Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ben bu zafer yelen işinden hiçbişey anlamadım,tam bir haftadır hep aynı haber,külübüyle anlaştık zafer i kararını bekliyoruz diye...1 haftadır cevabı alamadıysan hala niye bekliyorsun,demek ki gelesi yok...

ahmetsefa55

şu transferlerı bır an once yapsak.7 topcu gonderdıler.2 topcu aldılar.ve sanırım 2 tane daha alcaklar ama bıze en az 4 tane takvıye gereklı.dusunsenıze sezon sonuna dogru sampıyonluk ıcın cok streslı maclar oynıcaz.o stresı kaldırabılecek oyuncular lazım.beklıyoruz..

cgr

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 08 Ocak 2011, 15:41:36
şu transferlerı bır an once yapsak.7 topcu gonderdıler.2 topcu aldılar.ve sanırım 2 tane daha alcaklar ama bıze en az 4 tane takvıye gereklı.dusunsenıze sezon sonuna dogru sampıyonluk ıcın cok streslı maclar oynıcaz.o stresı kaldırabılecek oyuncular lazım.beklıyoruz..

Biraz daha zaman geçince iş benim dediğime gelecek. Baskı yüzünden sırf transfer yapmak için yapacaklar. Onlardan da verim alamayacağız... Aceleci transferlere yenileri eklenecek.

Ne olurdu yani şu işi önceden programlayıp yapsaydınız ?!

ahmetsefa55

en gec kampın ılk haftasının sonuna yetıstırcez dıyolardı.bu demek oluyo kı 11 ocak'a kadar bı vakıt var.o zamana kadar bekleyelım.ondan sora tepkımızı koyarız.

55(tuncay)55

yakın zamanda sitenin ana sayfasında şöyle bir haber

samsunspor_x yönetimden geri adım samsunspor_x
takımdan gönderilmesine kesin gözle bakılan cenk işlerin degerini anladıklarını ve takıma geri çagırdıklarını belirten haluk tan cenk işler çok kaliteli ve tecrubeli futbolcu ligin ilerleyen haftalarında çok sitresli ve önemli maç oynayacakları için cenk'e çok ihtiyacımız olacagını anladık ve takıma geri çagırdık

keşke...................................... :-\

tanju55

orduspor bonservisi elinde bulunan yildiray bastürk'le görüsüyormus...galip öztürk'le görüsselerde yildiray'i bize getirse...

Gökberk55

Fatih Öztürk taraftarımız içini rahat tutsun diyor ama daha görünürde pek bişe yok,işin ilginç yanı diğer takımlarda da bi dalga yok,ya kimse açıklamak istemiyo yada kaynak sıkıntısı var takımların,bence bize çok sağlam forvet lazım şöyle iri,güçlü,tekniğide olan kısacası turgut gibi

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 08 Ocak 2011, 18:05:23
Fatih Öztürk taraftarımız içini rahat tutsun diyor ama daha görünürde pek bişe yok,işin ilginç yanı diğer takımlarda da bi dalga yok,ya kimse açıklamak istemiyo yada kaynak sıkıntısı var takımların,bence bize çok sağlam forvet lazım şöyle iri,güçlü,tekniğide olan kısacası turgut gibi
:D :D

KareAs55

Turgut iri,güçlü,teknik ise   Drogba ne oluyor  ;D

seskat

ahmetsefa55

berusa55

Bugün yarın hiçbir gelişme olmaz. Hafta başı artık her ne olacaksa. :-\

minci

Alıntı yapılan: lucarelli - 08 Ocak 2011, 15:05:06
Denizli Youla'yı süper ligde iken ikinci dönem aldı. Türk statüsünde değil, Anlaşması devam ettiği için oynatabiliyor. Sözleşme yenliyebiliyor mu o kunuyu bilmiyorum.
Denizli düşmeden önce onun futbolcusuydsu. Dolayısıyla bizim ligde 4 yabancı bulundurabiliyor ama sadece 3 tanesini oynatabilir bildiğim kadarıyla.

Ayberk

Maç kadrosunda 3 tanesi olabiliyor, ancak hali hazırda 10 yabancısı varsa ligden düştüğünde, aynen devam edebiliyor. Ancak bunların 3 tanesi sahaya çıkabiliyor, diğerleri tribünde oluyor. O bakımdan denizlide de değişmeli oynadılar, 4'ü birden sahada olmadı hiç.

brigand