Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

berlinli55

Ollivanders

AntZ

Benim de aklım Caceres te kaldı  :'( Ne olur yönetim, Caceres'in ismi duyulduğu için hedef şaşırtıp Bru ismini ortaya atmış ol  :(

vanlioglu

kevin bru ismini gazetelerde felan gördüm de, bu casares nerden çıkmıştı haluk tan mı söylemişti?

Dartagnan

Alıntı yapılan: vanlioglu - 06 Ocak 2011, 18:59:53
kevin bru ismini gazetelerde felan gördüm de, bu casares nerden çıkmıştı haluk tan mı söylemişti?

hayır duyum sadece...

AntZ

Duyumdu ama adı geçen hiçbir oyuncu beni bu kadar heyecanlandırmadı.

Hep birlikte bir daha izleyelim  :)

Compil Raphael Caceres

5trawberry

Adam uzun boylu olmasına rağmen çok teknik :)
Spikerdeki aynı inceliği göremedim, ogghh süpeğğğ :D

vanlioglu

adam akıllı bi forvet transferi duymak istiyorum. her iş dönüşü heyecanla açıyorum bu sayfayı ama hala istediğim yazıları göremedim.

beşnumara

06 Ocak 2011, 19:16:52 #2423 Son düzenlenme: 06 Ocak 2011, 19:20:51 beþnumara
AlıntıGizli çalışmak zorundayız

Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, transferde gizli çalışmaları gerektiğini belirterek, "Geçtiğimiz günlerde anlaştığımız fakat önceki gün transferi duyurulan Ufuk Bayraktar'a birçok takım teklifte bulunarak bizim işimizi bozmaya çalıştı. Bunun için transferde gizli çalışıyoruz" dedi

GÜNDEMDEKİ İSİMLER
Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, takıma alınması gündemde olan futbolcularla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, transfer işini gizli yürütmelerin gerektiğinin altını çizdi. Çakır, "Dilaver Güçlü'nün ardından Ufuk Bayraktar'la da anlaştık. Öncelikle bu transferlerin takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Basında da yer aldığı gibi Trabzonspor'dan Zafer Yelen ve Sezer Badur'da gündemimizdeki isimler. Yine Jonathan'ın sözleşmesini fesih edebilirsek yerine Fransız Kevin Bru'yu almayı istiyoruz. Bu transferler önümüzdeki günlerde netlik kazanacak" diye konuştu.

HEMEN FİYAT YÜKSELİYOR
Çakır, "Azerbaycanlı Vurgun Hüseyinov'da denenmek üzere önümüzdeki günlerde Antalya kampına katılacak. Kısacası transfer çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Ancak bunları gizlilik içerisinde yapmaya çalışıyoruz. Daha önceden anlaştığımız fakat bize transfer olduğu duyulan Ufuk Bayraktar'a bile diğer takımlar talip olarak işimizi bozmaya çalıştı. Özellikle Samsunspor'un yapacağı transferleri yakından takip eden kulüpler var. Biz almak istediğimiz oyuncuya 3 veriyorsak, diğerleri hemen 7-8 veriyor. Bunun için transferlerimizi gizlilik içinde sürdürüyoruz" dedi.

ORTA SAHA VE FORVET
Özellikle bir forvet ve orta saha transfer etmek istediklerini vurgulayan Çakır, "Takımımızın en büyük eksikliği forvet ve orta saha. Bu iki bölge üzerinde duruyoruz ve oyuncu arayışlarımızı sürdürüyoruz. Bu saatten sonra hata yapma gibi bir lüksümüz olmadığı için ince eleyip sık dokuyoruz. Çünkü Samsunspor'un 5 kuruşunu bile çöpe atmak istemeyiz. Alacağımız forvet, pivot santrafor denilen, topu indirip dağıtabilen bir oyuncu olacak. Her şey önümüzdeki günlerde belli olacaktır. Ancak en büyük istediğimiz sezon sonunda bizi mutlu sona ulaştırabilecek oyuncuları bulmak" diye konuştu.

