Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: dakota55 - 11 Ocak 2011, 12:55:23
evet gerçekten alışkanlık olmuş. Medyanın bize dayattığı kelimelerden birisi farkında olmadan klavyemden kaçmış yazı ;)

La dayağı yiyecen benden akıllanacan haaa... Mıçtımın kehpe bizansının ancak hötü büyüktür..akıllı ol....  >:( >:( >:(

berusa55

Samsun'da onlara üç ezikler diyorlar sanırım di mi Akan'cım  ;) aha! Akan'cım dedim entelyeli duymasın  :D

babasamsunlu

entelyeli55 facebokta resim paylaşmış gördün mü ??  :D :D

berusa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 11 Ocak 2011, 13:07:09
entelyeli55 facebokta resim paylaşmış gördün mü ??  :D :D

Görmem mi!  :D Ha bu arada nasıl olsa bomba transferleri de kapattığımıza göre başlığı linç edebiliriz. Yönetimin yiyeceği halt ne de olsa bu kadarmış!  >:(

Dartagnan

abı 300.Sayfaya kadar yolu var . İstatistik böyle söylüyor:)

berusa55

202 sayfa transfer konuş. Sonuç: Eser ve Musa. Heyt bee  :(

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

300 SAYFADA Bİ DİLAVER Bİ ESER BİDE MUSA VER ,

VER ALLAHIM VER  :D :D :D :D :D

seskat

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 11 Ocak 2011, 11:35:39
Bu açıklamayı yapan kim?
benden önceki yazıya göre yaptığım yorum. herhangi bir acıklama duymadım veya okumadım. Musa Büyük kumarı ile ilgili yorumumdu.

beşnumara

Yo yok ben hala Fatih Öztürk'ten daha önce açıkladığı gibi bomba isimler bekliyorum.Ne demişti: "taraftarımız sabırlı olsun isimleri açıkladığımızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız".
Halbuki kalpar gönderildi cenk affedildi savaş affedildi... Gerçi Cenk bir şey yapmadı da neden affedilsin ki değil mi :( :(  Malesef bu basiretsizler bizi kanser edercek >:( >:(

Ollivanders

Bu H.kalpar futboldan anlıyordu degil mi ?:) aldıgı adamları görünce futboldan çok çok çok iyi anladıgına kanaat getirdim...

Burak

arkadaşlar ben öyle anlıyorum ki bunlar yedeğe adam alıyor. 11 e çok güveniyorlar herhalde. Aslında tek bir hedef sanrafor işimizi görecek ama direkt 11 de oynayabilecek kapasite de olmalı

babasamsunlu

Sonra sövünce sövdü oluyor kardeşim.. Kalpar şampiyon olamazsak eğer sezon sonunda yiyeceğin küfürleri kaldırabilecen mi bakalım...  >:( >:( >:( >:(

Ollivanders

biz ilk 11 e 3-4 takviyenin yapılması gerekiyor derken yedege adam almak da neyin nesi? Burak sana karşı yazmıyorum . Bende o gorusteyim. Bu adamların Superligi istediginden şüphe duyuyorum artık. Samsunspor Zenkeye veya 2 maçtır iyi olan abdulazizle agbetuya , 5 metre ilerisine pas atamayan turgaya baglı olacaksa biz çıkamayız superlige. Çunku onumuzdeki deplasman maçları çok zor. Bence yeni bir deplasman fobisine giriyoruz daha dogrusu girecegiz. Yazık olacak yazık. Ama bunların tek sorumlusu H.kalpardır.

berusa55

Kendini şu ara transfer döneminde benim gibi kandırılmış hisseden çok arkadaş var sanıyorum! Yanılıyor muyum?  :(

celebi

ben istisnayım sanırım öyle hissetmiyorum şahsen :)