Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cezayir55

videolarinda ayni hakan sukur stilinde hava toplarinda cok etkili

kuzey55

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 09 Ocak 2011, 16:38:11
Gençlerbirliği ya tutarsa diye transfer yapmaz takip edip öyle alır  ;)

O eskidendi arkadaşım gençlerbirliği eski gençlerbirliği değil artık.Cavcav yaşlandıkça sağa sola saçmayı başladı paracıkları ;)

KareAs55

Arnavutluk U19  6 maçda 3 gol
Arnavutluk U21  3 maçda 2 gol
2009/2010 sezonu 38 maçda 17 gol

istatistikler iyi bu adamda iş var gibi

Not : FIFA tarafından geleceğin futbolcuları arasında da yer almaktadır.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Ocak 2011, 16:40:15
önceki sayfada belirttim ama kiralık olarak istememişlerdir bonservisiyle gelirse bence alınsın

Pardon kardeşim gözümden kaçmış bi önceki sayfa haklısın ;) Yani kiralık hele hiç gelmemesi lazım biz gençlerbirliğinin oyuncularınımı pişireceğiz yani :S

samsunmania

Makedon ve arnavut topçulardan verim alamadığımız da kesin. İgnatov, Bekim Kuli .Bunlar da yıldız adayıydı hesapta.
Belki yedek olarak düşünüyorlardır. İnşallah tabii ki.

yirmiuc

Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Ocak 2011, 16:44:51
Bizimkiler hep yanlış ata oynuyorlar, umutsuzluğa kapılmamamak elde değil.

doğru aslında ama takımın transfer bütçesini bilmediğimiz için hangi futbolcuları alabilecek imkanımızın olduğunu da bilemiyoruz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: yirmiuc - 09 Ocak 2011, 17:17:50
doğru aslında ama takımın transfer bütçesini bilmediğimiz için hangi futbolcuları alabilecek imkanımızın olduğunu da bilemiyoruz.

Alacağın forvet'in maliyetini Galip Öztürk karşılayacağı için gayet kaliteli bi adam alabilcek kadar bütçemiz olduğunu düşünüyorum...

cembaba

Bence adam gibi bitirici bir adam alırsak, bu sene bizim senemiz olur.

samsunmania

Bunlar billy mehmet'i geri çağırıp bi de tolga seyhan'a imza attırırlarsa seyreyle o zaman bombayı.

KotuCocuk55

son 5 sayfayi okurken gulme krizine girdim.zulfikar imza atmam diyor sonra billy mehmet bu arnavut cocuk ogreniyoruzki genclerbirligi elde patlayani samsunspora kasmaya calisiyor.baskan cikiyor bir nokta transfer daha yapicaz diyor forvete.mehmet batdal i aldilarya yaninada mehmet yilmazida alalim diyor yani.super lig yolunda son 16 mac cenk evde yatiyor genclerbirligi a2 den kurtarici forvet geliyor.sanki sene basi ve 5 yillik kalkinma plani tasarlaniyor.tamam dusunce o yondeyse superlige cikarken gelecegin samsunsporunuda yapalim diyorsaniz guzel hos ama beyler uyanin ikinci yari bu lig karisir sehir takimlari puanlar yakin secim geliyor sahada bize cenkler lazim.malatyayi mehmet polati unutmayin ve bu genc cocuklari bize transfer diye anlatmayin.

Dur daha bitmedi zafer yelen gelmem diyor.almak icin yirtindigimiz oyuncuya bak.bu arada almanyadan bavulu toplayan solugu samsunsporda aliyor.bende yanima dayimi alicam menejer diye gidicem antalyaya.kendimi futbolcu diye antremana cikaracagima kalibimi basarim.

Basin aciklamasini milletvekili yaparsa transfer durumunuda menejer aciklar.bu adamlar gunluk hayatlarina yada is hayatlarinada boyle herkezi karistiriyormu merak ediyorum cok.

Fifa lisansli menejerimiz ilk baglantiyi iyi yapiyor ama ufak puruzleri bir turlu cozemiyor herhalde peki bu haberi yapan adam demiyormu kac kere bole haber yaptik artik cumle yapisini degistirelim bari.

Kevin bru denenecekse kamerunlu forvet ne ayak.

Gercekten cok enteresan bir donem yasiyoruz.bakalim sonu neye varacak ama bu son 16 haftayi yonetecek basiretli yoneticilere ihtiyacimiz var forvete ihtiyacimiz oldugu kadar.

Isa hoca gitti.kalpar transfer konusunda konusmuyor.zaten gerek yok demisti.ufuk alindi mutludur herhalde.cenkide gormuyor artik.hoca seni basarili buluyorum ama cenk kadar tas dussunn basina.son kahramanimizida yedin bitirdin.

Savas affedilmeyecek ama yonetim korkuyor adam hazir saglikli istekli ve formda gonderecekleri takimda cosarsa ve ikinci yari isler kotu giderse albasina belayi.

Ikinci yari sunu demek istemiyorum.kondisyonu yok ,yoruluyor.devre arasi kampi yapsaydi daha iyi olurdu.kim? Cenk isler.
O zaman, zaman kaybetmeden cenk antalyaya gitsin.yonetim o kadar dengesizlik yaptinizki emin olun buda hic siritmaz hem aciklamayida fifa lisansli menejerimiz yapar bizde soz veririz sovmicez diye,olur bu is.

fanatik

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 09 Ocak 2011, 17:31:58
Alacağın forvet'in maliyetini Galip Öztürk karşılayacağı için gayet kaliteli bi adam alabilcek kadar bütçemiz olduğunu düşünüyorum...

Galip öztürk sanıldığı gibi çok para vermeyecek vereceğin paranın limiti 150 milyar kendisi bizzat bu rakamı vermiş bu kadarlık bir oyuncunun bedelini karşılayacak

yirmiuc

Alıntı yapılan: fanatik - 09 Ocak 2011, 17:56:26
Galip öztürk sanıldığı gibi çok para vermeyecek vereceğin paranın limiti 150 milyar kendisi bizzat bu rakamı vermiş bu kadarlık bir oyuncunun bedelini karşılayacak

değil mi? zaten öyle olmasaydı şimdiye kadar mehmet akyüz veya serdar deliktaş gibi bir ismi alırlardı.

Ollivanders