CENK İLE SAVAŞ'IN DURUMU
Kadro dışı bırakılan Savaş Esen'le, gönderileceği açıklanan Cenk İşler'in son durumuna da değinen Çakır, "Her ikisi de hala Samsunspor'un oyuncusudur. Bu iki oyuncunun bazı takımlarla görüştüğünü biliyoruz. Henüz her iki oyuncuyla ilgili nihai kararımızı vermiş değiliz. Futbolda yarın ne olacağını bilemiyoruz. Onun için beklemek ve hamle yapmak zorundayız" derken sorular bir soru üzerine ise, "Gençlerbirliği'nin oyuncumuz Kemal Tokak'ı istediği doğru değil ancak oyuncularımıza teklif gelse bile bunları değerlendirmiyoruz. Takımdan kimseyi göndermeyeceğiz" dedi.
haber

Şimdi bizimle basın mı dalga geçiyor yoksa yönetici suat çakır mı anlayamadım ben.Anlayan varsa açıklasın lütfen.
Gizli çalışmak zorundayız diyen Suat Çakır ilgilendikleri isimleri tek tek vermiş bu nasıl çalışmadır bu nasıl bir açıklamadır.Yoksa sağ gösterip sol mu vuracaksınız?Ayrıca anlaşamadığınız billy mehmet için sakatmış deyip geçiştirmek ne kadar aptalca bir şey.Karşınızda aptallar topluluğunun olduğunu mu düşünüyorsunuz?Sizler Samsunspor gibi bir derdi olmayan insanları kandırırsınız bu açıklamalarınızla tıpkı kendiniz gibi
Ligin ilk yarısında oynadığı 13 maçın 8inde 11 çıkmış ve 703 dakika oynamış bir oyuncu nasıl oluyor da sakat oluyor? Sakatlığı ne acaba?Desenize sadece ligin 2. yarısı için çok para istiyor karşılayamayız o paraya uygun birini bulacağız desenize.

Son olarak da Kadro dışı bırakılan Savaş Esen'le, gönderileceği açıklanan Cenk İşler'in son durumuna da değinen Çakır, "Her ikisi de hala Samsunspor'un oyuncusudur. Bu iki oyuncunun bazı takımlarla görüştüğünü biliyoruz. Henüz her iki oyuncuyla ilgili nihai kararımızı vermiş değiliz. Futbolda yarın ne olacağını bilemiyoruz. Onun için beklemek ve hamle yapmak zorundayız" derken ne demek istediniz acaba?Demek ki birileri destek vermese sizinle biz paraşütsüz düşermişiz bunu anladım.Hiç bir şeyden anlamıyorsunuz.Siz olsanız da olmasanız da kalpar olsa da olmasa  da bu takımın çıkacağını hepiniz çok iyi biliyorsunuz ama makamınıza uygun davranışlarda bulunun.O makam herkese nasip olmaz pişkinliği bırakın artık

ahmetsefa55

bu nasıl acıklama ya ? haberexende suat cakırın dunkı açıklamasın cok guzel yorum yaptım ama yayınlamadılar.aptalmıyız la biz.aciz insanlar.bir açıklamada anca bu kadar çelişkili ifadeler kullanılabilirdi. >:(

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Ant55 - 06 Ocak 2011, 19:02:57
Duyumdu ama adı geçen hiçbir oyuncu beni bu kadar heyecanlandırmadı.

Hep birlikte bir daha izleyelim  :)

Compil Raphael Caceres

ya bu adam hakkatten çok iyiye benziyo :)

Jnr.Serkan

Chelidze'nin videosunu hatırlamıyor musunuz ? Çok kaliteli olsa 2. ligde mi forma giyer fransada.Orda scout sistemi çok gelişmiş bizim keşfettiğimiz adamı onlar keşfedememişmi.Türkiyenin en büyük golcüsü hakan şükür.Ama ona istesek öyle bi video hazırlarızki kaçırdıklarından kim bu salak derler tanımayan yabancılar.kimse inanmaz Türkiyenin en golcü futbolcusu olduğuna...O yüzen Videoya pek bakmamak gerek şahsı görüşüm :) Adam olsun formayı terletsin yeter

sadece55

iyide anladık bir adamı kötü yapabiliriz...peki bu çalımlar hareketler de montajmı :)

jean

su kevin sanirim hala fransaya bagli olan adalardan gelme henry anleka gibilerin meleketinden ins hayirlisi olur

KotuCocuk55

Caceres gelecek,Cenkle oynayacak asıl,tadından yenmez!