Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

SAMSUNLU ORUMA 55

04 Ocak 2011, 21:31:31 #2131 Son düzenlenme: 04 Ocak 2011, 21:36:29 SAMSUNLU ORUMA 55
Alıntı yapılan: samsuni - 04 Ocak 2011, 21:23:39
Gün bou giremedim nete
Eve geldim keyifle okudum.
yalnız ben de dahil alayımız deli! :)
Daha dün gece, "yandık, bittik, mahvolduk, bu sene yalan oldu" deniliyordu; şimdi ise şampiyonluk türküleri söyleniyor.

-Efenim siz deli misiniz?
- Hayır, Daha da ötesi, biz Samsunsporluyuz!  >l< >l< >l< >l< >l<

hayatımız kırmızı beyaz  olmuş daha ne olacaktı deliyiz mehmet abi ama kimin delisiyiz tabi ki Samsunsporun Delisiyiz   :D :D :D

Dartagnan

abı boyleyız bunu ınkar etmemız ımkansız ne yapalım :D Bu kadar degısken olmamızın nedenı bu takıma asık olmamız.Yenılınce yedıremıyoruz,Yenınce de yerımızde duramıyoruz.

jean

berkay55

bu kadar transfer haberi var ama üstlerinde formaları görmeden inanasım gelmiyor çok havaya girmeyelim derim bunların ne yaptığı ve ne yapacağı belli olmaz abimlerim kardeşlerim

mehmet yılmaz

Dilaver'i Suat Çakır istemiş. Kalpar'ın Dilaver'den de transferinden de haberi yokmuş. Bu yüzden ben tıpkı Cenk ve Anıl'a yaptığını Dilaver'e de yapacağını düşünüyorum, pek oynatmaz onu.

İsa Turan'ı da aradan çıkardığına göre ümit edelim de yenileri Kalpar istemiş olsun. Yoksa, O sitemediyse Messi gelse oynayamaz. ( Kemal Tokak istisna :) )

Ollivanders

Ufuk bayraktar ile 2.5 yıllık sozlesme imzalanmıs . Ntvspor da geçti.

Dartagnan

Ollivanders

mehmet yılmaz

İkinizin mesajını sileyim de ben yazayım; bir saniye... ;)

Hayırlı olsun, adam olsun, faydalı olsun inşallah.

KareAs55

Abi bu günü bize bayram ettin  teşşekür ederiz...

55.hakan

Artık gerçekleşen transferlere yazabilirsiniz hadi  :D

SAMSUNLU ORUMA 55

hayırlı olsun inşallah iyi performans sergiler

brigand

yazamıyorum okudukça okuyorum kaç sayfadır. dogrumı oglımm bunlar ?? .:.:.

FaTiH_HaN

diğer takımların yaptıkları transferlere bakıyorum genelde vadesi dolmuş emekliliklerinde yolacak tavuk arayan topçuları transfer ettiler. devre arası en iyi transferleri biz yaptık gibi görünüyor. ilk yarıdaki kadromuzla ve oyunumuzla bile diğer takımlardan 1-2 gömlek üstündük takviyelerle birlikte dahada iyi konuma gelicez. akhisarhisar maçından itibaren galibiyet serisi yakalarsak 30. haftaya kalmaz şampiyonluk turu atarız.