Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

sercan5592

bunlar haftasonu nıye oyuncu aramıyolar yada bakmıyolar haber de vermıyolar devlet memuru mu bu gözlemcıler cumartesı pzar ses soluk yok

Ayberk

Milletvekillerinin mesai günleri değil ya haftasonları ;)

Ayberk

Frankfurt'tan Cenk Tosun fazla mı ütopik olur acaba? 19 yaşında ve almanya'nın her yaş kategorisinde milli olmuş, A milli hariç. Performansı da gayet iyi, fiziği güçlü. Düşünülebilir mi bilmiyorum. Gidip kazmanın tekini getirmeseler bari :(

Shane_Falco

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 08 Ocak 2011, 20:31:22
Frankfurt'tan Cenk Tosun fazla mı ütopik olur acaba? 19 yaşında ve almanya'nın her yaş kategorisinde milli olmuş, A milli hariç. Performansı da gayet iyi, fiziği güçlü. Düşünülebilir mi bilmiyorum. Gidip kazmanın tekini getirmeseler bari :(

GS istiyomuş elemanı arkadaşım :) Açıklama yapmış ben gelmek isterim klubumle anlaşmaları yeterli diye

AntZ

Zafer Yelen ya süper ligde oynarım ya da Almanya'ya dönerim demiş, transferinden vazgeçilmiş. Kevin Bru pazartesi kampa katılıyormuş...

Kaynak: AKS - Yusuf Ziya Çakır

Ayberk

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 08 Ocak 2011, 20:33:32
GS istiyomuş elemanı arkadaşım :) Açıklama yapmış ben gelmek isterim klubumle anlaşmaları yeterli diye

He ya ben de gördüm şimdi. Gerçi bundesliga'da çoğu maçta görev alan birisinin de bank asyaya gelmesi hayalcilikten öte bir şey değildi :D

gkhn

Alıntı yapılan: Ant55 - 08 Ocak 2011, 20:43:32
Zafer Yelen ya süper ligde oynarım ya da Almanya'ya dönerim demiş, transferinden vazgeçilmiş. Kevin Bru pazartesi kampa katılıyormuş...

Hiç istemiyordum zaten iyi oldu.Kendini ne zannediyorsa.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ant55 - 08 Ocak 2011, 20:43:32

Zaten onuda Almanyada Dortmund bekliyor ya Shinji Kagawa'nın yerine oynatacaklarmış beyfendiyi.Almanyanın 3. ligine gidecek haberi yok hala konuşuyor...

Ayberk

Ya nazlanan adam gelmesin zaten. Tsden de gelmesin. Bu ikisinin bileşkesi zaten uzak dursun :D

Ollivanders

Ben bu Turk futbolcuları kadar anti-profesyonel futbolcu gormedim. Sen almanya 2.liginde oynamıssın . Turkiyeye gelmişsin ama  hiçbir maça çıkamamışsın. Ama hala kendince kriter koyuyorsun. Sen yok olmaya mahkumsun. O yuzden bie gelmene gerek yok.

Ahmeti

ya arkadaş gelde şu tesislere bir bak stada bir bak şu taraftarı bir gör kaç tane süper lig takımında şu ortam var gel arkadaş otur şöyle olmazsa kalkarsın.

emre

zaten zafer yelen'in futbolunu etkileyen bir sakatlığı varmış sanırım.iyi oldu gelmemesi..

Gorkem

zafer yeleen çokda umrumuzdaydın gel diye ölüyoduk sanki

kavak_55

zafer yelen kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor galiba aman yalvarıyorduk. gelme zaten seni istemeleri saçmalık senin gibi ne zaferler var alt yapıda bas git. cehennemin dibine taravzonda kale arkasında top topla kendini geliştirirsiin.

ahmetsefa55

zafer yelenın bu tavrını taraftar degıl ama yonetım hakedıyo bence.zafer gıbı adamların pesınden kosarsan,emre gıbı adamlardan medet umarsan boyle cevabını alırsın ıste