Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

Zafer-Sezer-Murat(Hakan)

Zenke(Abdülaziz)           Ufuk

Cacares

Eğer bu kadroyu kurabilirsek (cacaresin yerine başkası olabilir)  ben açık ara yaparız diyorum  :)

5trawberry

Murat ve Zenke'yi parantez içine almışsın da.
Murat ve Zenke olmasa düşmemeye oynuyorduk.

KareAs55

Ordaki parantez değişmeli anlamında yani kondisyon bitince  ;)
Zaten parantezin içinde olanlar abdülaziz ile hakan bayraktar

5trawberry

Ben ikisi arasında kararsızlık olsa da olur olmasa da olur manası çıkardım da o yüzden şey ettim :)
Hak geçti hakkını helal et :)

KareAs55

serkancengiz

Ahmeti

usare

Adamın başka golü ve hareketi yok sanki. Heryerde bu golü var yav. Enteresan.

kuzey55

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Ocak 2011, 00:11:06
NTV SPOR'da alt yazıları takip ediyorum takımların çoğu planladıkları tansferleri halledip kampta hazırlık maçları bile oynamaya başlamışlar; biz ise sadece Ufuk Bayraktar olayını netleştirdik daha. Bu biraz can sıkıcı. İki hafa sonra lig başlıyor yönetim ayıksınızdır inşallah!

bazı takımların kampı erken başladı ve erken bitiyor.mesela denizli 8 ocakta kampı tamamlayıp şehrine dönecek.bizim takım samsuna gelmeden akhisara geçecek.biz de yapacağız mutlaka hazırlık maçları.

berusa55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 07 Ocak 2011, 12:18:48
bazı takımların kampı erken başladı ve erken bitiyor.mesela denizli 8 ocakta kampı tamamlayıp şehrine dönecek.bizim takım samsuna gelmeden akhisara geçecek.biz de yapacağız mutlaka hazırlık maçları.

İyi de Mustafa'cım biz yine de şu aşamada geriden geliyoruz gibi bir hava var bu durum rahatsız ediyor bizleri. Net bir transferin var sadece ve lige iki hafta kalmış henüz bir kadro netliğin ve hazırlık maçın yok. Eğer birkaç transfer daha planlıyorsak bu adamları ne zaman takımın uyum sürecine dahil edeceğiz acaba? Tedirginliğimiz bu.

berusa55

Zafer'in durumu yarın belli oluyor
07 Ocak 2011 / 11:26
Samsunspor'un Trabzonspor'dan renklerine katmak için mesai harcadığı gurbetçi futbolcu Zafer Yelen konusu büyük ölçüde netleşmeye başladı
Kırmızı-Beyazlı ekipten bir iki gün daha süre istediği öğrenilen orta saha oyuncusunun, kararını yarın Samsunspor Başkanı Erkut Tutu'ya bildireceği açıklandı.

FORVET ARANIYOR

07 Ocak 2011 / 11:32
Samsunspor'da forvet arayışları sürüyor. Kırmızı-Beyazlı yönetim, bu bölge için temas halinde bir kaç isim arasından seçim yapacak. Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Erken karar veripte hata yapmak istemiyoruz" dedi
Samsunspor'da forvet arayışları hız kazandı. Gençlerbirliği'nden Billy Mehmet'in transferinden son dakikada vazgeçilmesiyle birlikte yeniden bir arayış içerisine giren Kırmızı-Beyazlı yönetim, Süper Lig ayarında bir golcü bulabilmek için yoğun mesai harcıyor. Transfer konusunda hata yapmamak adına ince eleyip sık dokuyan Samsunspor yönetimi, temas halinde olduğu bir kaç isim arasında seçim yapacak. Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Bu konuda hata yapma lüksümüz yok. Aceleci davranmamalıyız. Doğrusu da bu" dedi.

http://www.dengegazetesi.com.tr

Ollivanders

ya harbiden ben anlayamıyorum. Haftalar oncesinde kampa gitmeden transferlerin tamamlanacagı soylendi ama şimdi yine bu adam çıkıp taraftarla dalga geçiyor. Acelen nasıl yok senin ya. Diger takımlar hazırlık maçı yapmaya bile başladı. Ama biz daha takımı kuramadık. Dogru olan bu degil mi Yalancı tan.

55.hakan

Noter tespiti yapıldı

Samsunspor'da Emre İncemollaoğlu ve Jonathan Quartey için noter tespiti yaptırıldı
Takımın kampına katılmadıkları ifade edilen iki oyuncu için gerekli işlemlerin yapılacağı dile getirildi. Samsunspor yönetim kurulu, iki futbolcusuna gerekli uyarıların yapıldığını söyledi.http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=51651

Jonathon yollanmamış mıydı ya kampa niye götürülüyor ki anlamadım.

Ollivanders

Ne olr ne olmaz abi. Bakarsın transfer yapamazlar daha.

fat55

almanya bundesliga2. liginde kalsruher de serhat akın oynuyor.düşünülemez mi?türkiyeyi de biliyor. doğum tarihi 1981
boy 178 cm