Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

takıma bakıyorum da sankı bır tane daha böyle bır gomlek ustun bır kanat oyuncusu gelse ıyı olur gıbı goruyorum.ozellıkle sag kanat.tabı kı dılaver,ızzet ve bılly'nın nasıl olduklarını bılmıyorum.suan kı gordugum tabloyu soyluyorum.

isa55

yazık ya! parası benden diyor öztürk, yönetim bula bula billy memeti buluyor. galip öztürkün "gel buraya!" deyipte gelmeyecek futbolcu var mı?

kuzeycity

Alıntı yapılan: isa55 - 15 Ocak 2011, 01:29:03
yazık ya! parası benden diyor öztürk, yönetim bula bula billy memeti buluyor. galip öztürkün "gel buraya!" deyipte gelmeyecek futbolcu var mı?

belli bi para limiti vardı demekki abi, yoksa ronaldinhoyu alın parası benden diye hareket edeceğini sanmıyorum bile

KareAs55

Devre arasında iyi topçu bulmak okadar kolay mı ? bunuda düşünelim lütfen , bana göre bu lige göre transferler iyi gibi duruyor 4x4 lük mü derseniz tabikide değil ama diğer takımlar bu sene kötü , evimizde 2.yarı çok az puan kaybetcegimizi düşünüyorum deplasmanda takımımız hızlı bir takım iş yapıcakdır...

holigan5565

billy golleri takınca o zaman görün siz ne transfer yaptığımızı billy bu lig de çok gol atar

Burak

Turgut Doğan Şahin sözleşmesini feshetmiş. Asıl bomba transfer bu olur işte

FaTiH_HaN

turgut bize gelirse hakikaten bomba transfer olur. ama süperligde çoğu takım şimdiden talip olmuştur turguta.

isa55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 15 Ocak 2011, 01:38:09
billy golleri takınca o zaman görün siz ne transfer yaptığımızı billy bu lig de çok gol atar

inşallah dediğin gibi atar da ben yanılırım.

SerhaT55

Gelirse bomba harbi olur Galip baba bunuda alsa süperr olur turgutta gelirse şurda yarım sezon top oynucak sonra gine sper lig gelcek. süper olur gelirse

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 15 Ocak 2011, 11:09:37
Gelirse bomba harbi olur Galip baba bunuda alsa süperr olur turgutta gelirse şurda yarım sezon top oynucak sonra gine sper lig gelcek. süper olur gelirse

turgutta gelirse Allah bi aksilik vermezse kesin şampiyon oluruz. hadi galip babaaa sen bilirsin işiniiii ;)

Sercan

Galip Öztürk parasını öyle her isteyene verseydi bugün bu kadar zengin olamazdı.Bu şartlarda bile geçen sene kayyuma kalsın dediğimiz kulübe çok iyi yardımlar yapıyor.Bence Galip Öztürk asıl bombaları süper lige çıktığımız zaman patlatacak..

FaTiH_HaN

Geçen sene galip baba turgutun transferinde çok iyi bir strateji izlemişti turgutu iyi bir fiyata satmamızı sağlamıştı. neden olmasın turgut boştaysa galip babadan bir atılım daha bekliyoruz o istedikten sonra turgutu Samsuna getirir.

holigan5565

beyler iyi diyonuzda bu kadar tecrübeden sonra şunu hala anlayamadıkmı bir topçu bir kere gittmi tekrar geri çağırırsan olmuyor.turgut ii topçuydu ama artık yolu açık olsun

cgr

Alıntı yapılan: Burak - 15 Ocak 2011, 10:45:53
Turgut Doğan Şahin sözleşmesini feshetmiş. Asıl bomba transfer bu olur işte

Nerede yazıyor feshetmiş diye ?

Burak

Alıntı yapılan: cgr - 15 Ocak 2011, 11:53:34
Nerede yazıyor feshetmiş diye ?

bugünkü habertürk gazetesi ama şu anda internette yok haber