Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Elimizde Türkiyenin en kaliteli golcülerinden birisi varken biz hala Forvet ariyoruz. >:(

berusa55

09 Ocak 2011, 18:23:37 #2746 Son düzenlenme: 09 Ocak 2011, 18:28:01 berusa55
Anlasılan o ki resmen kandırılıyoruz basındaki şu son gelişmelerden sonra. Gördüğümüz kadarıyla gerek Fatih Öztürk'ün gerkse diğer bazı yöneticilerin açıklamaları "İyi adamlar alacağız tarftarlarımız gönüllerini ferah tutsun, isimler açıklanınca herkes ne demek istediğimizi anlayacak" söylemleri tamamen uydurma.  :(

minci

Bu adamların birşey yapacağına artık inanmıyorum. Para da yok adamda yok. Eski takıma devam. Cenk ve Savaşın acil olarak takıma alınması gerekiyor. Kalpara da güle güle. Böylece takım hem para harcamaz hemde alacağı en iyi sonucu alır diye düşünüyorum.Bir hafta oldu 4 süper adam nerde.

Ollivanders

09 Ocak 2011, 18:28:52 #2748 Son düzenlenme: 09 Ocak 2011, 18:33:06 Serpico55
H.kalpar aşkı adamlar kör etti resmen... Neymmiş ortalıkta adam yokmus. O zaman elindekilerin degerini bileceksin. Yollayıp şekil yapmayacaksın. Yolladıysan da yerine adam gibi adam alacaksın. Adam yok , çok para istiyorlar diye aglamayacaksın. O adamların yerine 19 yasındaki ne oldugu belli olmayan adamlardan medet ummayacaksın .

minci

Bence sesimizi biraz daha yükseltip yönetimi uyaralım. İnsanları büyük beklentiler içerisine soktular. Hale bak.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Ocak 2011, 16:33:51
Bekim balaj gençlerbirliğinin tarihindeki en pahalı transfer ; bize yedirirlermi oda ayrı bir konu.

serkan dünkü tarife göre ben ermin zeck olabilir diye düşünmüştüm, zeck en pahalı transferi. bunun adını ilk defa duydum :)

balaj'ın istatistikleri gayet iyi ama o kadar gol attığı lig arnavut ligi; bize daha somut bir adam lazım.

holigan5565

bomba 1 bekim balaj bomba 2 zülfikar. ******* yönetim bunlar mı bomba asıl bomba sizsiniz bunları bomba diye yutturmaya çalışırken. neymiş bekim gelecek vaadeden arnavutluğun en ii oyuncularındanmış.Allahını seven söylesin arnavutluktan hangi topçu çıkmışki elbette en ii olur Arnavutluğun dünya futbolunda yeri nedir arkadaş bırakın bu işleri azerbaycan arnavut gibi bir tane adı duyulmuş futbolcu çıkaramamış yerlerden topçu getirceksin bunlar banko oynucak adamlar olacakmış. 5 yaşında çocuğu kandıramazsınız.inşallah bunlar bizim dünyadan haberi olmayan yerel basının uydurmasıdır diyelim en büyük teselli bu olur.

Gökberk55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 08 Ocak 2011, 18:12:23
Turgut iri,güçlü,teknik ise   Drogba ne oluyor  ;D

söylede gelsin o zaman drogba bizim lige

sadece55

Ollivanders

Alıntı yapılan: Erdinc - 09 Ocak 2011, 19:11:05
Bende de pek ümit kalmadı açıkçası

dogru yolu buldun kardesim .Aramıza hoşgeldin  :):)

Serkan

Serkan

Cenk'i affetseler bomba transfer etkisi yaratır bu bedende ( =

berusa55

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Ocak 2011, 19:13:45
Cenk'i affetseler bomba transfer etkisi yaratır bu bedende ( =

Bu gidişle o duruma gelecekler ama Kalparinho ile bu nasıl olacak o ayrı konu.

serkancengiz

Ahmeti

arkadaşlar bu kadar karamsarlığa kapılmaya gerek yok şuan oturmuş bir kadromuz var bu takıma kim gelirse gelsin önemli değil dönen bir çarkımız var bu dönen çarkı bu saatten sonra durdurmaya kimsenin gücü yetmez.