Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

cany

ben de sevindim bu transfere...faydalı olur inşallah

ender

genclerbirligi taraftarinin bazi yorumlarini okudum forumlarda.tam bir facia gibi gorunuyor.bir yorumda kimseye   satamayiz.porsuk belediye bedavaya almaz diye yaziyordu.tanimiyorum   belki bize uyum saglar basarili olur.ama bomba transferimiz bu ise superlig hayal.rakipler iyi transferler yapiyor.bizde ise beni sasirtan  onca ismi yollayipta bu kadar hazirliksiz olmalari.insallah bu seneye yazik etmezler.

lucarelli

Kendi kendimizi heyecanladırmaya çalıştığımız bir transfer. Daha önceden de dediğim gibi inşallah iyi olur.

supernatural_55

O degil de gercekten yonetim o kadar oyuncuyu gonderme karari aldiginda sahsen illaki anlastiklari oyuncular vardir diye dusunmustum ben de.her ne kadar hedefi sadece biz taraftar sampiyonluk olarak belirlediysek de liderin bir puan gerisinde ilk devreyi kapattik,plansiz davranma gibi bi amatorluk yapamazlar diye dusunmustum..zaman gosteriyor ki ortada plan yok,amatorce davranis var..Allah'a emanet gidiyoruz insallah sonumuz hayirli olur yoksa olan yine biz taraftara olur...

seskat

Billy Mehmet break dans da yapıyosa, arada Samsundaki turnuvalarada görürürüz artık kafaüstü dönerken :) Şaka bi yana, bu transfer iyi bir transfer, işallah çabuk uyum sağlar :)

Burak

Bugün bihaber de sezer bodur ismi geçiyor . Zafer Yelen ismini de ortaya atmışlar tekrar. Ufuk'ta yoldaymış mış mış

Dartagnan

ne yalan soyleyeyım sezer bodur un gelmesını ısterım ; ancak malum klupten gelmesı  kafamı karıstırıyor.

Ahmeti

Alıntı yapılan: Burak - 04 Ocak 2011, 10:32:45
Bugün bihaber de sezer bodur ismi geçiyor . Zafer Yelen ismini de ortaya atmışlar tekrar. Ufuk'ta yoldaymış mış mış

İyi isimler ama geleceği yerle bi b.... Yaramıyor.

fat55

55.hakan

Fransa'dan gelen bu futbolcuymuş.

Uploaded with ImageShack.us

kaynak:halk

Ertuğrul Sağlam

Sezer Badur, Zafer Yelen, Sasha Yunusoğlu (?), Ufuk Bayraktar İsim olarak önemli ve kaliteli isimler. Eğer transferleri gerçekleşirse çok kaliteli takımımız olacak çooook.  ;)8)

Ollivanders

kuzeycity

"  ARKDASLAR SIMDI SIZE GELEN FUTBOLCULARI SOYLUYORUM SU ANDA SAMSUN DALAR FRANSA 2 LIG DIJON TAKIMINDAKI ORTA SAHA OYUNCU 22 YASINDA KEYVIN BRU UFUK BAYRAKTAR BILI MEHMET SEZER BATUR su anda bunlar samsundalar sızler bılgı olarak soyluyorum "

facebook da birisi yazmış bunu ne kadar doğrudur bilemicem  :-\

berusa55

Alıntı yapılan: kuzeycity - 04 Ocak 2011, 13:35:22
"  ARKDASLAR SIMDI SIZE GELEN FUTBOLCULARI SOYLUYORUM SU ANDA SAMSUN DALAR FRANSA 2 LIG DIJON TAKIMINDAKI ORTA SAHA OYUNCU 22 YASINDA KEYVIN BRU UFUK BAYRAKTAR BILI MEHMET SEZER BATUR su anda bunlar samsundalar sızler bılgı olarak soyluyorum "

facebook da birisi yazmış bunu ne kadar doğrudur bilemicem  :-\

Kevin bru ve billy geldiğine göre acaba sezer badur ve ufuk bayraktar haberleri de doğru oalbilir mi?