Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Süper Ligde 40 puanla orta altı bir sırada olsa takım, 10 galibiyet 10 beraberliği olsa; demek ki 7,5 milyon+3,75 milyon=11,25 milyon lira sırf galibiyet ve beraberlik primi alınıyor. Vay anasını biz bu ligden uzak kalalı neler olmuş neler! :o

Tufan

Konya'nın bile yaptığı transferler ortada düzgün planlama ve yönetimle süperligte 1-2 sene orta sıralara oynadıktan sonra başarılı bir takım yaratmak mümkün.

kuzey55

erciyes bucadan veliyi almıs biz alsaydık keske engini de ksk aldı.ya adam gibi bi defans alamadık.güya herkes gelmek istiyodu.ayrıca erciyes yusufu da aldı.en büyük favori oldular malesef.

55.hakan

Lisansları çıkarmış çoğu takım transferlerinin.Bizden çıkan gözükmüyor Tff'de  :-\

Ayberk

Yusuf'un katabileceği pek fazla şey yok, bu benim düşüncem.

babasamsunlu

bir stoper daha olsaydı hani direk oyanaycak o zaman bu takıma gol atacak takım sayısı bir elin parmaklarını geçemezdi..

Ama takım iyi oldu bence..Tek sorun adaptasyon olur..İnşallah o süreci en az kayıpla atlatırsak 20. haftadan sonra bir 3 puan rallisi bizi bekliyor gibi..Allah yanımızda olur inşallah da bizde Bana Müsade Kareosunu yaparız keyifle :)

usare

Spor toto da galibiyet primi olarak tff 700 bin lira veriyor benim bildiğim..

kale5501

ARKADAŞLAR STOFERE GEREK YOK DEDİLER DÜN AKŞAM PROGRAMDA YÖNETİCİLER OGUZHAN AZGAR GELİYOR DEDİLER DÜŞÜNŞENİZE KEMAL VE OGUZHAN AZGAR MÜTHİŞ İKİLİ OLMAZLARMA GENÇ HIZLI VEDE CESUR BENCE ÇOK UZUN YIOLLAR PROBLRMSİZ BİR İKLİ OLUR TABİİ KALPAR ŞANS VERİRDE OYNATIRSA

Mert

Ben her ihtimale karşı bir forvet daha alınması gerektiği düşüncesindeyim.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: kale5501 - 18 Ocak 2011, 18:53:49
ARKADAŞLAR STOFERE GEREK YOK DEDİLER DÜN AKŞAM PROGRAMDA

doğru stofere gerek yok bize stoper lazım ;D

cem

süper ilgin en favori takımıyız arkadaşlar............
bu sene o sene.......

ugrass

k.erciyes yusuf şimsek ile anlasmıs iyi olabilirdi bizdede.

Ayberk

Yusuf ile ilgili görüşümü belirttim önceki sayfada, hala arkasındayım; İYİ Kİ GELMEDİ

kavak_55

stoper tuşusumu kurulacak anlamıyorum kemal kenan ersin sakatlığı geçen can özgür jonothan hale bizde görünüyor genç oğuzhan azgar var gençlereşan verilmiyor diyoruz habire stoper alınsın deniyor bu ne periz ne lahana turşusu ben anlamadım. stoper gerek yok ben belki ofansif yönü olan bir opratasaha olabilir onun haricinde takım iyi oldu.bundan sonrası hayırlısı inşallah ASIL YAPMAMIZ GEREKEN TAKIMA DESTEK VERMEK.

Dartagnan

hala neden stoper denılıyor acaba ? saydıgın kısılerı toplasan 1 tane adam akıllı stoper edıyor mu? kenan,ersın,can ozgur saatlı bomba degıl mı? joanthanı ne oynattın kı guvenıyorsun ? oguzhanın ne oldugunu bılen var mı ? bırısı cıkıp bunlara ragmen bu ne periz bu ne lahana tursusu dıyor .Helal valla.

birde sunu anlamıyorum.Mılletın agzında ''asıl yapmamız gerekn takıma destek vermek'' lafı sakız olmuş.Biz ne yapıyoruz acaba çok merak ediyorum  ?