Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Birincisi biz Stpoer alınmalı derken Kenandan Candan Ne olduğu belli olmayan canıtından ve gencecik tecrübesiz Oğuzhandan daha kopmlike Kemale benzeer bi Steper alınmalı diyoruz..

İkincisi bu sitedekilerin takıma verdiği desteğin yüzde 10 unu bu şehir versin Takım 2 sene sonra şampiyonlar liginde top oynar...Biraz usluba dikkat edelim...  8) 8) 8)

cezayir55

bu jonathan  bizden ayrilmak istemiyorda neden devre arasi calismalarina gelmedi

55.hakan

Alıntı yapılan: kavak_55 - 19 Ocak 2011, 13:03:47
stoper tuşusumu kurulacak anlamıyorum kemal kenan ersin sakatlığı geçen can özgür jonothan hale bizde görünüyor genç oğuzhan azgar var gençlereşan verilmiyor diyoruz habire stoper alınsın deniyor bu ne periz ne lahana turşusu ben anlamadım. stoper gerek yok ben belki ofansif yönü olan bir opratasaha olabilir onun haricinde takım iyi oldu.bundan sonrası hayırlısı inşallah ASIL YAPMAMIZ GEREKEN TAKIMA DESTEK VERMEK.
Ersin,Kenan , Can Özgür toplasan bir Kemal eder mi bence etmez.O yüzden bize Kemal gibi olmasa da ona yakın bir stoper lazım.Takımın eksiklerini görmek söylemek takıma destek değil mi yani?Ayrıca buradaki insanları takıma destek verme konusunu yargılamaya açmamak lazım bence

holigan5565

bence acil ihtiyaç ileriye top taşıyabilecek bir orta saha ortadaki murat turgay hakan üçlüsü forvete top taşıyamıyor

Ollivanders

ASIL YAPMAMIZ GEREKEN TAKIMA DESTEK VERMEK.

Destek vermek adına ne yapmamızı önerirsin ? Hani biz destek olmak konusunda herşeyi yaptık da eksik kalan ne ?

holigan5565

bu soru bana mı bilmiyorum. ben cevaplim evet taraftar elinden gelen herşeyi yapıyor ama bence bizim futbolcularımız taraftarın bu şampiyonluk isteği(baskısını)kaldıramıyor.ya maçı kaybedersek korkusu sarıyor heralde.yoksa taraftar daha ne yapsın bu destek devam etsin yeter.

Dartagnan

holigan5565 sana degıl kardesım.Kavak55 ın yazdıgına yonelık yazdım ben.Facebookta gordugum yetmıyormus gibi ss.bizde de bu lafı gormek cok tuhafıma gıttı.Burdakı herkes destegın en kralını yapıyor zaten ; ancak takım 2 kelıme   elestırıldıgı zaman  asıl yapılması gereken destek vermek lafı ortaya cıkıverıyor .

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Ocak 2011, 13:17:17
bu jonathan  bizden ayrilmak istemiyorda neden devre arasi calismalarina gelmedi

Adam herhalde tafra yapiyor, madem beni aldinizda ilk devre niye oynatmadiniz diye. Ha şayet öyle birşey yapiyorsa, çok yanlış oda ayri bir konu.

kavak_55

arkadaşlar ben takıma destek verelim derken desteğin verilmediğini yazmadım yada söylemedimki bizlere düşen görevin destek olduğunun vurgusunu yapmak için yazdım. yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi bu sitedekilerin verdiği desteği tüm şehir verse direk şampiyonlar liginde oynarız doğru bencede. stoper gerek yok derkende bu saatten sonra yıllarını samsunspora vemiş kenan yelek ten dahamı iyi stoper bulacağız zaman zaman kötü oynayabilir ama kenana haksızlık etmeyede gerek yok sonuçta dünyanın en iyi stoperleride hata yapıyor  bence bankasya hatta süperligde dahi çoğu takımın defans hattı bizimki kadar iyi değil. bu yorum benim beni bağlar.samsunsporuda hiç kimse benim kadar sevemez gene buda görüşe açıktır.
           Yorum yaparken bütün herşeye dikkat etmeye çalışıyorum ama öncelikle samsunspor lu arkadaşaların yorumlarını zevkle okuyorum yorumlarına katıldığım da katılmadığımda oluyor sonuçta rengimiz kırmızı bayaz önemli budur bence selamlar saygılar.

babasamsunlu

bak yine yalnış yazmışsın...Samsunsporu benim kadar kimse sevemez demek Nuri Hocaya Emin Abiye Teomana ve onlar gibi nice insana haksızlık değilde nedir sence ??

Kötü niyetli yazmadığını düşünüyorum ve hatanı düzelteceğine inanıyorum...  ;) ;)

kavak_55

nuri hoca,Emin abi Rahmetli Teoman ve onlar gibi efsane olan samsunsporlular aklıma gelmedi sayıdğımız isimlerin dışında sayacak olursak daha çok nice kişiler de var. Onların sevgilerinin  büyüklüğü tartışılmaz tartışmamda. sevdiğimi belirtilrken normal taraftar gözünde ne kadar sevdiği anlatamak için yazdım. Onun için özür dilemek gerekirse SAMSUNSPORA emeği geçmiş kişilerden özür diliyor yaptıkları hizmeti minnetle anıyorum. selamlar.

adilek

kadir55ist

fatih ceylan denizliyle anlaşmış bence bank asyada çok faydalı olur keşke biz alabilseydik.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kadir55ist - 19 Ocak 2011, 21:48:35
fatih ceylan denizliyle anlaşmış bence bank asyada çok faydalı olur keşke biz alabilseydik.
bız hem daha genc hemde daha aç olanını aldık zaten  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı
Samsunspor'da Zeqiri alarmı
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın ısrarla istediği Hajr Zeqiri'nin, bonservis bedelinde Flamurtari'nin indirime gittiği öğrenildi

Arnavutluk 1. Ligi'nin lideri Flamurtari'de forma giyen ve oynanan hazırlık maçında Samsunspor'a karşı mücadele eden Hajr Zeqiri'yi transfer etmek için Hüseyin Kalpar'ın çalışmaları sürüyor. Jonathan'ın gitmesiyle boşalacak yabancı kontenjanı için takıma kazandırılacak olan Zeqiri'nin bonservis ücretinde ise kulübünün indirime gittiği belirtildi. 1988 doğumlu başarılı oyuncu için Flamurtari 100 bin Euro bonservis ücreti istemişti. Kulübün bu rakamı indirdiğini öğrenen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, dün Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ile bir araya geldi. Kalpar'ın bu futbolcu için tekrar girişimlere başlanılmasını istediği öğrenildi.

Gazete Arena