. Bırazdan tarayıp resım olarak eklerım tarıfelerı. Ama gercekten cok avantajlı ;)