Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

nomak55

Ollivanders

Alıntı yapılan: Dartagnan - 05 Ocak 2011, 00:21:07
ya oglum yapma :) bugunluk bu kadar yeter daaa:D

:) olum ne yapayım duyduklarımı aktarıyorum . Ne yani aktarmayayım mı :)

celebi

Dartagnan

abi bildiklerimizi söyledik paylastık sizlerle.selimin soylediğinden baska bir şey bilmiyoruz Gercekten .İsimvs.Bu arada sezer muhabbetınde gorusuyorlarmıs ancak tese den 900.000TL alıyormus.Bu acıdan zormus ama Bızımkıler zorluyormus.

55.hakan

SEZER BADUR, MANİSA YOLUNDA

Öte yandan bordo - mavili takımda yeteri kadar forma şansı bulamamaktan yakınan Sezer Badur'un Manisaspor'a transfer olacağı iddia edildi. Ege temsilcisinin bu futbolcuyu transfer etmek için bordo - mavili yönetimle temas haline geçtiği belirtildi. Trabzonspor ise Sezer'i bonservisiyle değil kiralık olarak göndermek istiyor. Sezer Badur'un da oynamak için başka takıma gitmeyi istediği, Şenol Güneş'in de buna onay verdiği vurgulandı.
kaynak:samanyoluhaber

supernatural_55

05 Ocak 2011, 00:32:28 #2210 Son düzenlenme: 05 Ocak 2011, 00:46:13 supernatural_55
vay anasını neler olmuş la bi günde:))insanın içi kabara kabara şunları okuması da ayrı bi zevk yahu..

bu Haluk tan dün tam olarak ne dedi billy mehmetle anlaştık dedi mi ya ben anlamadım hiç haber yok hakkaten??

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 05 Ocak 2011, 00:24:28
abi bildiklerimizi söyledik paylastık sizlerle.selimin soylediğinden baska bir şey bilmiyoruz Gercekten .İsimvs.Bu arada sezer muhabbetınde gorusuyorlarmıs ancak tese den 900.000TL alıyormus.Bu acıdan zormus ama Bızımkıler zorluyormus.
gerek yok o kadar buyuk para vermeye ya.sezer bu paranın yarısı anca eder.sırf ısmı var dıye gereksız transfer yapmayalım bence.mutlaka daha saglam genc ve basarıya ac futbolcular bulunabılır ufuk gıbı  ;)

ayrıca tutu 4 tane superlıgden bomba transfer yapacaz demıstı.bırısı hadı bılly dıyelım dıger 3 ü nerde ? buyuk baskan dememısmıydı bız bank asya dan oyuncu almıcaz.super lıgden topcu bakıyoruz dıye  ;)

supernatural_55

Uğur Yıldız

Shane_Falco

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 05 Ocak 2011, 02:00:45
Bu kalpar Ufuk'u da yerse diye cok korkuyorum :-\

Bu Ufur sercan'ın bi kaç üst modeli çok koşmaz fizik gücü fazla olmayan teknik takılmaya çalışan fazla pres'i sevmeyen bi oyuncu kalpar'ın anlayışına ters yani nasıl istemiş kalpar bu adamı anlamış değilim kafasında ne var acaba ??*

salihcakir

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 05 Ocak 2011, 02:09:46
Bu Ufur sercan'ın bi kaç üst modeli çok koşmaz fizik gücü fazla olmayan teknik takılmaya çalışan fazla pres'i sevmeyen bi oyuncu kalpar'ın anlayışına ters yani nasıl istemiş kalpar bu adamı anlamış değilim kafasında ne var acaba ??*

ben diyarbakır ile oynadığımız maçta çok beğenmiştim kendisini. her kaybettiği topta kovaladı rakibini. bir de görenlerin dediğine göre, maçtan önce sıkı sıkya sarılmışlar kalpar ile. o yüzden bu adamdan çok verim alacağımızı düşünüyorum sakatlık, kaza vb gibi bir arıza olmaz ise.

nomak55

ufuk sol kanatta sol ayaklı adam eksiiğimizi kapatır...gibi geliyor bakalım maya tutuarsa iii tutmzsa zaten sorun yok babasamsunlu kardeşimizin dediği gibi söveriz sorun yok :D

Ahmeti

sezer badur ve zafer yelen her iki futbolcu için ts ile anlaşıldığı futbolcuları ikna etmeye çalışıyorlarmış,ayrıca bu transferlerle bakan mustafa demir bizzat kendisi ilgileniyormuş.
Haber gazetesi ercüment gül'ün yazısı.

55.hakan

beyler gençlerbirliğinden billy mehmet lede anlaşma sağlandı.irlanda asıllı bir futbolcu.inşallah samsunsporumuza hayırlı olur.

Yazmış bir kullanıcı ajansspor da bakalım doğru çıkacak mı?

cezayir55

azeri  defans oyucusunun ismi medyedevmis  zekirdek .comda yaziyor