Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Gorkem

Alıntı yapılan: Serpico55 - 15 Ocak 2011, 14:17:23
Her iki ayağını da kullanan, hem son vuruşlarıyla, hem de asistleriyle etkili olan genç oyuncu, stiliyle Milan Baros'a benzetiliyor

Sen neymişsin be Turgut. Evet sol ayağini muthiş kullanır. Dağlara taşlara atar topu. Samsunspor için hayırlısı oldu :D

:D :D :D :D :D :D

samsunmania

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 09 Ocak 2011, 17:48:12
Bunlar billy mehmet'i geri çağırıp bi de tolga seyhan'a imza attırırlarsa seyreyle o zaman bombayı.

İlki tuttu da inşallah ikincisi tutmaz. ;D

samsunmania

Balkes'e gelmeyen emreyi kınıyorum.
Göz göz de uğur kıllı ile gol şova devam edersiniz.
Burhan adanademirsporda. Trioyu kaçırdık vallaha.

oguz_5528

Turgut'u niye sevemedi bu millet anlamıyorum,Galataray'a da gidebilir abartılacak birşey yok

gkhn

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 15 Ocak 2011, 15:03:30
Turgut'u niye sevemedi bu millet anlamıyorum,Galataray'a da gidebilir abartılacak birşey yok

Taraftara dönüp bi taraflarıyla oynadığı için sevmemiş olabilir mi mesela?

oguz_5528

Alıntı yapılan: gkhn - 15 Ocak 2011, 15:05:06
Taraftara dönüp bi taraflarıyla oynadığı için sevmemiş olabilir mi mesela?

Gol atarken puan kazandırırken bir şey yoktu ama  ::)

Ollivanders

Ne olmakla suçluyorsun bizi kardeşim ? Açık konuşsana!

kabacevizli55

meseleye turgut attı diye değil samsunspor attı diye bakıyoduk turgutun ....

kuzey55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 15 Ocak 2011, 15:09:14
Gol atarken puan kazandırırken bir şey yoktu ama  ::)

samsunsporun maaşlı işçisi hakkını verecek işi gol atmaksa atacak.işi tombala çekmek değil kardeşim.böyle bir davranısı savunabilen zihniyeti de anlamak güç.

oguz_5528

Taraftar ile oyuncu arasında çekişme her zaman olur ki Bank Asya Türkiye'de en ateşli lig bence,ben yaptığı terbiyesizliği göz ardı etmiyorum yeteneklerinin küçümsenmeyeceğini Takıma yaptığı katkılardan sonra bu kadar eleştrilmesi gerektiği düşünmüyorum söylemek istediğim şey bu

kuzey55

konumuz turgut değil aslında uzatmak yersiz.ama biz onun altıpastan topu taca attığı günleri de gördük.bize kaybettirdiği onca puanı da unutamıyoruz.şimdi kendini geliştirdi iyi oldu.yolu açık olsun

samsunmania

Arkadaşlar yanlış anlama var. sakin. Bakın hedefe oynayan bir takımımız var. Transfer tahtası açık, haftaya maçlarımız başlıyor. Güzel şeyleri düşünün. Turgut terbiyesizlik yaptı Hacettepe maçında. Çok da puanlar aldı tek başına. Yeri geldi övüldü, yeri geldi sövüldü. Geçti gitti artık.

Ayberk

Yaptığı hatalar illa ki akıllarda yer etmiştir, unutulmaz. Ancak eğer ki parlarsa gittiği takımda-ki hiç sanmıyorum,futbolcu harcama makinası zaten orası- "SAMSUNSPOR'un Türk futboluna kazandırdığı değer" olarak anılsın, benim için kafi.

berusa55

Oğuz anlamadığın bir şey var kardeşim! Ben o maçtaydım. Burdan bir minibüs Samsunspor sevdalısı arkadaşlarımızla sabahın köründe kalktık Ankara'ya gittik! Ne diye gittik o hareketi yemek için mi? O hareketten sonra bu taraftar o eli Turgut'un bir yerlerine monte etmesini de emin ol çok iyi bilirdi. Ama biz naptık cahildir hatalıdır dedik sustuk uzatmadık mevzuyu fazla. Yine de takıma sonraki katkılarından sonra turgut turgut diye bagırdık stadda; alkışladık! Daha ne yapsaydı bu insanlar!

oguz_5528

Terbiyesizliği göz ardı etmediğimi bende söyledim,en iyi düşünceyi Samsunspor taraftarı verdi yine verecektir ben buna inanıyorum,demek istediğim şey şu,bu adam Samsunspor forması ile top koşturup puan da kazandırdı iyi oynayıp yüzümüzü de güldürdü,Bu kadar küçümsenecek bir futbolcu olduğuna inanmadığımı dile getirdim.Allah yolunu açık etsin,ayrıca bu başlık altında Turgut'un transfer konusunun bu kadar uzaması da yanlış oldu siyte üyelerinden de özür diliyorum