Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

nomak55

İşte budur arkadaş billy'i gerçekten ben çok istiyordum İzzet Akgülü ise maçlardan daha öncede tv den izlemiştim ilk profesyonel olduğu zamanlarda iyi oynuyordu bence bizede faydalı olacaktır.Bazı arkadaşlar sıradan demişler ama zenkenin durumuna bakarsanız zenke bize gelmeden önce kaç gol atmıştı önemli olan kumaştır.

samsunmania

Alıntı yapılan: kuzey55 - 14 Ocak 2011, 16:54:00
EMRE balıkesirle anlasmıs :) sana orası yakısır anca.

Hayranıyım. Her maçına giderim artık. sipariş göndermek isteyen olursa iletebilirim müthiş forvete.

kabacevizli55

balıkesirliler bu transferi flaş transfer diye geçti

FaTiH_HaN

zaten bize kaliteli topçudan ziyade 2. yarı değerlendirebileceğimiz kısa vadede verim alabileceğimiz tipte oyuncular lazımdı. billy mehmetin atacağı gollerden çok, sırtı kaleye dönükken buluştuğu toplarda zenkeyi agbetuyu a.azizi kaçırabilecek toplar atması önemli olacak inşallah takıma kısa sürede adapte olur. hayırlı olsun bomba olmasada transferler yapıldı inşallah elimizde patlamaz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 14 Ocak 2011, 18:58:37
balıkesirliler bu transferi flaş transfer diye geçti

Samsunspor'dan bir futbolcu almışlar; flaş transfer diyecekler tabii :)

kabacevizli55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 13 Ocak 2011, 19:21:04
O zaman stad'da toplu halde biz yapacağız
orası belli olmaz bi bakmışsın en büyük sensin kalpar hoca diye bağırırsın

samsunmania

14 Ocak 2011, 19:09:02 #3276 Son düzenlenme: 14 Ocak 2011, 19:14:44 samsunmania55
Alıntı yapılan: samsuni - 14 Ocak 2011, 19:00:01
Samsunspor'dan bir futbolcu almışlar; flaş transfer diyecekler tabii :)

Başkan bana ricada bulundu. Abi bi Emre varmış sizde, bizi bank asyaya çıkartır diye. aldım getirdim balkese. Ben aslında yanında eşantiyon olarak hakan koçarslan, sercan falan getireyim dedim ama başkan balıkesir bile bunu kaldırmaz dedi. ;D

**KaR6**

valla yazmakla yazmamak arasında kaldım ama ufuk'ta affetsin beni bir iki cumle yazayım..

dün daha forvet transfleri netleşmemişken konuştuk biraz, detaylara girmeyeyim ama transfer yapılmadıgından dolayı tum yükün ona bineceğini, kendisinden beklentilerin artacagını söyledim şaka maksatlı.. ancak verdiği cevap çok hoşuma gitti:

beklentileri karsılayacagımı ve bu yuku kaldırabileceğimi düşünüyorum ve inanıyorum, ilk 6 daki 4 takım beni istemesine rağmen ben burayı seçtim çünkü şampiyon olacağımıza inanıyorum.. hele de taraftarı gördükten sonra kararımı vermiştim çünkü taraftar beni çok etkiliyor dedi. tam cümleler bunlar olmayabilir ama işin özü bu yöndeydi.. takım içinden bir futbolcunun böyle düşünmesi beni şampiyonluga daha da çok inandırdı..

KareAs55

Objektif olalım şimdi bu ilk 6 da Samsunspor'dan başka hangi takıma gidilir ki zaten  8)

Tufan

Ufuk formanın hakkını verdikten sonra taraftar onu baştacı edecektir takımdaki futbolcuların da şampiyonluğa inanması önemli yoksa biz kendimizide paralasak fayda etmez oynayan topçu inanmadıktan sonra.
bu Ufuk'a sempatim arttı inşallah başarılı olur uzun yıllar formanın hakkını vererek oynar.

Ahmeti

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 14 Ocak 2011, 19:01:35
orası belli olmaz bi bakmışsın en büyük sensin kalpar hoca diye bağırırsın

Samsunspor'umuzu süper lige çıkartsında ben her şeye razıyım.

berusa55

Aks Tv'de alt yazıda son dakika haber geçti Billy Mehmet ile sözleşme imzalanıyor diye.

SerhaT55

SerhaT55

Billy Mehmet imzaladı

Samsunspor, Türk asıllı İrlandalı forvet oyuncusu Billy Mehmet ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Billy Mehmet kulüp binasında düzenlen törenle kendisini Samsunsporlu yapan 2,5 yıllık sözleşmeye imza attı. Çok heyecanlı olduğu gözlenen Billy Mehmet, Samsun'da olmaktan mutlu olduğunu, ligin ikinci yarısında ve gelecek sezon Samsunspor'da iyi işler yapma arzusu içinde olacağını söyledi. Önemli bir futbolcu transfer ettiklerini belirten Basın Sözcüsü Haluk Tan, �Samsunspor'a hayırlı olmasını diliyorum. Transferimizle 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Oyuncunun transferinde katkısı olan Ümit Gürsoy'a ve Transferi üstlenen Samsunspor'a yardımını hiçbir zaman esirgemeyen  Galip Öztürk'e yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz� dedi.

Şehir dışında olduğu için imza törenine telefonla katılan Başkan Erkurt Tutu, ara transfer döneminde alınan futbolcuların Samsunspor'a güç kattığını, kendisini en sevindiren olayın ise, birlik ve beraberliğin büyük boyutlara ulaşması olduğunu söyledi. Ayrıca Tutu, Galip Öztürk'ün daha önce vermiş olduğu transfer sözünü gerçekleştirdiği için işadamı Öztürk'e teşekkür etti ve transferin Samsunspor camiasına hayırlı olmasını diledi.

Sözleşmeyi imzalayan Billy Mehmet sabah 08:30 uçağıyla Samsunspor'un Antalya kampına katılmak  üzere  Samsun'dan hareket edecek.

Ayberk

Aslında bakıyorum da, transferlerimiz pek de fena durmuyor. Ancak yönetim yaptığı açıklamalarla bizleri beklenti içerisine soktu fazlasıyla. Eğer bu kadar çok umut vermeselerdi, devre arasında yapılabilecek transferleri göz önüne alırsak çok da kötü geçirmedik diyebilirim bu dönemi. Benim kanaatim bu yönde. Alınanların isminden çok sahadaki performansı önemli bence. Dolayısıyla transferlerden verim alabilirsek -ki inşallah alırız- bu transfer döneminin en karlı takımı bile olabiliriz. Zira transferler takıma adapte olabilirse zaten liderle kalan 1 puanlık fark lehimize değişecektir.