Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Ahmeti

haydaaa ümit gürsoyun bomba dediği adam kevın bru çıktı olaya bakın

KareAs55

holigan5565

Gökberk55

valla finallere çalışıyorum tvyi açamadım aklım burda kaldı,son haberleri öğreneyim diye yarım saatte 1 giriyorum,okudukça ne ders çalışasım ne hayat zevkim kaldı,ağır konuşcam ama bizi bu duruma düşürünlere lanet olsun....

55.hakan

Asıl macera şimdi başlıyor,ayağımıza kadar gelen şampiyonluk elinin tersiyle nasıl itilir bunun sinema filmini izleyeceğiz bu 4 aylık dönemde.

Ahmeti

bu blly mehmet için sayfalarca boşa yazı yazdık vaz geçildi dediler son noktayı koyduk bu aks spikeri bu konuyu yeniden açtı kime inanacağımızı şaşırdık aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık en iyisi bunların alayın isyan.

Tufan

akşam ders çalışayım dedim film kopmuş Eser kimdir ya ayağını eline almış Musa Büyük'ten medet ummak nasıl bir gaflettir.
Bru denen adamı bilmiyoruz oda kapalı kutu. şu takıma vurduğunu sokacak 1 forvet bulamadınız ya maşa yönetim size ne desek az.

bu adamlarla mı deplasmanda Boludan, Ordudan, Denizliden puan alacaz iyimser olduk bu zamana kadarda pozitif hiçbirşey yok kadromuz ilk yarıya göre dahada daralmış durumda.
Allah korusun Kemal'e birşey olsa defans yok.
Hakan Bayraktar cezalı olsa, sakat olsa atağa çıkamayız.
Zenke iyi ama bitiricilik zayıf golü kim atacak merak ediyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Ocak 2011, 00:52:07

aynen kardeşim, başından kalkamıyorum bi gelişme var mı diye!

Bende yarın finalden çıkınca bu sefer dersin hocasına fln saymicam eminimki bizim yönetimin kulağını bayağı çınlatacağım :D:D

supernatural_55

Bizim yonetimin cikartacagi ucuk dudakta degil ....ta olur zaten.yapmaya calisirken yikilmaz insallah biseyler..kadromuz ozellikle sakatlanma vakasi olursa cok zayif..Allah yardimcimz olsun

FaTiH_HaN

sen elindeki kalburüstü topçuları gönder sonra piyasanın kaşarı olmuş topçuları takıma getir. akla bak ya mantığa bak millet kimbilir neresiyle gülüyordur bize? cenki gönder musa büyük'ü al yok artık inanmak istemiyorum. :-X

pitbul055

Yönetim bedavaya nasıl çıkarız onun peşinde.Devre arası transferlerle daha güçleneceğimize küçüldük.Cenki,Savaşı ve anılı biz mumla ararız gibime geliyor.

seskat

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ocak 2011, 00:42:31
Asıl macera şimdi başlıyor,ayağımıza kadar gelen şampiyonluk elinin tersiyle nasıl itilir bunun sinema filmini izleyeceğiz bu 4 aylık dönemde.
eğer öyle bir film izlersek çok fena karışır ortalık !!! >:(

Ertuğrul Sağlam

Bugün'ki Haber Gazetesi'nde Ümit Gürsoy'un Gençlerbirliği sağlık ekibinin vereceği bilgi doğrultusunda Billy Mehmet ile tekrar görüşeceği yazıyor.

Musa Büyük ayağı kırılıncaya kadar mükemmel futbol oynuyordu. Musa'yı almak aslında bizim içinbirnevi kumar oynamaktı, Kumarı oynadık sonucuna bakacağız artık, en azından Adem Alkaşi'ye mevkisinin adamı olan bir yedeğimiz olur.

Eser Yağmur geçen sezon Konyaspor'un playof maçlarında harika işler yapmıştı, ozamanki performansını bizdede sahaya yansıtırsa bize çok faydalı olacağına inanıyorum.

ugrass

yansıtırsa oynarsa ile oluyosa bu işler samsunspor.biz olarak bizde bi takım cıkartalım. ya tutarsa!