Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kavak_55

bomba yönetimin elinde patladı bomba aramaya gerek yok.arkadaşlar.

minci

Desenize takıma 2 tana daha İlhan Umak aldık. Birisinden zor kurtulduk derken bakalım bu iki İlhan Umaktan nasıl kurtulacaz? Ancak ben inanmıyorum bu kadar aptalca bir transfer yapamazlar. Bu adamlar bu kadar beceriksiz ve bilgisiz olamaz. Bu işin altında birşey var gibi geliyor bana.

Ollivanders

holigan5565

Cihan3855

rota billy mehmetde..akstvde cikan habere göre her an kampa katilabilirmis....billy inigiliz takimna gitmek istedi icin olmamis...simdi haber yollamis yöneticleri..gelirim diye...

holigan5565

billy mehmet aslında sakat değilmiş ingiltereden bir takım istiyormuş o yüzden anlaşamamışlar ancak billy anlaşamamış o takımla ve samsunspora haber yollamış 
yakında samsunspor kampına katılabilirmiş gecenin en iyi haber i bu olur heralde tabi gelirse ve gerçekten sakat değilse

Ollivanders

11 Ocak 2011, 00:05:09 #2916 Son düzenlenme: 11 Ocak 2011, 00:11:56 Serpico55
Trt 3  / TRT spor u açın abilerim , kardeşlerim.

kalptenþimþek

ahmetsefa55

hiiiç açamıcam valla moralımı bozamıcam.ne huseyını ne turgayı gorecek halım yok.

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 11 Ocak 2011, 00:11:53
hiiiç açamıcam valla moralımı bozamıcam.ne huseyını ne turgayı gorecek halım yok.

kardesim elimiz mahkum izliyoruz ne yapalım.

berusa55

Fiyasko bir devre arası transfer sezonu geçireceğimiz en başından beri belliydi öyle de oldu. Hayırlısı olsun artık. Yapacak bir şey yok. Çakma yönetimle bu kadar oluyor demek ki.

Cihan3855

turgay ne is yapar agzini acmadi bu nasil kaptan türkce bilmiyor?

klasik bi yanci pozisyonundaydi...sey kalparin yancisi...cenki ister mi kalpar istemez..sülük biri daha iyidir ..kurt istemez

holigan5565

gel billy bily bily forvet kalmadı piyasada gel bily bily bily

Ollivanders

holigan5565