Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cgr

Erciyesle anlaşmış Eser. Bize gelmesinde nere giderse gitsin :)

fat55

celebi

ya da billy katılmışmı kampa duyan eden var mı

babasamsunlu

Onu duymadımda şuan Maraton Başkan ve adamı Samsuni tekkeköy civarında et yiyorlarmış hocam..
Onu duydum kahroldum..Yani nasıl anlatsam Orhan ın gol atması gibi bir etki yarattı bende  :( :( :(

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 12 Ocak 2011, 16:31:05
yapar kardeşim yapar bunlar insafsızlar :( >:(

Bildiğin gibi değil bide giderken beni arayıp sen ne yapıyon la gelsene oğlum  diye şen kahkahalar atıyorlardı..
Diyecek söz bulamıyorum...Yazıkalr olsun...  >:( >:( :P :P :P :D :D

kuzey55

dilaver gerçekten çok iyi oynamış maçta.anlaşılan orta sahada rekabet üst düzeyde olacak en azından agbetu ve turgaya tahammül etmek zorunda kalmayacağız.

AntZ

Alıntı yapılan: kuzey55 - 12 Ocak 2011, 16:34:47
dilaver gerçekten çok iyi oynamış maçta.anlaşılan orta sahada rekabet üst düzeyde olacak en azından agbetu ve turgaya tahammül etmek zorunda kalmayacağız.

İlk yarıdaki performansına göre haklısın ama ikinci yarı bence en iyi transferimiz Agbetu ;) :) Tabi dediğin gibi ortasahada rekabet üst düzeyde olacak :)
Benim idmanda gördüğüm Agbetu yere Zenke'den daha sağlam basıyor, o kadar yani  :)

kuzey55

bunların önüne şöyle iyi bir forvet alırsak her maçımız gollü geçer.ama benim korkum hocanın muratı yedeğe çekebilme olasılığı

SerhaT55

Zülfikar imzaladı

Samsunspor'un gelecek adına yaptığı transferlerden genç Zülfikar Coşkuner ile resmi mukavele imzalandı
Teknik ekibin bir süredir karar aşamasında olduğu genç futbolcunun performansını beğenen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Zülfikar ile sözleşme imzalanmasında bir sorun olmayacağını söyledi. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, "Genç ve yetenekli futbolcularımıza ihtiyacımız var. Bunun için ilerde zorluk çekmemek adına Zülfikar'ı renklerimize bağladık" dedi. Almanya'nın Darmstadt 98 takımında forma giyen 1991 doğumlu genç oyuncu ayrıca dün batman Petrolspor maçında da forma giydi. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, maçın son 10 dakikasında Zülfikar'a forma şansı verdi.

babasamsunlu

Ya o değilde şu fenere bi soksak  ya..Özledik   :-* :-* :-*

davidsavage

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 12 Ocak 2011, 16:51:37
Ya o değilde şu fenere bi soksak  ya..Özledik   :-* :-* :-*

Sonrada diğer İstanbul takımlarına veeee en sonda travzona  ;D :D

beşnumara

AlıntıAyrıca anlaşamadığınız billy mehmet için sakatmış deyip geçiştirmek ne kadar aptalca bir şey.Karşınızda aptallar topluluğunun olduğunu mu düşünüyorsunuz?Sizler Samsunspor gibi bir derdi olmayan insanları kandırırsınız bu açıklamalarınızla tıpkı kendiniz gibi
Ligin ilk yarısında oynadığı 13 maçın 8inde 11 çıkmış ve 703 dakika oynamış bir oyuncu nasıl oluyor da sakat oluyor? Sakatlığı ne acaba?Desenize sadece ligin 2. yarısı için çok para istiyor karşılayamayız o paraya uygun birini bulacağız desenize.

Bir hafta önce billy transferiyle ilgili böyle bir şey yazmıştım haklı olacam heralde.Basınımızı ve yönetimimizi tanıdık ne de olsa.Siz gidin kendiniz gibileri kandırın >:(

holigan5565

ads maç sonucu kevin bru ve billy mehmetten haber yok mu hala ayrıca zülikarla kesin anlaşma imzalanmış mı

holigan5565

en doğru samsunspor haberleri ss bizden izlenir