Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

10 tane orta saha oldu takımda  kullanıcaksanız yabancı hakkını bari forvetten kullanın ama bunların kafası çalışırmı bunu düşünmeye tabikide hayır...

**KaR6**

musa buyuk kampa katılmış, eser'de sorun çıkmış -ohh- ama yarın tekrar konusulacakmış..

mehmet yılmaz

berusa55

KareAs55

Transfer yapmış kadar mutlu oldum nedense  :)

Abi bu kevin bru'da jonathan gibi 1 aydır gelemedi mi ?

Shane_Falco

Billy Mehmet'i alıyorlarda Eser işini ondanmı yatırdılarmı acaba :S ???

berusa55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 11 Ocak 2011, 21:19:03
Transfer yapmış kadar mutlu oldum nedense  :)

Abi bu kevin bru'da jonathan gibi 1 aydır gelemedi mi ?

Sanki Kuzey Kutup'undan geliyorlar töbe yaa...

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ocak 2011, 21:16:36
eser işi kesinlikle yatmış, olmamış.

Bugün aldığım en güzel haber,Musa 18'e girebilir,sakıncası yok.Ortasahamız gayet iyi zaten.

18 içinde etkili,bitirici bir adam ve mücadeleci,çabuk bir stoper lütfen.
Kenan son dönemde iyi form tuttu fakat izlerken,birebir kaldığı tüm pozisyonlarda yüreğim ağzıma geliyor.
Çok çekiniyorum Kenan'dan,bir çok pozisyonda faul yapmak zorunda kalıyor rakibe.

Eser değil ama genç,mücadeleci ilk 18'de bulunacak,son yarım saat çift forvete donmek gerektiginde,ya da alternatif olarak düşünülebilecek bir forvet daha.
Zülfikar mesela umarım iyi çıkar.Çıkarsa da ne ala.

Eve dönüş için bitirici bir forvet ve çabuk,mücadeleci bir stoper yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Sevgiler.

merkez

Kewın ı seçemedim malum ihtiyarlık :) gençlerden biri bir göstersin hele.

Kevin Bru ! (buts pleine lucarne)

berusa55

Pek genç değiliz ama hemen cevaplıyorum: Beyaz formalılarda golü zımbalayan dostum  ;)

merkez

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Ocak 2011, 22:00:28
Pek genç değiliz ama hemen cevaplıyorum: Beyaz formalılarda golü zımbalayan dostum  ;)

Sağol Ersinim .

yirmiuc

fat55

şu azeri defans ,billy mehmet,kevin bru yu alırsak iyi olacak inşallah.

merkez

Aslında çok da önyargılı olmamak lazım.Elbette bomba işi fiyasko oldu bu durumu en çok eleştiren,en sert yazılar yazanlardan biriyim.Bomba transfer meselesini bir kenara bırakıp kewın bruyu ayrıca değerlendirecek olursak neden işimize yaramasın ?

Ronaldinyo gibi,messi gibi, kendini ispatlamış,ön plana çıkmış bir topçuyu avrupalı salar mı sanıyoruz ?Bence üzerine basarak ve altını çizerek söylüyorum asla yönetimi ve kalparı aklama gibi bir niyetim yok olamaz da bunu bilenler biliyor ,ligi bekleyip görmeliyiz.Zenke geldiğinde akhisarın beğenmediği topçuyu aldık demiştik ama ligin en iyi yabancılarından biri oldu.

Hayırlısı diyelim ve dua edelim.

**KaR6**

valla 35 metreden gol atan bi kevin bru videosu buldum, üsttekini daha izleyemediğim için bişe diyemiyorum ama eğer oysa tiago gibi olur biz de :P :)

edit: aynı adam, bir kere olursa tesadüftür ama iki olmuş benim izlediğim daha uzaktandı, demek ki aradıgımız bir özelliğe sahip bir adam, gelir insallah..