Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

tribun dergıde ızzetı sordum gelen ılk yanıt ;

İlk geldiği sene süper ligte çok iyiydi sonra sakatlandı geri döndüğünde fazla etkili olamadı.

Ama İzzet sağlam oyuncudur. Hamza forvet bolmuş gibi gönderdi bu oyuncuyu şimdide forvet arıyoruz.

Robertsten sağlamdır bana göre bu oyuncu . Adam ayakta kalamıyor hala forvete koyuyor Hamza

kuzey55

izzet charleoi de gayet iyiydi sakatlıgından sonra o da henüz kendine gelememiş anlaşılan bizde patlama yapar umarım.

**KaR6**

dilaverin de kalitesinden çok sakatlıgından korkuyordum ama şimdilik iyi gidiyor anlatılanlara göre.. izzet te öyle olur inşallah..

Gökberk55

yav bişeyi anlamadım bizim takım rehabilitasyon merkezi mi oldu:dilaver,billy,izzet hepsine sakat veya kronik sakat deniyor.inş yarı yolda kalmayız

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 14 Ocak 2011, 00:08:32
yav bişeyi anlamadım bizim takım rehabilitasyon merkezi mi oldu:dilaver,billy,izzet hepsine sakat veya kronik sakat deniyor.inş yarı yolda kalmayız
zaten herkesın korkusu bu kardesım yoksa alınan topcular kalıtelı gıbı gozukuyo  ;)

Kaya

Alıntı yapılan: Ant55 - 13 Ocak 2011, 22:35:09
Öyle hatırlıyorum, ama sağ bekte olabilir ondan emin değilim işte  :-[ Ama defansta olduğundan ama stoper olmadığından eminim  :-[

Oğuzhan sağ bek oyuncusu ama milli takım ve altyapıda bir çok mevki de oynadığı için şuan nerede oynadığını kestirmek güç..

Dilaver'in tam patlama yapma dönemi yaptı yaptı yapamadı üstdüzey futbola veda eder

Ufuk ise üst düzey yetenekleri olan ama istikrar açısından sıkıntılı bir isim onunda dilaver gibi şansını iyi değerlendireceğini düşünüyorum

Billy ile ilgili yazmıştım bana göre bizim çok işimize yarayacak tipte bir santrafor..O tipte bu kadar hareketli santrafor bulmak zor.Duyumlarıma göre de karekteri son derece düzgün bir isim.Bir üst ligden gelmenin antipatik tavırlarını sergilemeyecektir.En çok Billyden umutluyum ama yaptığımız transferlerin hepsi de tutabilir hatta tutacak inşallah amin...

jean

neyseki rakiplerimiez gitmedi savasla ikisi o zaman uzulurdum belki iyi ciksalardi en azindan onlarin islerine yaramicak

supernatural_55

Alıntı yapılan: jean - 14 Ocak 2011, 00:20:14
neyseki rakiplerimiez gitmedi savasla ikisi o zaman uzulurdum belki iyi ciksalardi en azindan onlarin islerine yaramicak

yeminli tercüman aranıyor ;D ;D

samsunmania

Jean diyor ki,
Akhisar'ı rahat geçeriz. Her zaman her yerde en büyük Samsun.
sütü seven kamyon jö teme ;D ;D

ugrass

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Ocak 2011, 22:40:58
İzzet Akgül 28 resmi maçta 6 golü var. Bu sezon 7 kez oynamış.

o kadar iyi forvet yani :D :D yazık bize!!

55.hakan

berusa55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 14 Ocak 2011, 15:07:23
Fırtına öncesi sessizlik var sanki

Bence transferi kapattık. Son olarak Billy Mehmet ve Kevin Bru (olmadı galiba) olayını bekliyoruz o da bugün yarın belli olur.

55.hakan

BİLLY SAMSUNSPOR'DA

Billy Mehmet'in sakatlığının ciddi olmadığının anlaşılması üzerine bu oyuncuyla yeniden irtibat kuran Kırmızı-Beyazlı ekip, golcü futbolcuyla her konuda anlaşma sağladı. Başkan Erkut Tutu'nun Ankara'da görüştüğü Billy Mehmet'in bugün kampa katılması bekle
TUTU ANKARA'DA GÖRÜŞTÜ
Samsunspor'da transferi yılan hikayesine dönen Gençlerbirliği forveti Billy Mehmet ile her konuda anlaşma sağlandı. Kulüp Başkanı Erkut Tutu dün Ankara'ya giderek golcü futbolcu ve menajerleriyle bir araya geldi. Yaklaşık bir saat süren görüşmede taraflar şartlarda anlaşma sağladı. Golcü futbolcunun bugün takımın kamp yaptığı Antalya'ya gideceği ve burada çalışmalara katılacağı açıklandı.

KESİN OLARAK ANLAŞILDI
Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra resmi imzayı atacak olan Billy Mehmet, bundan sonra artık Samsunspor'un başarısı için ter dökecek. Daha önce yapılan görüşmede sakat olduğu iddiasıyla gündeme gelen Mehmet'in ciddi bir sakatlığının olmadığının anlaşılması üzerine yönetimin yeniden bu oyuncuyla temas kurduğu ve transferi gerçekleştirdiği dile getirildi. kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=52058

KareAs55

berusa55

Evet Billy kesin olarak Samsunspor'umuzda artık. Hayırlı ve verimli olursun inşallah.